Wesele to nie tylko wykwintne dania i piękne kreacje, ale również drobne detale tworzące niepowtarzalny klimat. Jednym z takich akcentów są krówki ślubne, które od wielu lat podbijają serca zarówno par młodych, jak i zaproszonych gości.

Aby jednak stały się prawdziwymi gwiazdami imprezy, muszą wyróżniać się designem. Podpowiadamy, jak to zrobić!

Krówki na zamówienie – idealnie dopasowane do charakteru uroczystości

Krówki ślubne są wyjątkowe. I nie tylko dlatego, że są obłędnie pyszne, ale przede wszystkim z powodu możliwości ich personalizacji. Dzięki tej opcji są jedyne w swoim rodzaju, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że są idealnie dopasowane do zamawiających je osób. Z pewnością nie znajdziemy takich smakołyków na sklepowych półkach.

Jednak co to oznacza w praktyce? Przyszli małżonkowie mogą zamówić krówki ślubne w opakowaniach stworzonych w całości według ich wzoru. Istnieje również opcja skorzystania z gotowych szablonów proponowanych przez producentów – stanowią one świetną bazę, na której można umieścić dowolny napis, datę ślubu czy nawet zdjęcie z okresu narzeczeństwa!

Niezależnie od tego, czy od zera zaprojektujecie opakowanie smakołyków, czy skorzystacie z dostępnych wzorów – warto zadbać o to, by design cukrówek nawiązywał do waszego stylu, motywu przewodniego wesela czy dominującego koloru. Jeżeli zależy wam na perfekcyjnym dopracowaniu nawet najmniejszych detali, dobrze poszukać sklepu oferującego personalizację słodyczy. Doskonałym tego przykładem są personalizowane krówki weselne ze strony Cukrowki.pl.

krówka-2

Personalizowane krówki ślubne z motywem liści

Krówki na podziękowanie dla gości – jaki umieścić napis na opakowaniu?

Opakowania krówek mają prostokątny kształt, co sprawia, że oferują sporo miejsca na dobrze czytelne napisy. Co więcej, nie musimy się ograniczać tylko do zewnętrznej strony papierka – wykorzystanie jego wewnętrznej części to również świetne rozwiązanie. Jaka treść może się znaleźć na naszych łakociach? Nie istnieje jeden schemat, którego należy się trzymać przy umieszczaniu nadruku na krówkach – ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

Można wybrać klasyczne frazy jak na przykład „Dziękujemy za obecność”, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by postawić na bardziej oryginalne pomysły.

Fragment ulubionego wiersza lub piosenki, motto, cytat, powiedzenie czy zabawne hasło – ile par, tyle możliwości! Istotne jest jednak dopasowanie napisu do ogólnej stylistyki wesela. Jak to zrobić? To proste. Najlepiej jeśli czcionka będzie identyczna jak na papeterii ślubnej. Dzięki temu zadbamy o harmonię.

krówka-1

Krówki ślubne z imionami pary młodej, datą oraz napisem „Dziękujemy!”

Krówki weselne – jaką grafikę wybrać?

Napis to nie wszystko. Grafika umieszczona na etykiecie krówek może nadać im wyjątkowego charakteru. Oczywiście obydwa te elementy powinny się wzajemnie uzupełniać i tworzyć spójną całość.

Jaką grafikę wybrać? Zamiast standardowych motywów takich jak serca czy kwiatki, warto pomyśleć o czymś wyjątkowym, co odzwierciedla waszą relację. Na opakowaniu może znaleźć się obrazek nawiązujący do ulubionego miejsca, hobby czy wspólnej pasji.

Przykład? Para kochająca podróże może umieścić małą mapkę z zaznaczonym miejscem ich pierwszej wspólnej podróży czy zaręczyn. Dowolność jest olbrzymia!

Pięknie zaprojektowane krówki można wręczyć w pudełku, woreczku czy papierowej torebce – bez względu na co padnie wybór, jedno jest pewne: goście przyjmą słodki podarunek z otwartymi ramionami i… ustami.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.