Pojedyncze kwiaty, gotowe bukiety i okolicznościowe wiązanki – przepięknie przystrojona, dostosowana do okazji roślinność to uniwersalny dodatek, który może uświetnić każdą ważną uroczystość.

Stosowane one są na praktycznie większą ilość okazji, typu urodziny, chrzest, ślub czy nadzwyczajne spotkania państwowe i firmowe.

Niezależnie jednak od święta, wielkości bukietu oraz rodzaju kwiatów, warto, aby zostały one wręczone w prawidłowy sposób, podkreślając tym samym intencje samego nadawcy. Niektórzy jednak często zadają sobie pytanie – kto tak naprawdę korzysta z usług kwiaciarni internetowej? Podpowiadamy.

Zakupy w kwiaciarni internetowej jako rewelacyjny trend

kwiaty

W życiu każdego człowieka zdarzają się nieprzewidywalne sytuacje, przez które dana osoba nie może zakupić prezentu, który by chciał podarować bliskiej osobie na wybraną okazję. Niekiedy również niebagatelny wpływ na planowaną wizytę w sklepie bądź kwiaciarni ma praca zawodowa, obowiązki rodzinne oraz inne plany.

Codzienną sytuacją jest również wcześniej zaplanowany zakup we florystycznym punkcie internetowym, z uwagi choćby na wygodę, oszczędność czasu, czy też lepszą ofertę sprzedażową.

Kto więc konkretnie najczęściej korzysta z zakupów w kwiaciarni internetowej?

Kto najczęściej kupuje kwiaty z dostawą przez internet

  • Osoby, które chcą obdarować bliskiego, ale z różnych względów nie mogą tego zrobić osobiście. W tym wypadku zakup bukietu z dostawą przez internetowego kuriera na Dzień Kobiet, Walentynki, Dzień Matki i inne tego typu okazje może okazać się strzałem w dziesiątkę. Będąc w delegacji, pracując daleko od domu lub po prostu chcąc zrobić niespodziankę drugiej połówce, tacie, czy mamie wystarczy wejść na stronę wybranej kwiaciarni – w tym przypadku gorąco polecamy Euroflorist, dokonać zamówienia i czekać aż dostawca zapuka do drzwi obdarowanego.
  • Kwiaciarnie stacjonarne – choć dla niektórych może wydawać się to dziwne, to wiele lokalnych kwiaciarni zaopatruje się w internecie. Dzieje się tak, gdyż przy większym zamówieniu koszty zakupów są niższe. Dodatkowo kupując w internecie można mieć pewność, że kwiaty przyjadą świeże i fantastycznej jakości. Ogromnym atutem jest również dostawa pod same drzwi wybranego punktu w mieście.
  • Osoby urządzające różnorodne uroczystości, które mogą być uświetnione kwiatowymi dekoracjami – zalicza się tu ślub i wesele, chrzciny, rocznice, jubileusze i inne godne temu okazje. Zamawiając rośliny w internecie, nie trzeba martwić się o ich dostawę do kościoła, salę weselną czy bankietową. Można być również pewnym, iż zakupione kwiaty oczarują organizatorów i wszystkich przybyłych gości niesamowitym wyglądem, długotrwałą świeżością i eleganckim przybraniem.
  • Smutnym, ale niestety dość popularnym wydarzeniem, jeśli chodzi o zakup pojedynczych kwiatów, wieńców i wiązanek, jest pogrzeb. W tym wypadku świetnym pomysłem będzie zamówienie elegancko prezentujących się wiązanek w kwiaciarni online. Dlaczego? Zdarza się, że osoby zajęte organizacją pogrzebu oraz mocno zasmucone zaistniałą sytuacją, zapominają o wcześniejszym zamówieniu kwiatów, a także zapominają o ich odbiorze, co jest zrozumiałe.Zamawiając w internetowym sklepie florystycznym, można liczyć na dostawę wybranego zamówienia prosto do kościoła, kaplicy czy na cmentarz, co znacznie odciąży rodzinę w tym trudnym czasie.
  • Przedsiębiorstwa i firmy – impreza firmowa, dzień otwarty, otwarcie nowego działu w danej firmie to okazje, na które często zamawiane są również kwiaty. W tym wypadku wygoda, komfort oraz oszczędność czasu jest na pierwszym miejscu, gdyż nie w każdej firmie znajduje się osoba odpowiedzialna za zakup i organizację wyżej wymienionych wydarzeń. Bukiety oraz inne dekoracje można więc zamówić w internecie, a gotowe zamówienie zostanie dostarczone pod drzwi firmy.

Kwiaciarnie internetowe cieszą się nieustannie rosnącą popularnością. W tym wypadku w grę wchodzi spora oszczędność czasu, wygoda i komfort, a często też niższe koszty niż w kwiaciarniach stacjonarnych. Z tego typu oferty może skorzystać tak naprawdę każdy, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

zdjęcia: euroflorist.pl

Podobne wpisy:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.