KylieMinogue, australijska piosenkarka rozpoczęła swoją karierę w serialu „Sąsiedzi” grając Charlene. Dzięki swojej śmiałości i sile przebicia udało jej się w 1987 roku wydać piosenkę „The loco-motion”. Od tego czasu minęło już ponad trzydzieści lat, lat pełnych wzlotów i upadków artystki, ale bez wątpienia wypełnionych światową sławą, taneczną muzyką i niesamowitym strojami.

Kylie-4-dekady-stylu-ShopAlike

28 maja tego roku Kylie Minogue kończy 50 lat! „Życie jest teraz naprawdę wspaniałe” wyznaje uśmiechnięta Kylie w ostatnim wywiadzie dla BBC. Wygląda na to, że artystka czuje się spełniona i bardzo szczęśliwa. Planuje zorganizować wielką uroczystość z okazji swoich urodzin, jednak nie znamy jeszcze szczegółów na temat listy gości!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Koszty wesela – czy ceny usług idą w górę?

Australijski Vogue z okazji 50-tych urodzin Minogue poświęcił jej sesję zdjęciową oraz umieścił Kylie na majowej okładce.

W tym projekcie wzięło udział kilku długoletnich projektantów Minogue, między innymi Karl Lagerfeld, Dolce&Gabbana i ManoloBlahnik. ShopAlike natomiast przygotował analizę czterech dekad stylu Kylie.

Retrospektywa stylów zabierze nas w podróż po jej najlepszych kreacjach z hitów muzycznych lat 80-tych, 90-tych, po początek nowego millenium, aż do współczesności.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
15 pomysłów na walentynki 2018 - jak niedrogo i miło spędzić je z chłopakiem

Więcej informacji: https://www.shopalike.pl/4-dekady-stylu-kylie/

0 Udostępnień
(1głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Redakcja Kobieco.pl
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Miłość, Seks, Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.