Twoje dziecko wyrosło już z łóżeczka ze szczebelkami? Nadszedł czas na wybór większego łóżka, które posłuży mu przez kolejne lata jego dorastania. Podpowiadamy, czym powinno charakteryzować się dobre dziecięce łóżko, aby dziecko chciało przesypiać w nim całą noc.

Dziecięce łóżko domki

Nowoczesne dziecięce łóżko domek to doskonałe rozwiązanie do sypialni Twojego dziecka. Dzięki zaprojektowaniu łóżka w kształt domku dziecko może rozwijać swoją wyobraźnię, odkrywając nowe możliwości i doskonale się przy tym bawiąc. Łóżka te są bezpieczne dla najmłodszych pociech ze względu na niską konstrukcję oraz drewniany stelaż.

Ważny jest również dobór odpowiedniego materaca, który powinien odpowiadać potrzebom rozwojowym dziecka – pomoc w dokonaniu wyboru uzyskać można w internetowym sklepie Edinos od fachowych doradców, którzy zawsze służą swoją pomocą.

lozko-domek-dla-dziecka

Łóżko domek Miles

Dobre łóżko powinno gwarantować przede wszystkim zdrowy i bezpieczny sen. Nie bez znaczenia jest również kształt łóżka, który w przypadku modelu Miles przybiera postać drewnianego domu. Konstrukcja została wykonana w całości z naturalnego drewna sosnowego, dokładnie oszlifowanego, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Dzięki tym zabiegom, nie ma konieczności zabezpieczania powierzchni drewna dodatkowymi środkami chemicznymi. Łóżko dostępne jest w różnych rozmiarach. Oryginalny kształt łóżka z pewnością przypadnie do gustu Twojemu maluchowi.

lozko-domek-miles

Piętrowe łóżko domek Miles

pietrowe-lozko-domek-miles

Podobnie jak w poprzednim przypadku, łóżko domek zostało wykonane z wysokiej jakości, naturalnych materiałów bez dodatku syntetycznych substancji. Piętrowe dziecięce łóżko domki to propozycja dla rodzeństwa, która może stanowić nie tylko „nocną bazę”, ale miejsce codzienny zabaw.

Szeroka drabinka zapewnia bezpieczeństwo dzieci podczas wchodzenia i schodzenia z górnego piętra. Model ten gwarantuje bajeczną wizualizację oraz wyjątkową wygodę i bezpieczeństwo.

Łóżko tipi Miles

Jeśli lubisz nowe i ciekawe rozwiązania w aranżacji wnętrz, łóżko tipi jest właściwym wyborem do sypialni Twojego dziecka. Wykonane z naturalnego, oszlifowanego drewna zachwyca wyglądem i rozwija wyobraźnię dziecka.

Dodatek ciekawych poduszek oraz kolorowych proporczyków pozwoli stworzyć prawdziwą indiańską bazę dla małych odkrywców. Łóżko tipi Miles zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dziecko śpi w bezpiecznym i zdrowym miejscu.

lozko-domek-tipi-miles

Więcej ciekawych inspiracji dotyczących dziecięcych łóżek domków uzyskać można na stronie internetowej edinos.pl.

Dla pierwszych 20 osób mamy kod rabatowy na kwotę 15 zł na wszystkie produkty dostępne w sklepie Edinos.pl. Wystarczy w koszyku wpisać hasło: 73ccaedi

Koniecznie sprawdź:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.