Każda kobieta nawet jeśli nie chce się do tego przyznać, posiada wiele fantazji seksualnych. Jedne całkiem normalne, inne trochę zwariowane. Jednak mimo skrytych marzeń erotycznych, nigdy nie zrealizowałybyśmy ich, ponieważ są one tylko fantazją, która spełniona nie byłaby już tak fascynująca. Jakie są najpopularniejsze pragnienia seksualne wśród kobiet?

najskrytsze-fantazje-seksualne-kobiet

Seks w miejscu publicznym

W tej fantazji nie ma nic nadzwyczajnego. Często słyszy się nawet, że niektóre osoby spełniają tego typu pragnienie bez skrępowania. Kobiety marzą nie tyle o seksie w miejscu publicznym, ale o takim, który uprawiany jest na oczach innych np. w autobusie, pociągu. Oczywiste jest, że gdyby nam zaproponowano taką sugestię, na pewno byśmy się nie zgodziły. Jednak jak przyjemnie jest czasem pomarzyć..

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Jak dbać o związek? 5 wskazówek

Seks z kilkoma mężczyznami

Kobiety często marzą o stosunku z kilkoma mężczyznami na raz. Często są to osoby sławne np. aktorzy, piosenkarze, którzy nadzwyczaj podobają się nam i nas podniecają. W tym przypadku również w życiu realnym nie zgodziłybyśmy się gdyby zaproponowano nam numerek z kilkoma facetami, uważamy to za niemoralne i nieetyczne. Jednak przecież marzenia to tylko fantazja rozbudzająca naszą wyobraźnię. Tam dozwolone są wszystkie chwyty!

Seks nieco prowokacyjny

W tym przypadku istnieją dwa typy fantazji. Jedne kobiety myślą o seksie, w którym one dominowałyby nad mężczyzną, związując mu ręce, przykuwając do łóżka czy nawet czasem lekko bijąc. Drugi typ kobiet to takie, które wolałaby być jednak uległą dla swojego faceta.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Jak być singielką i nie zwariować? [PORADNIK]

Seks w pracy

Płeć piękna również często marzy o seksie w swojej pracy, czasem nawet z szefem, oczywiście jeśli jest przystojny i pociągający. Kobiety fantazjują o seksie w biurze, na biurku swojego szefa, nawet czasami uważają, że stosunek w pomieszczeniu typu kantorek byłby niezwykle pociągający. Płeć piękna pragnie adrenaliny i ryzyka, bo ktoś może przecież usłyszeć lub przyłapać.

0 Udostępnień
(11głosów, średnia: 4,82 z 5)
Loading...
Emilia Maria
Witam, mam na imię Maria i jestem nowym autorem na portalu Kobieco.pl. Mam nadzieję, że moje artykuły będą rzeczowe oraz na temat, na pewno Wam się spodobają. Zapraszam do lektury! e-mail: emka@op.pl

2 KOMENTARZE

  1. Kobiece fantazje są zróżnicowane i rozbudowane bardziej niż męskie. To jest super i trzeba się nimi dzielić wg Nas. Ale fantazje facetów nie są wcale takie banalne np taki fragment:

    „Zaczynam obsypywać Cię pocałunkami, każdy jest dopracowany i miękki. Chcesz mnie objąć ale nie pozwalam Ci, biorę Twoje obie ręce w moją jedną dłoń i kładę je za głowę. Jesteś posłuszna. Całuje coraz niżej. Wiem że myślałaś o mnie cały dzień. Rozpinam spódnice. Koronka jest nawet ładniejsza niż fantazjowałem. To chyba nowa bielizna. Moja Ty Królowo…”

Comments are closed.