Zazdrość, wybuchy złości, plotki – czy naprawdę kobietom tylko o to chodzi? Oczywiście, że nie. Wszystkie możemy się nauczyć być damami, jeśli tylko się postaramy. Czy kiedykolwiek widziałaś kobietę, która wchodzi z gracją i trzyma wysoko podniesioną głowę? Kobieta, która ośmiela się być miła i wrażliwa, ale nadal pewna siebie? Ta, która jest odważna i pokorna? Kobietę, która, gdy tylko ją zobaczysz, od razu wiesz, że jest damą?

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Składanie poszetki - 7 trików jak złożyć poszetkę właściwie!

Półnagie i skąpo ubrane kobiety stały się w mediach głównym tematem. Na co dzień spotykamy się ze zdjęciami obrobionymi w Photoshopie i publikowanymi pod hasłem „piękno”. Czytamy artykuły o kobietach, które zabłysnęły w mediach swoją głupotą lub różnymi wpadkami.

W nagłówkach pojawiają się narkotyki. Ataki zazdrości kobiet przyciągają czytelników. Ale czy tego właśnie chcą mężczyźni? Czy takie chcemy być my, kobiety? Raczej nie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
12 zaskakujących faktów o kobietach!

Niektórych może przyciągać skandaliczne zachowanie, ale chcąc się z kimś zaprzyjaźnić szukają skromnych, a zarazem charyzmatycznych i silnych ludzi. Mężczyzna może być wabiony przez szaloną kobietę, która kusi seksapilem, ale prawdziwie zahipnotyzowany będzie damą, która sprawuje nad wszystkim kontrolę i jest w stanie go uwieść.

Przeczytaj poniższe wskazówki, aby się dowiedzieć, jak stać się taką damą.

1 Udostępnień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
(35głosów, średnia: 4,69 z 5)
Loading...
Kasia C.
Z wykształcenia jestem dietetyczką i mam hopla na punkcie zdrowego odżywiania. Nowych inspiracji szukam w książkach i podróżach. To moje prawdziwe pasje, a marzeniem jest podróżować po całym świecie, bo "Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czy­tają tyl­ko jedną stronę" Święty Augustyn Kontakt: +48607345454, e-mail: Kasia.C@wp.pl

4 KOMENTARZE

 1. O matko Boska… osoba która to pisała …. Nie , jednak nie chcę nikogo obrażać. Jeszcze wyjdzie że nie jestem damą.
  Dama umie chodzić na wysokich obcasach- więc jeżeli ktoś ma problemy z kręgosłupem , lub po prostu nie lubi … nie ma szans na zostanie super damą ? Matki które mają dzieci i są na dobre przykute do czterech ścian mogą pomarzyć o podróżach, a panie ze wsi które niestety się nie kształcą też damami już nie zostaną. Ten ” artykuł’ I „rady ” jak zostać damą , są chyba jedynie dla zaczynających młodych dziewczyn w wielkich miastach, lub nie znających życia- tych starszych.
  ps. Osoba odpowiedzialna za grafikę artykułu nigdy damą nie będzie . Dlaczego ?
  25. Dama nigdy nie wstawia obscenicznych zdjęć. ( chodzi o zdjęcie nr 1…)

 2. prawda jest taka, że bycie damą to praca. Trudno być damą i mieć ograniczone horyzonty. Nawet mieszkając na wsi trzeba słuchać (nie tylko ploteczek) , oglądać (nie tylko seriale), czytać (nie tylko Panią Domu), i bywać np. w teatrze (choćby od czasu do czasu)
  Dama umie chodzić na wysokich obcasach, ale jak lekarz zabroni to oczywiście nie chodzi (choć nadal potrafi)

 3. „Ośmiela się być miła i uprzejma” – to zdanie mnie przyciągnęło i tekst mnie nie zawiódł. Prawda jest taka, że gdy pojawia się dama – nie przeciętna kobieta od święta grająca damę, tego nie da się zagrać, do tego potrzebna jest autentyczna uroda, wrodzona kobiecość i wychowanie – my wszyscy, którym wydawało się, że znamy atrakcyjne kobiety, widujemy, nagle widzimy, że to wszystko były tylko racjonalizacje, czujemy po prostu ból i poczucie bezsensu naszej marnej egzystencji :)

 4. Faktycznie nie były to najmądrzejsze rady ;) Polecam strone na facebooku „czas na damy”, jest prowadzona bardzo sensownie, wiele ciekawych rad :) Pozdrowienia Damy:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.