Zazdrość, wybuchy złości, plotki – czy naprawdę kobietom tylko o to chodzi? Oczywiście, że nie. Wszystkie możemy się nauczyć być damami, jeśli tylko się postaramy. Czy kiedykolwiek widziałaś kobietę, która wchodzi z gracją i trzyma wysoko podniesioną głowę? Kobieta, która ośmiela się być miła i wrażliwa, ale nadal pewna siebie? Ta, która jest odważna i pokorna? Kobietę, która, gdy tylko ją zobaczysz, od razu wiesz, że jest damą?

Półnagie i skąpo ubrane kobiety stały się w mediach głównym tematem. Na co dzień spotykamy się ze zdjęciami obrobionymi w Photoshopie i publikowanymi pod hasłem „piękno”. Czytamy artykuły o kobietach, które zabłysnęły w mediach swoją głupotą lub różnymi wpadkami.

W nagłówkach pojawiają się narkotyki. Ataki zazdrości kobiet przyciągają czytelników. Ale czy tego właśnie chcą mężczyźni? Czy takie chcemy być my, kobiety? Raczej nie.

Niektórych może przyciągać skandaliczne zachowanie, ale chcąc się z kimś zaprzyjaźnić szukają skromnych, a zarazem charyzmatycznych i silnych ludzi. Mężczyzna może być wabiony przez szaloną kobietę, która kusi seksapilem, ale prawdziwie zahipnotyzowany będzie damą, która sprawuje nad wszystkim kontrolę i jest w stanie go uwieść.

Przeczytaj poniższe wskazówki, aby się dowiedzieć, jak stać się taką damą.

0 Udostępnień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Z wykształcenia jestem dietetyczką i mam hopla na punkcie zdrowego odżywiania. Nowych inspiracji szukam w książkach i podróżach. To moje prawdziwe pasje, a marzeniem jest podróżować po całym świecie, bo "Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czy­tają tyl­ko jedną stronę" Święty Augustyn Kontakt: +48607345454, e-mail: Kasia.C@wp.pl

4 KOMENTARZE

 1. O matko Boska… osoba która to pisała …. Nie , jednak nie chcę nikogo obrażać. Jeszcze wyjdzie że nie jestem damą.
  Dama umie chodzić na wysokich obcasach- więc jeżeli ktoś ma problemy z kręgosłupem , lub po prostu nie lubi … nie ma szans na zostanie super damą ? Matki które mają dzieci i są na dobre przykute do czterech ścian mogą pomarzyć o podróżach, a panie ze wsi które niestety się nie kształcą też damami już nie zostaną. Ten ” artykuł’ I “rady ” jak zostać damą , są chyba jedynie dla zaczynających młodych dziewczyn w wielkich miastach, lub nie znających życia- tych starszych.
  ps. Osoba odpowiedzialna za grafikę artykułu nigdy damą nie będzie . Dlaczego ?
  25. Dama nigdy nie wstawia obscenicznych zdjęć. ( chodzi o zdjęcie nr 1…)

 2. prawda jest taka, że bycie damą to praca. Trudno być damą i mieć ograniczone horyzonty. Nawet mieszkając na wsi trzeba słuchać (nie tylko ploteczek) , oglądać (nie tylko seriale), czytać (nie tylko Panią Domu), i bywać np. w teatrze (choćby od czasu do czasu)
  Dama umie chodzić na wysokich obcasach, ale jak lekarz zabroni to oczywiście nie chodzi (choć nadal potrafi)

 3. “Ośmiela się być miła i uprzejma” – to zdanie mnie przyciągnęło i tekst mnie nie zawiódł. Prawda jest taka, że gdy pojawia się dama – nie przeciętna kobieta od święta grająca damę, tego nie da się zagrać, do tego potrzebna jest autentyczna uroda, wrodzona kobiecość i wychowanie – my wszyscy, którym wydawało się, że znamy atrakcyjne kobiety, widujemy, nagle widzimy, że to wszystko były tylko racjonalizacje, czujemy po prostu ból i poczucie bezsensu naszej marnej egzystencji :)

 4. Faktycznie nie były to najmądrzejsze rady ;) Polecam strone na facebooku “czas na damy”, jest prowadzona bardzo sensownie, wiele ciekawych rad :) Pozdrowienia Damy:)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.