Te tak naprawdę brzydkie opaski Puffy Headbands robią całkiem niezłą furorę i traktowane są jako tegoroczny hit sezonu wśród akcesoriów do włosów.

Latem tego roku hitem były apaszki we włosach w stylu starych włoskich filmów, później przyszedł czas na spinki wsuwki z napisami z cyrkonii, które z sukcesem wylansowali Ashley Williams i Alessandro Michele.

Teraz swoje 5 minut mają opaski typu Puffy Headbands, które pojawiły się na wybiegach Prady.

puffy-handband-pokaz-prada-2

Te nazwijmy je „nadmuchane, szerokie i pękate opaski do włosów” lansuje Miuccia Prada na swoich wybiegach. Opaski najczęściej pojawiają się w kolorach:

  • karmelowy,
  • latte,
  • róż,
  • czerń,
  • i ceglana czerwień.

Do rosnącej popularności Puffy Headband przyczyniła się także księżna Kate Middleton, która bardzo często zakłada je do swoich kreacji.

Zresztą sama zobacz:

puffy-handband-kate-middleton

Jak się teraz pewnie domyślasz, trend na puffy headbands szybko nabrał tempa, gdy temat omamił całą blogosferę. Opaski zaczęły nosić np. Maffashion i blogerka Ohhcouture.

Czas na galerię stylizacji z opaskami Puffy Headband:

pufy-handband puffy-handband-pokaz-prada opaski-puffy-headbands opaski-puffy-headband-2 opaski-puffy-headband

grube-nadmuchane-szerokie-opaski-puff-headbands

Gdzie kupić Puffy headbands?

Grube opaski można kupić niemal wszędzie, dostaniecie je na znanym portalu aukcyjnym, w popularnych sieciówkach, czy nawet w małych lokalnych butikach. Puffy headbands można zamówić również na platformach sprzedażowych jak etsy.com bądź amazon.com.

Jak nosić te grube opaski?

Puffy headbands można nosić na wiele sposobów, może to być ozdoba do włosów długich i rozpuszczonych oraz do włosów spiętych w koka lub kucyka.

Jeśli w ogóle te opaski przypadną Ci do gustu, to polecam nosić je do oversize’owych swetrów lub z boho sukienką. Opaski potrafią dopasować się do naprawdę wielu stylizacji, pod warunkiem jednak, że kolor opaski nie będzie gryzł się resztą Twojej stylizacji.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.