Orange Flex to innowacyjna oferta, która najpierw wprowadziła w zdziwienie, a później w zachwyt wielu użytkowników telefonów komórkowych.

Z całą pewnością można powiedzieć, że takiej propozycji jeszcze nie było na polskim rynku. Przekonaj się, co wyróżnia Orange Flex i jakie niesie ze sobą korzyści.

Błyskawiczna rejestracja i prosta w obsłudze aplikacja

Orange_flex_logo

Orange wprowadziło  prosty i wygodny sposób rejestracji, dostępny na wyciągnięcie ręki w aplikacji. Cały proces odbywa się online – wystarczy zrobić telefonem zdjęcie dowodu osobistego oraz selfie. Zdjęcia nie są przechowywane, po weryfikacji tożsamości są usuwane.

Zajmuje to kilka minut i nie wymaga wychodzenia z domu. Osoby, które  już wcześniej korzystały z usług Orange, mogą liczyć na jeszcze szybsze załatwienie formalności – wystarczy, że podadzą  jedynie numer telefonu i kod weryfikacyjny, jaki dostaną SMS.

Aby zacząć korzystać z Orange Flex,  wystarczy pobrać aplikację  na telefon i zarejestrować się, by móc zarządzać wszystkimi funkcjami – wybrać lub zmienić Plan, włączać i wyłączać dodatkowe pakiety, czy szybko skontaktować się z Doradcami na czacie. Aplikacja jest przejrzysta i intuicyjna w obsłudze.

eSIM, czyli rewolucja na rynku telefonii komórkowej

Orange jako jedyny operator w Polsce wprowadził na rynek wirtualną kartę SIM, której nie trzeba kupować w salonie, ani zamawiać online z koniecznością dostawy kurierem.

Obecnie karta eSIM obsługiwana jest przez wybrane modele iPhone’ów, ale lista smartfonów ciągle rośnie. W aplikacji Orange Flex wystarczy wybrać kartę eSIM a po aktywacji numeru zainstalować ją na telefonie.

Bardzo szeroki wybór pakietów

Osoby przyzwyczajone do umów abonamentowych, podpisywanych zazwyczaj na 24 miesiące  z pewnością docenią wolność i elastyczność, jaką daje Orange Flex. Możesz wybrać jeden z 4 Planów, który w dowolnym momencie możesz zmienić na niższy lub wyższy w zależności od potrzeb.

Zmian dokonujesz w aplikacji samodzielnie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Możesz nawet zawiesić Plan, a Orange Flex zatrzyma dla Ciebie numer przez 6 miesięcy.

Video, Music i Social Passy do wyboru

Idealnie dopasowana oferta to nie tylko dobrze dobrany pakiet podstawowy. To także możliwość korzystania z dodatkowych usług, tak jak lubimy i wtedy, kiedy tego potrzebujemy. W tym celu Orange Flex proponuje swoim klientom trzy specjalne pakiety – tzw. Passy:

  • Video Pass – umożliwiający korzystanie z serwisów takich jak Netflix, HBO GO, VOD.pl, YouTube czy Orange TV GO, a tym samym oglądanie ulubionych filmów i seriali bez zużywania GB.
  • Music Pass – pozwalający na streamowanie muzyki bez limitu danych m.in. z TIDAL Spotify, Amazon Music i Apple Music
  • Social Pass – zapewniający nielimitowany transfer danych przy korzystaniu z mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, TikTok, Messenger, Viber, Pinte-rest czy WhatsApp

Social Pass jest darmowy i dostępny w ramach wszystkich Planów, natomiast Video oraz Music Pass można dokupić na dowolnie wybrany okres.

Orange Flex to naprawdę elastyczna oferta, która pozwoli wszystkim użytkownikom najlepiej dopasować ją  do własnych potrzeb.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.