O tym, że akcesoria erotyczne wychodzą ze strefy tabu, przekonać się jest bardzo łatwo. Na portalach internetowych często pojawiają się entuzjastyczne wpisy, zachęcające kobiety do eksperymentowania, sięgania po wibratory i inne gadżety.

No właśnie – kobiety. Męskie zabawki pozostają trochę w cieniu. Rzadziej się o nich mówi, rzadziej zachęca panów do korzystania z nich. A przecież warto, bo również dają spore możliwości.

Coś dla panów samotnych…

mezczyzna

Mężczyźni niepozostający w związkach (lub nieodczuwający w nich pełnej satysfakcji seksualnej) nie muszą być pozbawieni wysokiej jakości doznań erotycznych. Męskie fantazje, a tych przecież jest więcej niż dużo, mogą realizować i przeżywać wykorzystując gadżety znane jako masturbatory. Czemu służą, wskazuje sama ich nazwa…

Dawno jednak minęły czasy, gdy używano do tego jedynie sztucznej waginy, często dostarczających zresztą wątpliwej jakości doznań. Obecnie mamy XXI wiek, a rewolucja technologiczna nie ominęła życia erotycznego.

Panowie mogą więc zdecydować się na modele klasyczne, obsługiwane ręcznie, ale wykonane z materiałów z dużą dozą realizmu przypominających zarówno kobiece ciało, jak i satysfakcję ze współżycia. Takie tworzywa jak cyberskóra podbiły serca mężczyzn (no dobrze, nie tylko o serca chodzi).

Mnogość modeli, w tym wzorowanych na ciele aktorek z ulubionych męskich filmów, potrafi przyprawić o zawrót głowy. Do tego dochodzą jednak dużo bardziej zaawansowane produkty.

Wibrujące, ruszające się, wydające dźwięki, interaktywne. Sprawdź, jak znakomita to rozrywka dla samotnych, ale także dla par, w których obie strony są otwarte na eksperymenty i nie odczuwające zagrożenia ze strony gadżetów.

… i dla panów w związkach

Jednak jeśli chodzi opary, to dużo łatwiej zaakceptować inną „zabawkę”. Pierścienie erekcyjne używane są od lat, ku wielkiej satysfakcji mężczyzn, ale też ich partnerek. Pozwalają panom na osiągniecie większych możliwości w łóżku, dłuższe zachowanie pozycji stojącej.

Ułatwiają także samo osiągniecie erekcji, co w dzisiejszych czasach nie jest bez znaczenia. W końcu ilość mężczyzn skarżących się na problemy w tej kwestii stale rośnie. Przyczyną jest zazwyczaj tryb życia – mało ruchu, dużo stresu, zła dieta. Wspomniane pierścienie nie są lekiem na całe zło, ale na pewno sprawnie pomagają panom. Ich partnerkom dają dzięki temu również większą satysfakcję z życia intymnego, co jest  nie do przecenienia.

W tym względzie również technologia nie zawiodła. Przeglądając ofertę erotino.pl możemy łatwo się o tym przekonać. Zaczyna się od prostych, silikonowych pierścieni uciskających. Natomiast bardziej zaawansowane modele mają także wibracje, stymulujące partnerkę.

Zdalnie sterowane, pilotem czy nawet aplikacją na smartfona, bardzo wyraźnie podnoszą przyjemność partnerów. Kobiecie zapewniają wyraźniejsze doznania, mężczyźnie większe i dłuższe osiągi. Obojgu zaś zwiększają satysfakcję z życia intymnego, a o to przecież chodzi.

Jak więc widać męskie zabawki erotyczne również mają w sobie duży potencjał. Korzystajcie z nich dla własnej – i partnerki – przyjemności.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.