Płatki jęczmienne to świetna propozycja na śniadanie. Zaproponowane płatki jęczmienne są błyskawiczne, dlatego przygotowanie nie zajmie dłużej niż kilka minut.

Płatki-jęczmienne-błyskawiczne-firmy-Kupiec

O produkcie

Płatki zostały wyprodukowane przez firmę Kupiec. Może ona pochwalić się długą historią istnienia oraz jest jedną z pierwszych, które rozpoczęły dystrybucję zdrowego pożywienia w Polsce (data powstania firmy to rok 1987). Firma chwali się, że ich produkty zawierają wyłącznie naturalne składniki. Patrząc na płatki jęczmienne błyskawiczne mamy pewność, że jest to prawda. Opakowanie zawiera rzeczywiście wyłącznie płatki, bez żadnych dodatków. Dla jednej osoby jedno opakowanie zawiera aż osiem porcji zdrowego śniadania.

Płatki jęczmienne w codziennym zastosowaniu

Płatki-jęczmienne-błyskawiczne-firmy-Kupiec

Jedna porcja płatków błyskawicznych jęczmienia bez dodatków zawiera około 200 kalorii, co oznacza, że świetnie nadaje się na śniadanie jako jedzenie niskokaloryczne, ale sycące. Jest doskonałym pomysłem na śniadanie dla osób, które chciałby zgubić kilka kilogramów. Płatki jęczmienne zawierają dużą ilość błonnika, dzięki czemu głód pojawia się znacznie później, niż w przypadku zjedzenia na przykład dwóch kromek chleba o podobnej kaloryczności. Oprócz tego znajdziemy tu również dużą ilość białka, co również przyczynia się do zmniejszenia uczucia głodu. To świetne rozwiązanie dla wegetarian, którzy powinni uzupełniać ten składnik prawidłowej diety.

Płatki-jęczmienne-błyskawiczne-firmy-Kupiec

Płatki jęczmienne błyskawiczne nadają się dla diabetyków oraz osób cierpiących na wysoki poziom cholesterolu. To źródło witamin z grupy B, w tym kwasu foliowego, witaminy E, oraz K. Te dwie ostatnie wskazane są dla osób z problemami skórnymi oraz z układem krwionośnym. Płatki jęczmienne są dobre dla osób uczących się i pracujących, pomagają w przywróceniu koncentracji i dobrego samopoczucia. Takie śniadanie z pewnością pomoże pozbyć się skutków nadmiernego stresu. Jedynym zastrzeżeniem do płatków firmy Kupiec jest fakt, że zanim trafiły do nas, przeszły zaawansowany proces obróbki, przez co z pewnością straciły część swoich cennych właściwości.

0 Udostępnień
Hej, mam na imię Magda, będę prowadzić testy produktów spożywczych. Myślę, że jest zapotrzebowanie na takie treści, powstają codziennie nowe produkty i marki spożywcze, ciężko się połapać w tym szumie medialnym które z produktów są godne uwagi a które po prostu stratą czasu i zdrowia. Czytając mój dział będziesz wiedzieć jakich produktów się wystrzegać. Będę na bieżąco testować produkty żywnościowe aby odkryć to co często jest ukrywane przez producentów żywności. Zapraszam do lektury! Kom. 0048 505-677-663, e-mail: Wojowicz.M@o2.pl