Płatki owsiane pełnoziarniste posiadają najwięcej zachowanych z oryginalnego zboża wartości odżywczych oraz witamin, dlatego powinny cieszyć się największym powodzeniem.

O produkcie

platki-owsiane-pelnoziarniste-kupiec

Produkt firmy Kupiec zachęca tym, że jest pełnoziarnisty, ale jednocześnie łatwy w przygotowaniu. Płatki pełnoziarniste są przygotowane z ziaren owsa w całości, razem z okrywą ziarna oraz zarodkiem. W przypadku innych płatków ta warstwa jest usuwana, tak jak w przypadku płatków błyskawicznych. Według informacji zawartej na opakowaniu płatki są gotowe do spożycia bez uprzedniego ugotowania. Do zakupu zachęca opakowanie utrzymane w naturalnych kolorach, przywodzących na myśl wiosnę, lato, przyjemne chwile. Firma Kupiec produkuje zdrowe płatki zbożowe bez dodatków, dlatego budzi oczywiste zaufanie.

platki-owsiane-pelnoziarniste-kupca

Płatki pełnoziarniste, ale czy na pewno?

Płatki owsiane pełnoziarniste firmy Kupiec po otwarciu różnią się od płatków pełnoziarnistych innych firm. Bliżej im do płatków górskich, poddanych zaawansowanym procesom hydrotermicznym, obejmującym również łuskanie ziaren, a więc pozbawianie ich właśnie sedna “pełno-ziarnistości”. Na płatkach widać jednak charakterystyczny złoty kolor, który sugeruje, że tak nie stało się w przypadku tych konkretnych płatków.

platki-owsiane-pelnoziarniste

Z pewnością jednak poddano je jakimś dodatkowym zabiegom, niż zwyczajowo w procesie przygotowania płatków pełnoziarnistych. Sam producent zapewnia, że płatki są gotowe do spożycia bez gotowania. Jest to niemożliwie, aby miały taką cechę bez wyżej wspomnianych zabiegów. Zaletami płatków jest to, że zawierają dużą ilość łatwo przyswajalnego białka oraz jeden z najlepszych błonników dostępnych w zbożach.

Recenzowany produkt jest jednym z nowo wprowadzonych na rynek przez firmę Kupiec. Z punktu widzenia osoby, która chce się zdrowo odżywiać, lepiej kupić tradycyjne płatki pełnoziarniste, których przygotowanie zajmie więcej czasu, ale mamy pewność, że przeszły mniej zabiegów. Wydaje się również, że inne produkty firmy Kupiec cieszą się większym zainteresowaniem klientów.

 

0 Udostępnień
Hej, mam na imię Magda, będę prowadzić testy produktów spożywczych. Myślę, że jest zapotrzebowanie na takie treści, powstają codziennie nowe produkty i marki spożywcze, ciężko się połapać w tym szumie medialnym które z produktów są godne uwagi a które po prostu stratą czasu i zdrowia. Czytając mój dział będziesz wiedzieć jakich produktów się wystrzegać. Będę na bieżąco testować produkty żywnościowe aby odkryć to co często jest ukrywane przez producentów żywności. Zapraszam do lektury! Kom. 0048 505-677-663, e-mail: Wojowicz.M@o2.pl