Innowacyjny sposób na zdrowe włosy. Coca-cola zazwyczaj znana jako napój uzupełniający się świetnie z kinowym popcornem, czy popularnie łączony z whisky, czy wódką.

Odkryto jednak, że ma ona również właściwości nawilżające włosy. Dowiedz się jakie rezultaty daje regularne płukanie włosów w tym płynie.

Koniecznie zobacz wczorajsze rankingi:

Płukanie włosów w Coca Coli

Jeśli twoje włosy są suche, szorstkie i matowe, a na dodatek borykasz się z problemem rozdwojonych końcówek i żadne odżywki nawilżające nie chcą poprawić zdrowia i wyglądu twoich włosów – sięgnij po Coca colę!

plukanie-wlosow-w-coca-coli
Płukanie włosów w Coca Coli

Napój ten zawiera w swym składzie kwas ortofosforowy, który zamyka łuski włosów i sprawia, że są one lśniące i gładkie.

Możesz stosować ją, bezpośrednio wylewając na głowę, płucząc w niej włosy lub mieszając z wodą, wlewając do pojemnika z atomizerem i spryskując swoje włosy.

Na dodatek cola podkreśla wygląd loków. Wystarczy, że wylejecie na swoje włosy puszkę coli, następnie po około 15 minutach zmyjecie ją z włosów i umyjecie dokładnie szamponem. Spowoduje to powstanie świetnych, sprężystych loków.

Coca cola ze względu na swoje wartości pH, znajduje się tuż za sokiem cytrynowym, który również często używany jest przez testerki kosmetyczne w celu odżywiania włosów i poprawienia ich wyglądu.

Wynika z tego, że napój ten nie zrobi żadnej krzywdy naszym włosom, a wręcz przeciwnie. Świetnie zamknie łuski włosów i sprawi, że będą one nawilżone i lśniące.

Pamiętaj jednak, że częste stosowanie tej metody może znacząco podrażnić skórę głowy, ze względu na wysoką zawartość chemii w tym płynie. Możesz również płukać włosy Coca colą, pomijając skórę twojej głowy.

0 Udostępnień
Witajcie moje drogie! Mam na imię Maria, jestem redaktorem serwisu Kobieco.pl. Będę poruszać tematy bezpośrednio związane z kobietami, mężczyźni póki co Nas nie interesują :) jest to miejsce wyłącznie dla kobiet gdzie poczujesz się kobieco i nauczysz się być prawdziwą kobietą. Mam nadzieję, że moje artykuły spodobają się Wam, będę pisała jedynie na tematy na których się znam, żadnego lania wody i pisania pod publikę, z chęcią poruszę także tematy tabu. Zapraszam do lektury, do zobaczenia w komentarzach pod moimi artykułami! Tel. 0048789433444, email: Maria.Se@gmail.com