Jedna jaskółka wiosny nie czyni. To, że Twój partner skwapliwie relacjonuje Ci zaręczyny najlepszego przyjaciela, nie musi oznaczać, że sam jest gotowy na podobny krok. Jest jednak kilka sygnałów, które mogą Ci podpowiedzieć, że zbliża się ta wymarzona chwila. Zobacz, jak rozpoznać, że Twój ukochany zamierza się oświadczyć!

Coraz częściej mimochodem wspomina o wspólnej przyszłości…

Jeśli od jakiegoś czasu Wasze wspólne plany zaczynają wykraczać poza najbliższy weekend lub wakacyjny wyjazd i coraz częściej rozmawiacie o tym, jak powinno wyglądać

pierscionek-aclari-kartezja-032ct

Wasze wymarzone mieszkanie lub jakie imiona nadalibyście przyszłym dzieciom, to pierwszy sygnał, że jego plany wobec Ciebie są poważne!

Nie przeraża go myśl o wizycie u przyszłych teściów

Pamiętasz, jak jeszcze niedawno odwlekał wizytę u Twoich rodziców tak długo, jak tylko się dało? Od pewnego czasu coraz chętniej wdaje się w dysputy z Twoim tatą, obsypuje komplementami mamę i podsuwa młodszemu bratu gry komputerowe.

To dowód na to, że zależy mu nie tylko na Tobie, ale także na dobrych relacjach z Twoją rodziną. To może sugerować, że niedługo nastąpi przełom w Waszej relacji.

Jesteś częstym gościem w jego rodzinnym domu

Zauważyłaś, że częściej składacie wizyty u jego rodziców? Nalega, abyś poznała jego ukochaną babcię, ciocię i dziewczynę brata?

To znak, że chciałby, abyś dobrze czuła się w towarzystwie jego rodziny, a być może również, abyś za pewien czas sama stała się jej częścią.

Zrobił się tajemniczy i oszczędny

Jeśli zazwyczaj informował Cię o wszystkich swoich planach, a ostatnio zdarzyło Ci się usłyszeć w słuchawce: „A wiesz, mam dzisiaj coś do załatwienia”, to może być znak, że usilnie poszukuje idealnego pierścionka.

Jeśli na dodatek wciąż odkłada zakup rzeczy, na które długo oszczędzał, być może do oświadczyn pozostało niewiele czasu.

Przygląda się Twojemu ubiorowi i dopytuje o Twój gust

Jeśli nigdy wcześniej specjalnie nie interesował się poszczególnymi elementami Twojej garderoby, a od pewnego czasu zaczyna przyglądać się temu, co nosisz i wypytywać o to, co Ci się podoba, to znak, że być może poszukiwania pierścionka idą pełną parą.

Wyciąga Cię na zakupy i zamiast ostentacyjnie wzdychać, pozwala Ci odwiedzać wszystkie sklepy z biżuterią w okolicy

Jeśli podczas wizyty w centrum handlowym zazwyczaj niecierpliwe przestępował z nogi na nogę, spoglądając na zegarek, a od pewnego czasu pozwala Ci w spokoju przymierzać pierścionki zaręczynowe, zaręczyny są bliżej, niż myślisz!

Daj mu dyskretne wskazówki: mimochodem wspomnij, jaki rozmiar nosisz i wskaż te, które Ci się najbardziej podobają.

Niespodziewanie zaplanował zagraniczną wycieczkę lub weekendowe wyjście

Jeżeli wszystkie wyjazdy planujecie razem lub zazwyczaj to Ty jesteś inicjatorką wspólnych wyjść, a nagle dowiadujesz się, że Twój ukochany zaplanował dla Was super weekend w

Mediolanie lub w Waszym ulubionym zakątku na Mazurach czy pod Tatrami, prawdopodobnie już niedługo będziesz mogła cieszyć się wyjątkowym pierścionkiem z diamentem!

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.