Usługi pedicure to jedna z najpopularniejszych usług w salonach kosmetycznych, zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. Pedicure to nie tylko obcięcie czy pomalowanie paznokci, ale też dokładna pielęgnacja.

Stopy narażone są np. na otarcia, co może wpływać również na stan paznokci. Stopy są też często mocno wysuszone, przez co skóra na stopach może pękać. Specjaliści w salonie kosmetycznym zadbają o to, aby stopy były zawsze zadbane i zdrowe.

Pracownicy Fast Line Studio stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby odpowiadać na potrzeby klientów i proponować im nowe rozwiązania.

Salon piękności Kraków Fast Line Pro to sieć salonów z własną Szkołą Mistrzów Fast Line Pro, co oznacza najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Manicure hybrydowy stóp

Spis treści

Manicure hybrydowy jest popularny nie tylko, jeśli chodzi o dłonie, ale też stopy. Pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym sprawi, że paznokcie będą lepiej chronione przez negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, a lakier nie będzie odpryskiwał, a tym samym nie trzeba będzie często malować paznokci.

Lakier hybrydowy może utrzymać się na paznokciach nawet 3 tygodnie. Będzie to bardzo ważne dla osób, które nie mają zbyt wiele wolnego czasu na to, aby często odwiedzać salon kosmetyczny. Wykonanie pedicure hybrydowego samemu w domu nie jest łatwe, gdyż wymaga sporo cierpliwości, a także czasu.

Konieczny jest też zakup specjalnej lampy UV, pod którą będzie można wysuszyć lakier. Na pedicure warto więc umówić się do salonu kosmetycznego. Już dziś zapisz się na pedicure kraków.

Dlaczego pedicure warto wykonać w salonie kosmetycznym?

Przede wszystkim dużym plusem są tutaj wysokie umiejętności stylistów paznokci, którzy często mają również wiedzę z zakresu podologii. Świetnie poradzą więc sobie z problemami stóp. W salonie kosmetycznym znajdują się też odpowiednie kosmetyki i przybory kosmetyczne do tego, aby pielęgnacja i pedicure stóp były wykonane na jak najwyższym poziomie.

Fast Line Studio współpracuje m.in. z firmą Baehr – liderem w produkcji urządzeń do manicure/pedicure, a także kosmetyków do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz firmą Didier – specjalistą w produkcji żelowych lakierów do paznokci oraz lamp do suszenia lakierów hybrydowych.

pedicure

Po każdym zabiegu klient ma możliwość zakupu produktów, którymi wykonywany był zabieg, aby jak najdłużej utrzymać efekt w domu. Dostępne są zarówno kosmetyki, jak i przydatne akcesoria. 

Dodatkowo wizyta w salonie kosmetycznym to spora oszczędność czasu, osoba niedoświadczona wykonująca pedicure sama w domu musi poświecić sporo czasu  i wykazać się cierpliwością, aby pedicure wykonać starannie. Pracownicy salonu kosmetycznego pracują szybko i dokładnie.

Dodatkowo w Fast Line Studio istnieje możliwość umówienia tzw. wizyty łączonej, kiedy to podczas jednej wizyty w salonie można wykonać w tym samym czasie różne usługi np. pedicure i manicure, a także np. usługę fryzjerską. Pielęgnacja skóry stóp może też być połączona z relaksującym masażem.

Masując stopy specjaliści od paznokci wpływają na punkty refleksyjne, poprawiając samopoczucie klienta. Dodatkowo Fast Line Studio używa profesjonalnych kosmetyków do rozwiązywania różnych problemów stóp: pękania, nieprzyjemnego zapachu czy szorstkości skóry.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.