Zmiana miejsca zamieszkania to przedsięwzięcie, które budzi wiele emocji. U jednego przeważają te bardziej pozytywne, a u drugiego te trudne.

Niekiedy decyzję o relokacji podejmujemy bardzo spontanicznie, pod wpływem jakiejś danej chwili, np. znalezienia świetnie prosperującej, dobrze płatnej pracy. Większość osób jednak proces ten planuje z dużym wyprzedzeniem.

Znalezienie odpowiedniego lokum to jedno, a zapakowanie, transport i rozpakowanie wszystkich rzeczy to drugie. Przeprowadzki różnią się od siebie również dystansem – jedni przeprowadzają się w obrębie tego samego miasta, inni wybierają drugi koniec kraju, a jeszcze inni decydują się na pokonanie tysięcy kilometrów i zamieszkanie poza granicami państwa.

Przeprowadzki między miastami, choć wydają się znacznie łatwiejsze do organizacji niż relokacje zagraniczne, również potrafią spędzić sen z powiek.

Zaplanowanie krok po kroku każdego etapu przeprowadzki stanowi niemałe wyzwanie logistyczne. Jeśli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalnej ekipy przeprowadzkowej, która komplesowo zajmie się Twoją relokacją, to zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy przeprowadzkowej Fortis.

Przeprowadzka międzymiastowa z Fortis

przeprowadzka

Fortis jest firmą podejmującą się różnego rodzaju przeprowadzek, również zagranicznych, natomiast głównym obszarem jej działalności są właśnie przeprowadzki krajowe.

Fortis zajmie się Twoją przeprowadzką do Łodzi, Zgierza, Pabianic, Bełchatowa, Łasku, Skierniewic, Piotrkowa Trybunalskiego, Sieradza, Tomaszowa Mazowieckiego, Warszawy i Wrocławia, a także przewiezie Twoje rzeczy z wyżej wymienionych miejscowości do każdego innego miasta w Polsce, a także z każdego polskiego miasta do województwa łódzkiego.

Przeprowadzki krajowe cennik

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Fortis obejmuje współpracą Twoją przeprowadzkę, chcesz uzyskać wycenę całej relokacji czy dowiedzieć się więcej szczegółów na ten temat, to zapraszam serdecznie do kontaktu z przedstawicielem firmy, który umówi Cię na indywidualną konsultację.

W zakres podstawowych usług wchodzi zniesienie oraz zabezpieczenie rzeczy na samochodzie, transport oraz rozładunek i wniesienie mienia Klienta w wyznaczone miejsce.

Podstawowe usługi mogą zostać natomiast rozszerzone w zależności od potrzeb Klienta, między innymi o takie usługi dodatkowe jak montaż i demontaż mebli, pakowanie i rozpakowywanie, dodatkowe zabezpieczenie mebli przy użyciu folii bąbelkowej, stretch, kartonu falistego, magazynowanie sprzętu, kartonów czy mebli, a także załadunek/rozładunek w dodatkowej lokalizacji – podstawowa wersja zakłada jedno miejsce załadunkowe oraz jedno miejsce rozładunkowe.

Przeprowadzki w Polsce wcale nie muszą wiązać się z intensywnym stresem, bardzo dużym nakładem pracy czy energii. Możesz ułatwić sobie to przedsięwzięcie, a jednocześnie mieć pewność, że przewożone przez Ciebie rzeczy dotrą do nowego mieszkania w nienaruszonym stanie! Sprawdź ofertę Fortis i ciesz się bezstresową przeprowadzką.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.