Każdy miłośnik dobrej jakości walizek i torebek doskonale zna markę Puccini. Ta polska marka z włoskim logo od lat trzyma poziom, jeśli chodzi o jakość swoich produktów i wciąż z powodzeniem rozszerza swój asortyment o kolejne akcesoria. Nic dziwnego, że liczba jej stałych klientów nieustannie wzrasta, a kolejne sklepy konkurują o możliwość umieszczenia jej produktów w swoim asortymencie.

Krótka historia marki Puccini

Historia marki Puccini rozpoczyna się już w roku 1996, kiedy to jej twórcy, czyli Izabela i Mirosław Kozinowie, stworzyli firmę Inter- Leather. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą galanterii skórzanej.

Produkty wykonywano wówczas z najlepszych włoskich materiałów. Liczne podróże właścicieli stały się inspiracją do powstania takich kolekcji produktów jak Roma, Toskania, Siena. Bolonia. Wzięły one swe nazwy od kolejnych, pięknych włoskich miast i miasteczek.

Podróżowanie oraz obserwowanie najnowszych trendów modowych natchnęło Państwa Kozinów do stworzenia osobnej marki o nazwie Puccini. Miała być ona skierowana do wszystkich tych, którzy cenią sobie uroki zwiedzania nowych krajów i cenią sobie komfort przemieszczania się bez obaw o stan swojego bagażu podróżnego.

Dziś walizki i torby Puccini to eleganckie i solidnej konstrukcji produkty, które towarzyszą coraz większej liczbie polskich turystów w ich zagranicznych podróżach.

 Czym wyróżnia się marka Puccini?

logo_black

Trwałość

Produkty Puccini wyróżniają się przede wszystkim wysoką trwałością. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które odporne są na uszkodzenia. Na przykład walizki tej marki stworzone są z poliwęglanu. Jest to tworzywo niezwykle odporne na pęknięcia i zarysowania.

Nic dziwnego, że NASA zaczęła wykorzystywać poliwęglan do produkcji kasków. Tajemnica tego tworzywa polega na tym, że produkt, który jest z niego wykonany, w momencie uderzenia odkształca się, jednak po chwili powraca do swoich pierwotnych kształtów. To dlatego walizki Puccini są tak chętnie kupowane przez podróżujących.

Dzięki nim turyści mają pewność, że umieszczone w walizce rzeczy nie ulegną uszkodzeniu, a każda nowa wyprawa nie będzie wiązała się z koniecznością nabycia nowego bagażu.

Zabezpieczenie przed kradzieżą

Jeśli wybierasz się w daleką podróż, powinieneś poważnie zastanowić się nad dobrym zabezpieczeniem mienia przed kradzieżą. Zapięta na zwykły suwak walizka to żadna przeszkoda dla złodzieja. Kłódka? To jest już jakieś rozwiązanie, jednak nie do końca idealne. Dlaczego?

Bo kiedy zamkniesz walizkę na kłódkę, po odbiorze bagażu z lotniska może zaskoczyć cię widok…wyrwanego zamka i rozciętej kłódki. Tak działa straż graniczna, kiedy nie może się dostać do wnętrza walizki podczas rutynowej kontroli. Co więc zrobić, aby uchronić się przed złodziejem, a jednocześnie nie dopuścić do uszkodzenia bagażu przez straż graniczną?

Otóż istnieje zabezpieczenie idealne, a jest nim szyfrowany TSA. Ty zamykasz porządnie swój bagaż, a celnicy w razie czego posiadają odpowiedni kluczyk do tego zamka, żeby otworzyć go sobie bez niszczenia twojej walizki. Każda walizka Puccini posiada tego typu zabezpieczenie. Szeroki wybór takiego bagażu, znajdziesz w sklepie Apeks, do którego warto zajrzeć przed planowaną podróżą po to, by wybrać jak najlepszej jakości walizkę dla siebie i całej rodziny.

Elegancja

Każdy, kto kupił funkcjonalny portfel Puccini dobrze wie, że nabył również prawdziwą ozdobę i elegancki dodatek do swojej garderoby. Zarówno portfele męskie, jak i damskie charakteryzują się bardzo starannym wykończeniem. Ze względu na to, że wykonane są z naturalnej skóry, idealnie pasują do szykownego garnituru, jak i klasycznej, małej, czarnej sukienki.

W dodatku są bardzo funkcjonalne, gdyż posiadają liczne przegrody na dokumenty i karty kredytowe. Łatwo chowają się do kieszeni, czy typowej kopertówki, co jest nie bez znaczenia, kiedy idzie się na prawdziwie wytworne przyjęcie.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.