Telefon stał się narzędziem, bez którego naprawdę ciężko się obyć, ułatwia on zadania, do których często musiałyśmy angażować się osobiście, tracąc przy tym sporo czasu i energii.

W szczególności mam tu na myśli umawianie się na wizyty do fryzjera, na masaż, do SPA, dietetyka, salonu manicure itd., można by tu wymienić naprawdę spore grono specjalistów.

Sama już nie potrafię zliczyć ilości minut, które straciłam, dzwoniąc do salonu i czekając, aż ktoś wreszcie odbierze telefon i umówi mnie na wizytę.

Teraz, dzięki aplikacji Moment.pl rezerwacja wizyty to kwestia sekund, a sama aplikacja jest całkowicie darmowa. W jej bazie znajdują się tysiące salonów w całej Polsce, instalując aplikacje mamy też dostęp do wiarygodnych opinii na temat salonu, w którym chcemy umówić wizytę (bardzo przydatna funkcja).

Aplikacja zajmuje niespełna 60 MB, wymagana wersja Androida to minimum 5.0, a aktualna wersja aplikacji mobilnej na dzień niniejszej publikacji to 3.12.2.

Recenzja aplikacji

Spis treści

recenzja-aplikacji-moment-pl

Korzystając z aplikacji mobilnej, którą można pobrać w sklepie Google Play bądź w App Store pozbędziesz się konieczności kontaktu telefonicznego z salonem, a samo poruszanie się po aplikacji oraz proces rezerwacji jest bardzo prosty (szczegóły za chwilę).

Zanim przejdę do samego korzystania z aplikacji, wspomnę raz jeszcze o komentarzach pod danym salonem, bowiem opinie mogą zostawić jedynie osoby, które skorzystały z usług konkretnego salonu i to właśnie na podstawie tych opinii powstaje lista najlepszych salonów w danym mieście.

Korzystanie z aplikacji na telefon Moment.pl nie sprawia żadnych problemów, jest bardzo proste i intuicyjne. Wyszukiwarka w aplikacji szybko wskaże najlepsze miejsca w Twoim mieście w zależności od rodzaju wybranej usługi. Można wyszukiwać także po konkretnej nazwie salonu, w którym chcemy umówić się na wizytę.

Poruszanie się po aplikacji

Aplikację Moment.pl w moim przypadku pobiorę ze sklepu Play, plik do pobrania waży ponad 13 MB:

#

 

Po instalacji aplikacji zobaczymy kilka slajdów informujących nas o możliwościach aplikacji:

#

#

#

#

następnie aplikacja poprosi nas o zgodę na dostęp do lokalizacji, aby móc wskazać Ci najbliższe salony:

#

Czas teraz wybrać z listy usługę, której poszukujesz:

#

W moim przypadku poszukuję salonu Yasumi:

#

a zabieg nazywa się: Oczyszczanie skóry głowy – Oxybrazja:

#

Po wybraniu zabiegu klikamy przycisk Kontynuuj i przechodzimy do kalendarza, w którym wybieramy dzień i godzinę wizyty, która najbardziej nam odpowiada:

#

Po zatwierdzeniu daty i godziny wizyty ponownie klikamy przycisk Kontynuuj i przechodzimy do podsumowania wybranych usług.

#

Tutaj aplikacja prosi o zalogowanie się, ja wybrałam opcję logowania przez Facebook (można też założyć sobie tradycyjne konto w aplikacji, bez konieczności łączenia się z FB):

#

i gotowe!

Pozostaje teraz jedynie opłacić usługę Blikiem i wyczekiwać dnia wizyty.

Podsumowanie

Moment.pl to przede wszystkim szybka i wygodna aplikacja, dzięki której sprawnie będziesz zarządzać wizytami w różnych salonach urody. Jeśli zależy Ci na czasie i nie lubisz czekać, aż ktoś wreszcie odbierze telefon w danym salonie, bo nie masz na to czasu, to aplikacja z pewnością ułatwi Ci umawianie wizyt.

Wizytę w dowolnym salonie możesz umówić, stojąc w korku, jadąc autobusem, leżąc na wieczorem kanapie, czy biorąc odprężającą kąpiel. Ogromnym plusem korzystania z aplikacji jest fakt, że możesz umówić wizytę w salonie poza godzinami jego pracy…

Aplikację bezpłatnie można pobrać tutaj:

Na koniec chcę wspomnieć też o możliwości odwołania umówionej już wizyty – nie ma z tym najmniejszego problemu, bo wszystko odbywa się w pełni intuicyjnie.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.