Tak dla jasności – seks na pierwszej randce nie jest żadnym przestępstwem. W końcu wszystko jest dla ludzi i nie ma nic złego w tym, że dwie dorosłe osoby chcą się ze sobą po prostu pokochać. To bardzo indywidualna sprawa – przecież wiele zależy od sytuacji, naszych poglądów oraz partnerów, z którymi się spotykamy. To co jednak musimy wziąć pod uwagę, to każdy, nawet najgorszy scenariusz takiej przygody. Pozwólcie, że przedstawimy wam kilka możliwych wersji.

W niebezpieczeństwie

Nie ma znaczenia czy poznałaś faceta na dyskotece, basenie, w internecie czy bibliotece – jeśli nie jest twoim starym znajomym, zanim zaczniecie uprawiać seks na pierwszej randce, postaraj się go trochę lepiej poznać. I nie chodzi tu wcale o to, by przed pójściem do łóżka ustalić imiona wszystkich jego byłych czy też poznać przyszłych teściów, ale sprawdzić jak zachowuje się w różnych sytuacjach. Nawet jeśli wydaje ci się, że całkiem miły z niego facet, to nie możesz mieć pewności czy w domu, po paru drinkach, nie stanie się agresywny, nie jest nosicielem jakiejś choroby lub nie posiada jakiś dziwnych upodobań seksualnych. Pozory często mylą, a wariaci też mogą umawiać się na randki…

Twój poranny kac moralny

młoda para uprawiająca sex
Budzisz się rano, a koło ciebie leży jakiś facet. Zaraz, zaraz, czy to przypadkiem nie ten z wczorajszej randki? No tak, przecież czułaś się trochę samotna, potrzebowałaś zainteresowania, alkohol zrobił swoje i jakoś tak wyszło. Niestety seks na pierwszej randce zamiast poprawy nastroju, może zafundować potężnego kaca moralnego. Bo rano może okazać się, że zauroczenie pomyliłaś ze zwykłą sympatią, zaś pożądanie z brakiem bliskości. Może będziesz się dobrze bawić i w pewnym sensie zaspokoisz swój głód emocjonalny, ale szybko zorientujesz się, że w sumie nie tego oczekiwałaś.

Bujna wyobraźnia

mężczyzna rozpina kobiecie stanik
Nawet jeśli pierwsze spotkanie okazało się wyjątkowo udane, a ty czujesz, że to miłość od pierwszego wejrzenia – uważaj, bo niekoniecznie musi to działać w obydwie strony. Podczas gdy ty, w drodze do sypialni, ułożyłaś w głowie idealny plan na całe życie, możliwe, że twój towarzysz przewidział tylko numerek na jeden raz. Niestety spontaniczny seks na pierwszej randce nie musi wiązać się z poważnym planowaniem przyszłości. On już pewnie nie zadzwoni, a ty przeżyjesz rozczarowanie. Jeśli szukasz kandydata na partnera, chłopaka czy męża – nie spiesz się. Seks nie zając, nie ucieknie.

Błędne myślenie

zakochana para leży w łóżku i uprawia sexW seksie na pierwszej randce nie ma nic złego, jeśli jest wynikiem świadomej decyzji kobiety, opartej przede wszystkim na jej własnych potrzebach. Problem pojawia się wtedy, gdy wcale nie mamy ochoty na seks, ale podświadomie myślimy, że na miłość trzeba sobie w jakiś sposób „zasłużyć”. Jeżeli mężczyzna naciska na pójście do łóżka na pierwszej randce, wiedz, że chodzi mu wyłącznie o seks i później nie oczekuj zbyt wiele. Jeśli jednak będzie w stanie poczekać tyle, ile tego potrzebujesz, to znak, że myśli o związku na dłuższą metę.

0 Udostępnień
Uwielbiam wykorzystywać naturalne oleje. Obserwuję i zgłębiam styl kobiet z całego świata. Przygotowuję kosmetyki z domowych, lokalnych składników. Kocham buty i torebki. Telefon: +48789345456. e-mail: Joanna.F@wp.pl

1 KOMENTARZ

  1. Uważam, że seks na pierwszej randce to przesada. Wtedy nie nazwałabym tego randką tylko zaspokojeniem potrzeb seksualnych.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.