W tym tygodniu skupiamy się na swetrach. Kolejny sezon są one na topie. Kochają je projektanci, blogerzy, styliści oraz ulica!

Swetry, sweterki, kardigany są nieodłącznym oraz bardzo stylowym elementem naszej garderoby w coraz bardziej chłodniejsze dni. Mając w szafie  tylko 3 różne fasony swetrów możemy kombinować do woli. Niezbędny  do nabytku jest ciepły kardigan, klasyczny sweterek w serek oraz oversizowy luźny sweter najlepiej z grubej wełny.

Swetry nosimy dosłownie do wszystkiego. W tym sezonie rządzi bordo, ale to nie znaczy oczywiście że musimy biec po bordowy sweter albo kardigan. A może w waszej szafie znajdzie się sweterek który nie został przez was doceniony? Wystarczy trochę pokombinować przed lustrem i może wyjść całkiem ciekawa stylizacja.

Tak czy inaczej, jeżeli wybieracie się na zakupy albo wyciągacie niedocenione sweter z szafy, mam dla was kilka ciekawych propozycji  jak możecie je nosić w tym sezonie.

kardigan 7ce4894a6db136ece4a5253d61967f3d kardigan kardigan kardigan kardigan kardigan kardigan kardigan kardigany kardigany kardigany kardigany kardiganykardigany

0 Udostępnień
Witam was! Nazywam się Liza Taste. Jak wynika z nazwiska, to dla mnie wszystko jest smaczne, tak naprawdę cały świat:) Jednak najbardziej mi smakuje świat kuchni oraz mody. W pewnym momencie, nie widziałam co mam wybrać i stwierdziłam połączyć te pełne kolorów, smaków oraz inspiracji światy. Tak powstał mój autorski lifestyle "Fashion&Food". Telefon: 0048605646461, e-mail: Liza@op.pl Pozdrawiam. Liza Taste.

3 KOMENTARZE

  1. Duże swetry? Jeśli bardzo chcemy się schować… może wtedy zdadzą egzamin.
    Niestety ciężko jest dostać sweter, który podkreśliłby naszą kobiecość, zwłaszcza w sieciówkach.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.