Witam was!

Nazywam się Liza Taste. Jak wynika z nazwiska, to dla mnie wszystko jest smaczne, tak naprawdę cały świat :)

Jednak najbardziej mi smakuje świat mody oraz kuchni. W pewnym momencie swojego życia nie wiedziałam co mam wybrać i stwierdziłam połączyć te dwa świata. Tak powstał mój autorski lifestyle „Fashion&Food”.

Często w biegu, w natłoku obowiązków albo po prostu z braku pomysłu zdajemy sobie pytanie – ” Co mam dziś na siebie włożyć ? „, ” Jak mam się ubrać na kolację?”. Mam dla was bardzo prostą odpowiedz! Ubierzcie na siebie kolory prosto z talerza a na kolację stwórzcie stylizację inspirując się wnętrzem restauracji. Wystarczy zatrzymać się na minutę i włączyć swoją wyobraźnię.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
A ty jakie masz ukryte talenty?

Chciałabym również zarazić was, abyście z każdego posiłku a także z gotowania mieli ogromna radość:)

Jeżeli chodzi o świat mody, to podzielę się z wami inspiracjami z całego świata oraz będę was motywować abyście nie bali się eksperymentować w drodze do odnalezienia swojego własnego stylu.

Liza Taste

Swoją przygodę z modą rozpoczęłam w wieku 15 lat. Pracowałam jako modelka, stylistka, producent pokazów mody oraz sesji zdjęciowych. Natomiast miłość do kuchni odnalazłam podczas dwuletniego pobytu we Włoszech.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Jak zostać kobietą sukcesu? 7 pomysłów na biznes dla kobiet.

Jestem również matka, żoną, siostra, przyjaciółką, wieczną marzycielką oraz niezawodną optymistką.

Jeszcze tylko uprzedzę, że nie jestem z Polski. Pochodzę z Estonii. Czasem zdarza mi się popełnić błędy, za co najmocniej przepraszam.

Zapraszam do mojego świata Fashion&Food!

Bawcie się smakami i modą!

Pozdrawiam serdecznie.

Liza Taste.

0 Udostępnień
(14głosów, średnia: 4,93 z 5)
Loading...
Liza Taste
Witam was! Nazywam się Liza Taste. Jak wynika z nazwiska, to dla mnie wszystko jest smaczne, tak naprawdę cały świat:) Jednak najbardziej mi smakuje świat kuchni oraz mody. W pewnym momencie, nie widziałam co mam wybrać i stwierdziłam połączyć te pełne kolorów, smaków oraz inspiracji światy. Tak powstał mój autorski lifestyle "Fashion&Food". Telefon: 0048605646461, e-mail: Liza@op.pl Pozdrawiam. Liza Taste.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.