Okazji na wręczenie prezentu kobiecie jest naprawdę wiele, może to być rocznica, urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, Dzień Matki czy Babci, a nawet walentynki oraz wiele innych. Tylko jak wybrać tę właściwą świecę zapachową i sprawić naprawdę miłą niespodziankę?

Ulubiony aromat

Każda kobieta ma swój ulubiony zapach i aromat, który powoduje bardzo przyjemne zapachowe uniesienia. Roznoszący się po mieszkaniu przyjemny zapach, pozwala na chwilę odciąć się o codziennej monotonii.

Problemem może jednak okazać się wybór właściwego zapachu takiej świecy, ponieważ nie trafiając w gust kobiety, którą chcemy obdarować taką zapachową świecą, narażamy nasz podarunek na dożywotnie zamknięcie go w szafce, do której nikt nigdy nie zagląda, a nie o to tutaj chodzi.

Zanim więc wybierzesz zapachową świecę, upewnij się, jakie są ulubione zapachy kobiety, której chcesz taką świecę sprezentować.

Jak zapytać co lubi?

Co, jeśli nie masz żadnych informacji na temat zapachowych preferencji, a nie chcesz zdradzać się z zamiarem kupna zapachowej świecy? to bardzo proste:

Zwróć uwagę na to, jakimi zapachami nasza obdarowywana się otacza, a więc mam tu na myśli ulubione owoce, czy są to cytrusy? a może słodsze i delikatniejsze aromaty?

Warto także zwrócić uwagę na nutę zapachową perfum, których używa. Czy są to ciężkie perfumy? czy może delikatniejsze o kwiatowej woni, a może nuty orientalne?

A jeśli zamierzasz obdarować drugą osobę, pięknie wyglądającą zapachową święcą, a nie wiesz kompletnie nic o jej zapachowych preferencjach, to warto wybrać wtedy świece zapachowe o klasycznych zapachach. Mam tu na myśli lawendę, cynamon, wanilię albo różę. Mało kto nie lubi tych zapachów.

Świeca zapachowa z biżuterią?

Czymś zupełnie nowym na rynku świec zapachowych, stają się świece z biżuterią. Jedną z takich świec sama posiadam, jest to świeca zakupiona w sklepie internetowym.

swiece-zapachowe-ze-srebrna-bizuteria

Jest to świeca CAREFREE SWEETNESS, bardzo duża i bardzo masywna świeca, która starczy na bardzo długo. Kombinacja nut zapachowych rozkłada się następująco:

  • nuty górne: zielona pomarańcza, mandarynka, czarna jagoda;
  • nuty serca: tropikalna malina, brzoskwinia, śliwka;
  • nuty dolne: truskawka, kwiat pomarańczy, orzech kokosowy.

Świetnym uwieńczeniem aromatycznych doznać jest srebrna biżuteria, którą można znaleźć w środku, ja trafiłam na taki oto srebrny naszyjnik:

zapachowe-swiece-z-niespodzianka

Srebrna biżuteria jest najwyższej próby 925.

Nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała o konkursie, które realizowany jest na FB i Instagramie, zasady konkursu, który organizuje sklep surprisecandle.pl, są bardzo proste, bo wystarczy:

  1. Zrobić zdjęcie zakupionego w sklepie produktu.
  2. Opublikować zdjęcie na ściance FB lub Instagram z hashtagiem #SupriseCandle.
  3. Zwycięzcy zostaną opublikowani na portalach społecznościowych sklepu.

Jeśli chcecie być oryginalni i sprawić komuś naprawdę fantastyczny prezent, to świeca zapachowa z biżuterią w środku będzie właściwym wyborem.

zapachowa-swieca

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.