Kalosze nosimy cały rok. Jednak najbardziej je kochamy kiedy jest chlapa, deszcz ze śniegiem i błoto. Ubieramy gruba skarpetkę, najlepiej żeby było ją widać i wyruszamy na przeciw brzydkiej pogody.

Kalosze od nie tak dawno są nieodłączną częścią naszej fashion garderoby. Ale zdążyliśmy je bardzo pokochać. zagraniczne celebrytki uwielbiają pokazywać się w kaloszach na jak na festiwalach tak i na co dzień.

 Najbardziej popularna marką na rynku jest “HUNTER” . Ta marka oferuje nam kalosze w każdym kolorze o tym samym kształcie. Natomiast nie każdemu ten model się podoba. Na rynku istnieją również inne marki które także proponują nam ciekawe rozwiązania jeżeli chodzi o kalosze. Kalosze w kształcie oficerek, z kokardką, kalosze botki, nawet kalosze na obcasie.

Kalosze są bardzo modne w tych czasach i bardzo uniwersalne. Podstawa to długie wełniane skarpetki, które sprawia że będzie nam cieplutko do tego sukienka, obcisłe dżinsy, legginsy czy szorty na zimę i możemy wyruszać. Tak naprawdę w tych czasach nie ma reguły ale klasyka to rurki w połączeniu z kaloszami i krótki płaszczyk.

Mam dla was parę ciekawych propozycji z kaloszami.

A wy jakie lubicie kalosze te kolorowe czy standardowe zielone i czarne?

kalosze z kokardami w gorszki kobieta w poncho iw kaloszach kalosze hunter filetowe i płaszczkalosze bubery brudne kalosze i jasny płaszcz jasne spodnie i czerwone kalosze kalosze i czerwony płaszcz kalosze z materiałem do leginsówkalosze hunter z wełną

0 Udostępnień
Witam was! Nazywam się Liza Taste. Jak wynika z nazwiska, to dla mnie wszystko jest smaczne, tak naprawdę cały świat:) Jednak najbardziej mi smakuje świat kuchni oraz mody. W pewnym momencie, nie widziałam co mam wybrać i stwierdziłam połączyć te pełne kolorów, smaków oraz inspiracji światy. Tak powstał mój autorski lifestyle "Fashion&Food". Telefon: 0048605646461, e-mail: Liza@op.pl Pozdrawiam. Liza Taste.