Pierwsze wiosenne miesiące to dla wielu osób idealny czas na uporządkowanie swojego domu lub mieszkania. To także moment, w którym bardzo często zdajemy sobie sprawę, że ilość rzeczy, które posiadamy i przechowujemy, przerasta nasze logistyczne możliwości.

Jeśli nie chcemy zapełniać swojego niewielkiego mieszkania, pomocnym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z usługi self storage.

Mała ilość miejsca w mieszkaniu a przechowywanie rzeczy

Posiadamy tendencję do gromadzenia przedmiotów. Niektórzy robią to z sentymentu i nie chcą rozstawać się z ulubionymi rzeczami, jak chociażby zabawkami i ubrankami ich dzieci, z których te już dawno wyrosły. Inni robią to w myśl zasady „może przyda się na później”.

Powodów może być wiele, jednak problemy zaczynają się wtedy, kiedy zdajemy sobie sprawę, że ze względu na zbyt dużą liczbę przedmiotów nie możemy swobodnie poruszać się po mieszkaniu.

W takiej sytuacji zaczynamy szukać dobrego rozwiązania, które pomoże nam zaprowadzić nowy porządek w naszym otoczeniu. W końcu narty nie mogą stać w przedpokoju przez wiele miesięcy w oczekiwaniu na rozpoczęcie sezonu zimowego.

Jesienne kurtki i zimowe płaszcze wiszące w szafie przez całe lato będą tylko zajmować miejsce, w którym powinny już wisieć letnie sukienki i koszulki.

Zaczynamy szukać alternatywy. Niektórzy decydują się na umieszczenie części rzeczy na balkonie. Niestety na dłuższą metę to rozwiązanie może nie zdać egzaminu.

Postępując w ten sposób, znów zajmujemy przestrzeń, którą moglibyśmy przeznaczyć na coś zupełnie innego i w letnie popołudnie spędzać tam czas z dobrą książką w otoczeniu pięknych kwiatów z naszego niewielkiego, balkonowego ogródka.

Co więcej, przechowanie części z naszych przedmiotów na balkonie może sprawić, że pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych mogą one ulec uszkodzeniu.

Korzystanie z piwnic lub komórek lokatorskich dla niektórych osób może stanowić rozwiązanie, jednak po pewnym czasie może okazać się, że przynosi ono więcej szkody niż pożytku.

Bardzo często zdarza się, że takie miejsca są bardzo marnie nadzorowane i wiele przechowywanych tam przez nas rzeczy, jak chociażby sprzęt sportowy, bezpowrotnie ginie. Ponadto panują tam niekorzystne warunki jak zimno i wilgoć, które mogą uszkodzić przechowywane przedmioty.

Czym jest self storage?

Kiedy zdamy sobie sprawę, że być może po raz kolejny będziemy musieli prosić naszą rodzinę lub znajomych o przechowanie części naszych rzeczy, warto zainteresować się usługą self storage.

Co to takiego?

Self Storage to powierzchnie magazynowe, które możemy wynająć na własne potrzeby. Od kilku lat cieszą się one w Polsce coraz większą popularnością. W Polsce takimi usługami zajmuje się między innymi Less Mess Storage.

Co zyskujesz dzięki usłudze self storage?

Korzystając z usług firmy Less Mess Storage, otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Wszystkie oddziały zostały wyposażone w całodobowy monitoring oraz alarmy sygnalizujące nieupoważnione wejścia do pomieszczenia.

Jako klient Less Mess Storage logujesz się swoim osobisty kodem dostępu, dzięki któremu będziesz mógł skorzystać z usług magazynu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wynajmując pomieszczenie magazynowe w Less Mess Storage, zyskujesz pewność, że wszystkie Twoje przedmioty są całkowicie bezpieczne i przechowywane w odpowiednich warunkach. Wszystkie oddziały Less Mess Storage zostały wyposażone w nowoczesne systemy grzewcze i wentylacyjne.

Usługi self storage ‒ dla kogo?

Usługi self storage oferowane przez firmę Less Mess Storage są dostępne dla każdego klienta. Niezależnie od tego, czy chcesz wynająć pomieszczenie magazynowe w celu przechowywania rzeczy osobistych, czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni dla swojej działalności gospodarczej – Twoje możliwości są nieograniczone.

Ponadto dodatkowa przestrzeń magazynowa to idealne rozwiązanie w czasie remontu lub przeprowadzki. Później bez problemów będziesz mógł przetransportować swoje rzeczy do nowego mieszkania lub zakupić elementy niezbędne do ich zapakowania w każdym z oddziałów firmy.

Magazyny Less Mess Storage o powierzchni od 0,5 m2 do 30 m2 znajdziemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście.

less mess self storage polska

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.