Orange Flex przyciągał dotąd nowych użytkowników wygodą, elastycznością i innowacyjnością.

Teraz, w Sklepie Flex znajdziesz też telefony oraz gadżety elektroniczne, takie jak smartwatche i smartbandy, tablety, słuchawki oraz wiele innych inteligentnych urządzeń w dobrych cenach.

Dlaczego warto sprawdzić Orange Flex i sklep w aplikacji?

orange-flex

Orange Flex to innowacyjna oferta komórkowa, w której wszystko załatwisz w aplikacji mobilnej – bez koniecznych wizyt w salonie, czy podpisywania papierów. Wyróżniają ją między innymi:

 • Wygodne płatności w formie subskrypcji (podpinasz kartę płatniczą albo zasilasz konto BLIK-iem i zapominasz o jakichkolwiek przelewach);
 • Elastyczna oferta (wybierasz 1 z 4 Planów komórkowych, które różnią się liczbą GB, ale w każdej chwili możesz go zmienić na inny, a do tego włączasz i wyłączasz dodatkowe passy i pakiety, kiedy chcesz);
 • Brak zobowiązań (nie podpisujesz żadnych umów i gdy chcesz zrezygnować z usług – to robisz to bez okresu wypowiedzenia);
 • Przydatne rozwiązania w cenie (np. wirtualna karta eSIM, dodatkowa karta SIM/eSIM, możliwość dzielenia się gigabajtami z innymi użytkownikami Flexa, miesiąc korzystania z HBO GO w prezencie, zniżki partnerskie).

W grudniu 2020 roku do listy zalet Orange Flex dołączył sklep – również dostępny przez aplikację i jej system płatności. Użytkownicy Flexa znajdą w nim liczne gadżety elektroniczne w atrakcyjnych cenach.

Sklep Flex – ciekawe gadżety elektroniczne w dobrych cenach

Co i za ile kupisz w Sklepie Flex? Przez aplikację znajdziesz i zamówisz taki sprzęt, jak między innymi:

 • Smartwatche (np. OPPO Watch 46 mm za 1299 zł);
 • Inteligentne opaski (np. Xiaomi Mi Band 5 za 179 zł);
 • Tablety (np. Samsung Galaxy TAB S7 LTE za 3699 zł);
 • Słuchawki bezprzewodowe (np. Samsung Galaxy Buds+ za 599 zł);

Oferta obejmuje też inne inteligentne urządzenia w okazyjnych cenach. Wśród pozostałych gadżetów elektronicznych są na przykład:

 • Waga Huawei SMART SCALE AH100 (99 zł);
 • Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H (699 zł);
 • Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Handheld Vacum Cleaner 1C (899 zł).

Sklep w Orange Flex – okazje na telefony i gadżety

Smartfony to większość sprzętu sprzedawanego przez operatorów komórkowych, więc oczywiście ma je też Sklep Flex. Telefony w dobrych cenach dostępne dla użytkowników Flexa to popularne modele od takich producentów, jak między innymi Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei czy OPPO.

Urządzenia oznaczone jako „okazja miesiąca” są dodatkowo przecenione. Na przykład teraz są to Xiaomi Redmi 9A, który kupisz za jedyne 349 zł, oraz waga Huawei SMART SCALE AH100 za 99 zł.

Jeśli jednak szukasz jeszcze większych oszczędności, sprawdź zakładkę „Outlet” w Sklepie Flex. Okazje, które tam znajdziesz, to rabaty nawet do 20% wyjściowej ceny na smartfony jak nowe, pochodzące z 14-dniowych zwrotów lub powystawowe.

Dostępne w outlecie Sklepu Flex urządzenia zostały profesjonalnie odświeżone, więc są jak nowe. Tylko tańsze oraz zapakowane w zastępcze, ekologiczne pudełko, w którym znajdziesz też oczywiście kabel i ładowarkę.

Urządzenia objęte są również 12-miesięczną gwarancją z tytułu rękojmi, a na zwrot bez podania przyczyn masz 14 dni, podobnie jak w przypadku pozostałych zakupionych towarów. Użytkownicy Orange Flex mają szansę dać sprzętom drugie życie, oszczędzając przy tym całkiem sporo pieniędzy.

artykuł

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.