Powstawanie zmarszczek to jeden z naturalnych przejawów starzenia się skóry i proces, którego całkowite powstrzymanie jest niemożliwe. Jednak odpowiednia pielęgnacja pozwala zachować młodzieńczy wygląd znacznie dłużej.

Jest to możliwe dzięki kosmetykom, które redukują istniejące zmarszczki i zapobiegają powstawaniu nowych. Wśród nich znajduje się krem La Roche-Posay Substiane [+] Extra Riche.

Składniki kremu przeciw objawom starzenia

Substiane [+] Extra Riche to krem przeciwzmarszczkowy dla cery dojrzałej, którego głównym celem jest przywrócenie skórze młodzieńczego wyglądu, poprzez wyeliminowanie objawów starzenia. Uzyskanie takiego efektu jest możliwe pod warunkiem doboru odpowiednich składników aktywnych.

Zobacz, jaki jest najlepszy krem BB – ranking!

Sekretem działania tego kremu przeciwzmarszczkowego jest kompleks odbudowujący Linactyl i Pro-Xylane. Linactyl to substancja, która wspomaga reaktywację komórek podporowych zlokalizowanych w górnej warstwie skóry właściwej.

Linactyl aktywuje produkcję kolagenu oraz pobudza wytwarzanie białek, które są odpowiedzialne za gęstość i gładkość skóry, a w rezultacie odwraca proces starzenia.

Jednocześnie stymuluje produkcję białek, odpowiadających za komunikację komórkową. Pro-Xylane to cząsteczka biomimetyczna, która działa w taki sam sposób jak występująca w ludzkiej skórze ksyloza. Składnik ten wzmagająca syntezę glikozaminoglikanów GAG, czyli czynników, które wpływają na jędrność i gęstość skóry.

Co więcej, Pro-Xylane wzmacnia skórę poprzez wiązanie wody i substancji odżywczych. Dzięki połączeniu tych składników krem La Roche-Posay Substiane [+] Extra Riche skutecznie eliminuje przyczyny tworzenia się zmarszczek.

Jak działa krem przeciwzmarszczkowy La Roche-Posay Substiane [+] Extra Riche

Jest to kosmetyk przeciwzmarszczkowy, a jednocześnie krem nawilżający. Jest przeznaczony dla skóry dojrzałej, która wykazuje skłonność do przesuszenia. Jednym z jego zadań jest przeciwdziałanie odwodnieniu, które sprzyja tworzeniu się zmarszczek.

Jest to możliwe między innymi dzięki dwóm znajdującym się w jego składzie aminokwasom – argininie i serynie. Zawarte w tym kremie składniki aktywują komórki podporowe skóry, czego skutkiem jest znaczna poprawa jędrności i elastyczności oraz redukcja zmarszczek.

Skóra zostaje wygładzona, a kontur twarzy odzyskuje swój naturalny wygląd. Krem przeciwzmarszczkowy La Roche-Posay Substiane [+] Extra Riche sprawia, że twarz wygląda na kilka lat młodszą.

La Roche-Posay Substiane

Jednocześnie poprawia on kondycję skóry, zapobiegając powstawaniu nowych zmian. Oczywiście, efekty działania uzależnione są od prawidłowego stosowania kremu. La Roche-Posay Substiane [+] Extra Riche to produkt do codziennej pielęgnacji, dlatego bardzo ważna jest regularność.

Koniecznie sprawdź wczorajsze nowe zestawienie: Tusz do rzęs wodoodporny – RANKING

Należy go stosować raz albo dwa razy dziennie. Dla uzyskania najlepszych rezultatów warto wybrać tę drugą opcję. Zgodnie ze wskazówkami producenta preparat nanosi się na skórę twarzy i szyi, omijając okolicę oczu.

To bardzo ważna informacja, ponieważ do delikatnej skóry wokół oczu przeznaczony jest inny krem, który wchodzi w skład serii La Roche-Posay Substiane. Po wmasowaniu w skórę należy poczekać na wchłonięcie się kremu.

Czy krem przeciwzmarszczkowy Substiane spełnia oczekiwania?

Krem przeciwstarzeniowy Substiane [+] Extra Riche dobrze spełnia swoje zadania, co potwierdzają pozytywnie opinie większości dotychczasowych użytkowników. Regularne stosowanie tego produktu sprawia, że skóra twarzy zostaje wygładzona i ujędrniona.

Krem intensywnie nawilża i redukuje zmarszczki, przywracając młody i atrakcyjny wygląd. Co bardzo ważne nie zatyka i nie powoduje powstawania zaskórników.

To produkt hipoalergiczny, który bardzo dobrze sprawdza się u osób posiadających wrażliwą skórę. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych kremów przeciwzmarszczkowych, które można nabyć w tej cenie…

0 Udostępnień
Z wykształcenia jestem dietetyczką i mam hopla na punkcie zdrowego odżywiania. Nowych inspiracji szukam w książkach i podróżach. To moje prawdziwe pasje, a marzeniem jest podróżować po całym świecie, bo "Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czy­tają tyl­ko jedną stronę" Święty Augustyn Kontakt: +48607345454, e-mail: Kasia.C@wp.pl