Panowie wprost przepadają za najnowszymi technologiami. Im mocniejszy, tym lepszy, im nowocześniejszy, tym bardziej działa na ich wyobraźnię.

Casio jest marką, która cieszy się wielkim zaufaniem ze względu na sprawdzoną markę. Jednak co wybrać, żeby nasza męska połowica była zadowolona?

Jaki G Shock wybrać?

Dobry zegarek męski musi być przede wszystkim użyteczny i posiadać ciekawy, nowoczesny design. Dla przykładu, Casio G Shock Waveceptor będzie doskonale leżał na przedramieniu, będzie również doskonale wyglądał.

G-SHOCK Casio Rangeman GW-9400-1ER

Zegarek ten charakteryzuje się zasilaniem solarnym, jest również wodoodporny i bardzo wytrzymały. Doskonale będzie uzupełniał się zarówno ze strojem sportowym, jak i z garniturem.

Posiada pięć alarmów dziennych. Casio G Shock Rangeman ma wbudowaną również funkcję waveceptor, która aktualizuje właściwy czas.

zegarek-meski-casio-g-shock-rangeman-gw-9400-1er_5_1

G-SHOCK Casio Sneaker Color Limited GA-800SC-7AER

Jeśli chodzi o zegarki męskie, Casio G-Shock Sneaker Color z edycji limitowanej odznacza się charakterystycznym i bardzo przyjemnym dla oka designem. Biały G Shock zdecydowanie wyróżnia ten model spośród pozostałych. Jaki GShock może się z nim równać, jeśli lubimy odważny i pewny wygląd? Model ten wyróżnia też automatyczny kalendarz i stoper.

zegarek-meski-casio-g-shock-ga-800sc-7aer_4

G-SHOCK Casio Mudmaster GG-1000-1A5ER

Casio G Shock Mudmaster to jeden z częściej wybieranych, klasycznych modeli. Delikatne pokrycie tarczy o nazwie Neobrite pozwala go podświetlić w ciemności. Czy jest to najlepszy G Shock? Na pewno jeden z lepszych. Jeśli zastanawiamy się, jaki zegarek G-Shock kupić, powinniśmy zastanowić się nad tym właśnie.

zegarek-meski-casio-gg-1000-1a3er

Który G-Shock wybrać z droższych modeli?

Niektórzy przeglądają modele G Shock i kierują się kryterium ceny. Zegarki męskie tego typu możemy znaleźć w większości sklepów, ale tylko te najlepsze dadzą nam to, czego oczekujemy.

Wyższa cena to również więcej możliwości i większa jakość. Czy można tam znaleźć najlepszy G Shock?

G-SHOCK Casio Master of G Frogman 35th Anniversary Limited Edition

Frogman jest zegarkiem z edycji limitowanej, jego czarujący design przykuwa oko, a całość została wyprodukowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Szczególną uwagę należy zwrócić na szafirowe szkło w tym konkretnym zegarku Casio.

zegarek-meski-g-shock-master-of-g-frogman-35th-anniversary-limited-edition-gwf-d1000b-1ltd_03_1

G-SHOCK Casio Exclusive MR.G Titanium 64 Hammer Tone

Ten egzemplarz wrzucony jest tu jako ciekawostka, bowiem każdy zastanawiałby się, kto wyda ponad trzydzieści tysięcy złotych na zegarek Casio G Shock. Egzemplarz ten wyposażony jest w tytanowy pasek, tytanową kopertę, a tarcza wykonana jest z szafirowego szkła.

Jest to również coś, co można podarować bardzo bogatemu mężczyźnie, jeśli samemu ma się bardzo duże środki finansowe. Jeśli mamy wolne trzydzieści tysięcy, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go kupić.

casio-mrg-g2000hb-1adr

Jaki zegarek G-Shock wybrać z tańszych modeli?

Jeśli mamy ograniczone środki finansowe, możemy przejrzeć tańsze Casio G Shock – opinie mają one relatywnie dobre.

Casio G-SHOCK Protection DW-5750E

Casio G-Shock Protection charakteryzuje się dużą wytrzymałością na działanie wody (20 barów), a do tego cieszy oko unikatowym i interesującym designem. Jego minerałowe szkiełko jest w stanie wytrzymać naprawdę wiele.

casio-g-shock-protection-dw-5750e

G-SHOCK Casio GA-810GBX-1A4ER

Ten zegarek jest bardzo interesujący ze względu na kolor właśnie. Ma niebanalny styl, bowiem ciemny zegarek posiada również różowe wskazówki. Egzemplarz G Shock jest szczególnie polecany dla tych, którzy mają alternatywny styl.

zegarek-meski-casio-g-shock-classic-ga-810gbx-1a4er

G-SHOCK Casio Original G-Squad Bluetooth Sync Step Tracker

Jak sama nazwa wskazuje, zegarek ten polecany jest przede wszystkim osobom, które chcą mieć kontakt ze swoim zegarkiem poprzez Blutetooth. Zielone wskazówki nadają szyku ciemnemu zegarkowi, sprawiają, że wygląda doskonale. Jeśli chodzi o sportowe zegarki, ten ma własny charakter i będzie stanowił naprawdę unikatowy prezent.

Top 8 zegarków Casio dla twojego chłopaka! 3

Jak widać, wybór – jeśli chodzi o zegarki Casio, męskie – wcale nie jest prosty. Warto jednak wiedzieć, co przeglądamy i czego oczekujemy. Pozwoli nam to na łatwiejsze odwzorowanie naszych oczekiwań w zakupach.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.