PODZIEL SIĘ

Fit kolacja to jedno z najmłodszych określeń zdrowego i nowoczesnego odżywiania i stylu życia który coraz częściej gości w wielu domach zwykłej polskiej rodziny. Fit kolacja aby była rzeczywiście FIT czyli zdrowa i wartościowa powinna być spożywana co najmniej 3 godziny przed zaśnięciem lecz najpóźniej po 18-tej godzinie. Zdrowa kolacja fit nie może zawierać ciężkich do strawienia składników z którymi nasz układ trawienny będzie walczył całą noc… zamiast dać nam swobodnie odpocząć…

5 zdrowych, pożywnych i szybkich przepisów na śniadanie z bananem.

Fit kolacja ma być:

  • zdrowa
  • lekko strawna
  • nisko kaloryczna
  • wysoko wartościowa

UWAGA: istnieje odstępstwo od spożywania kolacji do godz. 18-tej. Odstępstwo od tej reguły zachodzi wtedy gdy mamy późno treningi, bądź jakąkolwiek inną aktywność fizyczną, np. bieganie. W takiej sytuacji nie możesz rezygnować ze spożycia FIT kolacji ponieważ, jak dobrze wiesz, organizm potrzebuje po treningu dostarczenia składników energetycznych. Ważne aby w takim przypadku w miarę swoich możliwości spożywać kolację bogatą w białko aby trawienie w ciągu nocy było dla Twojego organizmu jak najlżejsze i aby budzić się wypoczętym po nocy.

3 pyszne i zdrowe przepisy na piersi z kurczaka.

Jakie błędy popełnia kobieta na siłowni? SPRAWDŹ!

Czego nie jeść na kolację

– słodycze odpadają zupełnie i bezwarunkowo
– białe pieczywo
– ryż i kasze
– białe makarony
– ziemniaki

1
2
3
4
5
6
(57głosów, średnia: 4,89 z 5)
Loading...
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Miłość, Seks, Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse. Na każdym materiałem opublikowanym na KOBIECO.PL pracuje kilka osób aby treść czytała się jak najwygodniej i przede wszystkim żeby była przydatna i prawdziwa. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage aby być na bieżąco najnowszymi publikowanymi treściami na naszym portalu.

1 KOMENTARZ

  1. FIT KOLACJA? kurde jak ja bym chciała żeby taka kolacja przytrafiała mi się możliwie jak najczęściej. Najczęściej na kanapkach ląduje u mnie awokado. Zastanawiam się czy takiej fit śniadania i fit kolacje bez aktywności ruchowej ma jakiś sens jeśli chcemy zgubić parę kilogramów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.