Czy przestawiłaś już swoją szafę na tryb jesienno-zimowy? Jeśli nie, to czas najwyższy schować głęboko letnie sukienki, zaś przełożyć bliżej cieplejsze ubrania. Jeżeli przy tej okazji znajdziesz kilka starych, za dużych lub dziurawych swetrów – nie wyrzucaj ich. Możesz zrobić z nich tysiące innych rze/czy. My przedstawiamy kilkanaście, najciekawszych naszym zdaniem, propozycji.

Pomysły na swetry

poduszki ze swtrów starychCiepły koc i miła w dotyku poduszka – będą w sam raz na zimowe wieczory przed telewizorem. Na uszycie koca możesz przeznaczyć kilka swetrów w różnych wzorach i kolorach.Koniecznie sprawdź: jak właściwie wybrać poduszkę do spania!

Jeśli chcesz, aby twoje poszewki miały niepowtarzalny wygląd – nie pozbywaj się guzików. Jeżeli jednak wolisz nadać poduszce bardziej dziewczęcego stylu – przyszyj do niej koraliki, kwiatka lub inną ozdobę.
poduszka ze starego swetraZIMOWY KOMPLET

ubranie ze starego swetraJuż z samych rękawów starego swetra możesz wyczarować modne akcesoria na zimę. W kilka chwil możesz stworzyć ciepłe skarpety do spania, getry do kaloszy lub rękawiczki z odkrytymi palcami. Jeśli zszyjesz obydwa rękawy, uzyskasz modny szalik typu komin.

rękawiczki wełniane ze swetra w którym już się nie chodzi
szalik ze swetraGADŻETY DLA ZWIERZAKA

ubranko dla psa ze swetraTwój pupil na pewno nie pogardzi spranym, zmechaconym i powyciąganym swetrem. Zrób miłą niespodziankę swojemu zwierzakowi i uszyj mu ciepłe i mięciutkie posłanie lub nowy strój na zimowe spacery.

posłanie dla kota ze swetrówZIMOWE DEKORACJE

pomysły na zimowe dekoracje ze starych setrów Jeżeli myślisz o nadaniu swojemu mieszkaniu zimowo-świątecznego klimatu, to z powodzeniem możesz do tego wykorzystać swoje stare swetry. Tutaj pole do popisu masz naprawdę duże. Klosz od lampy, wazon, kubek, pudełko na płyty, doniczka czy świecznik – wszystkie te przedmioty, otulone wełnianym materiałem, sprawią, że twoje mieszkanie będzie wyglądało wyjątkowo przytulnie i oryginalnie.

pomysły na wykorzystanie starych swtrów
pomysły na pojeminiki i pudełka ze starych swetrów
pomysły na wykorzystanie starych rzeczy np lampa

0 Udostępnień
Uwielbiam wykorzystywać naturalne oleje. Obserwuję i zgłębiam styl kobiet z całego świata. Przygotowuję kosmetyki z domowych, lokalnych składników. Kocham buty i torebki. Telefon: +48789345456. e-mail: Joanna.F@wp.pl

1 KOMENTARZ

  1. Super, po co wyrzucać jak można akie fajne rzeczy zrobić. Przygotowuję się do poduszki na początek!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.