W kinie byliśmy w zeszłym miesiącu, kolację jedliśmy wczoraj, a na spacer jest trochę za zimno. No cóż, nie pozostaje nic innego, jak spędzić ten wieczór przed telewizorem. Ale kto powiedział, że jak randka to tylko kino, kolacja lub spacer? Raz na jakiś czas można (a nawet trzeba!) zrobić coś spontanicznego, by nie popaść w rutynę. Dlatego zanim otworzysz dziś butelkę z winem i zasiądziesz na kanapie obok swojego ukochanego – zaskocz go i przedstaw mu kilka ciekawszych propozycji na ten wieczór. Na pewno nie będzie się nudzić!

MIŁOŚĆ CIĘ UNIESIE

Co byś powiedziała na randkę w powietrzu? Masz lęk wysokości? To nic, bo wcale nie chodzi tu o skok ze spadochronu, lot balonem czy skok na bungee. Latać możesz w zamkniętym pomieszczeniu pod okiem doświadczonego instruktora, czyli w tunelu aerodynamicznym.

5 szalonych pomysłów randkę! 1

Jest to zamknięta tuba z wiatrakiem, który wytwarza wiatr o prędkości ponad 200km/h. Wizyta w takim miejscu to nie tylko świetna zabawa, ale też ogromny wysiłek, przygotuj się więc na zakwasy. Jedno jest pewne – taka randka na długo pozostanie w waszej pamięci!

Gdzie poznać ciekawego faceta?

KAŻDY MA W SOBIE COŚ Z DZIECKA

Szaleństwo, beztroska i romantyzm w jednym? To zapewni wam wizyta w parku rozrywki lub aquaparku.

Kolejka górska, karuzela, strzelanie z łuku, gra na automatach, samochody, przerażające zjeżdżalnie, sztuczne fale, tunel strachu – skorzystajcie ze wszystkich dostępnych atrakcji.

W wesołym miasteczku lub parku wodnym będziecie bawić się jak dzieci, a razem pokonacie wszystkie swoje lęki i słabości.

Taki wypad dostarczy wam samych pozytywnych wrażeń.

Jak zapomnieć o byłym chłopaku

SZYBCY, ALE NIE WŚCIEKLI

Kobiety wcale nie są gorszymi kierowcami od mężczyzn! Chcesz to udowodnić swojemu facetowi?

Wybierzcie się razem na gokarty, wykupcie przejażdżkę quadem lub samochodem rajdowym.

Z pewnością będzie to dla was niezapomniana przygoda. Pamiętaj jednak o odpowiednim stroju, szczególnie w przypadku, gdy zdecydujesz się wsiąść na quada.

Na tej randce nie zabraknie emocji, ale też dużej ilości mokrego błota.

BYLE GDZIE, BYLE RAZEM

Kilka godzin randki to dla ciebie za mało? Marzysz o spontanicznym wypadzie na weekend? Nic nie stoi na przeszkodzie.

Spakuj do jednej torby szczoteczki do zębów, bieliznę i aparat. Jedźcie na lotnisko i kupcie najtańsze bilety na samolot, który odlatuje najwcześniej.

Korzystając z tanich linii, możecie za niewielkie pieniądze spędzić niezapomniane chwile w innym mieście. Berlin, Paryż, Rzym, a może Gdańsk? Wszystko jest w zasięgu waszych rąk.

WYSTRZAŁOWA RANDKA

Chcielibyście poczuć się trochę jak Pan i Pani Smith? Wybierzcie się na strzelnicę. Jeżeli jednak nie bawi was strzelanie z prawdziwej broni palnej, odwiedźcie strzelnicę laserową.

Dużo ciekawsze może okazać się strzelanie laserem do niespodziewanie zapalających się świecących punktów na ścianie, szukanie wyjścia z labiryntu, tajnych przejść czy walka z przeciwnikiem. Możesz być zaskoczona, jak ta zabawa was do siebie zbliży!

Macie inne pomysły na szaloną randkę? Koniecznie napiszcie o nich w komentarzach!

0 Udostępnień
Uwielbiam wykorzystywać naturalne oleje. Obserwuję i zgłębiam styl kobiet z całego świata. Przygotowuję kosmetyki z domowych, lokalnych składników. Kocham buty i torebki. Telefon: +48789345456. e-mail: Joanna.F@wp.pl

2 KOMENTARZE

  1. Jak szalona randka to możesz zabrać dziewczynę do tunelu aerodynamicznego. Ja ze swoją byłem w Lesznie polatać i pomysł przypadł do gustu.

  2. Marcel zazdroszczę twojej dziewczynie, że zabrałeś ją do tego tunelu. Ja swojemu chłopakowi sugeruję wycieczkę do Leszna od jakiegoś czasu, ale albo nie rozumie albo mnie olewa.. Chyba prędzej z przyjaciółkami tam pojadę niż z facetem. Pozdro.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.