Czy on mnie kocha? Wiele kobiet zadaje sobie to pytanie i nie wie jakiej udzielić odpowiedzi. Mężczyźni są trochę inaczej skonstruowani emocjonalnie od kobiet. Wychowuje się ich, że okazywanie uczuć jest słabością. Po czym więc poznać, że jest w tobie zakochany? Jakie cechy będzie przejawiał i co będzie dla Ciebie robił aby dyskretnie wyrazić swoje uczucia…

Romantyczne gesty

Jeśli zaskakuje cię od czasu do czasu bukietem kwiatów lub innym prezentem bez okazji, możesz być pewna, że facet stracił dla ciebie głowę.

Mężczyzna, który nie może oderwać od ciebie rąk, skrada całusy namawiając na całowanie po francusku, często przytula jest zakochany po uszy. Nawet wysłany słodki sms na twój telefon o tym, że tęskni oznacza, że jesteś dla niego wyjątkowa.

A może przyłapujesz go na przyglądaniu się tobie? Oczarowałaś go. Mężczyźni, którzy nie są zakochani w kobiecie, nie będą się starać okazać jej uczuć w taki sposób. Słodkości są przeznaczone dla tej jedynej.

Czy on mnie kocha gdy mówi o naszej przyszłości?

W rozmowie przestaje używać zwrotów “ja, ty”. Dla niego jesteście już “my”. Planujecie wspólny weekend, święta, wakacje. Angażuje się w twoje życie, pracę i zainteresowania. Pragnie również, żebyś i ty była obecna w jego życiu.

To całkiem proste. Jeśli martwisz się, że twój partner nie chce poważnego związku, z pewnością nie będzie myślał o tym co będziecie robić razem za kilka miesięcy. A kiedy tylko wspomni o wspólnym mieszkaniu, to możesz powoli zacząć poszukiwana sukni ślubnej.

Nie rozdrabniaj się na drobne wciąż zadając sobie pytanie: CZY ON MNIE KOCHA? po prostu idź za ciosem…

Chce spędzać z tobą czas

czy-on-mnie-kocha
Czy on mnie kocha?

Ciągle wychodzicie gdzieś razem, do jego kumpli, do twoich znajomych. Może też siedzicie z popcornem na kanapie i oglądacie stary film.

Mężczyzna, który chce spędzać z tobą dużo czasu, nie tylko w łóżku, w ten sposób pokazuje swoje uczucia do ciebie.

Kiedy dużo rozmawiacie, słucha cię i jest zainteresowany tym co mówisz, to jest znak, że kocha cię bez zastrzeżeń. No bo który facet lubi gadać?

Ten jedyny zrobi dla ciebie wszystko, nawet wysłucha pracowniczych plotek i jeszcze zapamięta, że Kaśka z pokoju obok to wredna jędza.

Jeśli stara się wkręcić w twoje hobby lub odwrotnie, to on zachęca cię do pójścia na siłownie, to oznacza tylko, że chce spędzać z tobą każdą wolną chwilę.

Tłumaczy spokojnie każde ćwiczenie, nie okazuje zniecierpliwienia. Tęskni, jeśli nie ma ciebie przy nim.

Został z tobą w domu, bo rozbolał cię brzuch zamiast iść na umówione piwo z kumplami? Naprawdę jeszcze się zastanawiasz czy on cie kocha?

Troszczy się o ciebie

Kiedy jesteś przeziębiona przynosi ci ciepłą herbatę z miodem. Okrywa kocem, wciąż pyta jak się czujesz. Siedzi przy tobie ze zmartwioną miną. On naprawdę się martwi o ciebie. Nie chce, żebyś cierpiała i chciałby ci ulżyć w bólu.

Gdy jesteście na wieczornym spacerze, on pyta czy nie jest ci zimno, otula swoją kurtką lub przyciąga mocniej do siebie. Zachowuje się rycersko, choćby i jemu było zimno, ty jesteś priorytetem

Jeśli zależy mu na tobie, będzie dopytywał o zmianę twojego nastroju, będzie widział, kiedy coś cię gnębi, martwi. Porozmawia z tobą i będzie chciał pomóc rozwiązać ci problem. Pozwól mu na to. Nie odtrącaj go.

Jeśli mężczyzna nie ucieka od ciebie, kiedy bywasz wredna, bo masz zły humor i potrzebujesz wyładować negatywne emocje, a próbuje odwrócić twoją uwagę, rozśmieszyć lub już pobiegł do sklepu po twoją ulubioną czekoladę to szykuj się na długi i poważny związek z tym facetem.

Wtedy już pytanie: Czy on mnie kocha staje się zbędne…

W uczuciach mężczyźni nie są wcale skomplikowani

Sama poczujesz, kiedy on jest w tobie zakochany. Zauważ też te drobne gesty, którymi on chce okazać ci swoją miłość, a będziecie żyli długo i szczęśliwie.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.