Dla kobiety wybór odpowiedniego biustonosza to niemalże priorytetowa sprawa. Nie jest to jednak najłatwiejsza kwestia, bowiem należy zwrócić uwagę na wiele czynników, które z praktycznego punktu widzenia mają szczególne znaczenie.

O czym powinniśmy pamiętać przed zakupem biustonosza? W jaki sposób sprawdzić rozmiar stanika? Jakie pozostałe elementy mogą mieć znaczenie podczas wyboru biustonosza?

Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania, serdecznie zapraszamy do zapoznania się poniższym artykułem, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości naszych czytelników w tym zakresie.

O czym powinniśmy pamiętać przed zakupem biustonosza?

Czym kierować się podczas wyboru biustonoszy

Biustonosze Nipplex odpowiedzialne są za podtrzymywanie biustu i dekorowanie dekoltu, jednak kluczowe jest, aby komfort ich noszenia był na satysfakcjonującym poziomie. Dobrze dobrany model to taki, o którym kobieta nawet nie pamięta w ciągu dnia.

W konsekwencji nie poprawia go regularnie i nie obawia się, że biust mógłby przypadkiem wypaść. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że niekiedy lepiej zdecydować się na jeden biustonosz, niż kupić 3 gorszej jakości- w końcu chodzi o komfort użytkowania.

Dlatego też nie kupujmy tego elementu garderoby tylko dlatego, że jego cena jest niższa. Wybierajmy biustonosze Nipplex, które leżą możliwie najatrakcyjniej.

W jaki sposób sprawdzić rozmiar stanika?

Biustonosze Nipplex koniecznie muszą być odpowiednio dopasowane. Dlatego też niezbędna okaże się miarka krawiecka. Aby dokonać niezbędne wymiary, należy ustawić się na stojąco w prostej pozycji i oddychać swobodnie.

W dalszej kolejności owijamy miarkę wokół ciała stosunkowo ciasno, jednakże z umiarem. Biustonosze Nipplex muszą bowiem przylegać do skóry, co stanowi oparcie, jednakże nie mogą doprowadzać do sytuacji, w których oddech jest utrudniony.

Rozmiary występują w odstępach 5 centymetrów, dlatego też kluczowe jest zaokrąglenie do najbliżej wartości. W ten sposób wymiary zostaną dopasowane do tabeli rozmiarów.

Jakie pozostałe elementy mogą mieć znaczenie podczas wyboru biustonosza?

Biustonosze Nipplex muszą nie tylko ciekawie się prezentować i mieć odpowiedni rozmiar. Warto zwrócić uwagę na kilka mniej oczywistych aspektów. Ważne są przykładowo ramiączka, które powinny być regulowane, a ich dopasowanie nie powinno sprawiać problemów.

Fiszbiny natomiast powinny układać się w taki sposób, aby otaczały piersi i znajdowały się tuż pod nimi. Mostek nie może odstawać, lecz przylegać do ciała kobiety. W przeciwnym wypadku obwód jest dobrany w sposób nieodpowiedni.

Podobne:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.