Dlaczego mężczyźni zdradzają? Zdrada jest jedną z najgorszych i najbardziej bolesnych rzeczy jaka może przydarzyć się w związku. Po zdradzie ciężko odbudować zaufanie do drugiej osoby i najczęściej kończy się rozstaniem. Dotyczy to kobiet i mężczyzn, jednak panowie zdradzają częściej. Około 35% panów przyznaje się do seksu z inną kobietą. Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Mężczyźni chcą się dowartościować

Mężczyźni często sprawdzają swoją atrakcyjność podrywając inne kobiety. Są jak drapieżniki. Chcą wiedzieć czy wciąż mają “to coś”.

mezczyzni-chca-sie-dowartosciowac

Jednak badania statystyczne są bezlitosne i większość wykorzysta okazję, gdy jakaś kobieta będzie chętna na seks. Nawet zwykły flirt może przerodzić się w coś poważniejszego.

[irp]

Pytanie, czy Twój partner sprawdza się dla sportu, czy nie odczuwa z Twojej strony zainteresowania jego osobą. Faceci są jak dzieci. Potrzebują okazywania im uczuć i muszą czuć się kochani, potrzebni.

Pokaż mu, że wciąż Ci na nim zależy i nie pozwól mu zwątpić w swoją miłość. Jeśli będzie odczuwał pełnię zainteresowania od Ciebie, nie będzie szukał jej u kogoś innego.

Dlaczego mężczyźni zdradzają? rutyna w związku…

rutyna-w-zwiazku
Rutyna w związku?

Do długoletniego związku może wkraść się codzienność. Taka obojętność często źle się kończy. Mężczyzna szukając nowych wrażeń, może wpaść w ramiona innej kobiety. Nie dlatego, że się odkochał, ale chce znów poczuć tę ekscytację, jaką odczuwa się na początku każdego związku. Po kilku latach seksu z tą samą osobą wkrada się rutyna, zbliżenia są coraz rzadsze.

[irp]

Seks staje się bardziej małżeńskim obowiązkiem niż przyjemnością

A przecież wcale nie musi tak być. Nawet po kilku latach na pewno jesteś w stanie zaskoczyć swojego mężczyznę. Wystarczy jakaś nowa seksowna bielizna, może jakaś zabawka erotyczna. Nie pozwól wkraść się rutynie do swojego związku, a mężczyzna nie będzie rozglądał się za innymi kobietami.

Brak seksu

brak-seksu-w-zwiazku

Mężczyźni potrzebują seksu częściej od kobiet. Jeśli często wymigujesz się brakiem czasu, bólem głowy lub po prostu mówisz nie, ponieważ nie masz ochoty, to jest prawie pewne, że mężczyzna rozładuje swoje napięcie erotyczne z inną kobietą. Możliwe jest, że Twój partner ma jakieś seksualne fantazje, o których wstydzi Ci się powiedzieć, albo nie chcesz w tym uczestniczyć, bo być może to nie Twoja bajka.

Wtedy mężczyzna również będzie skory do zdrady, żeby robić to o czym fantazjuje. Nie traktuj seksu jako broni i nie każ go brakiem bliskości po kłótni.

Przestałaś o siebie dbać?!

nie-dbasz-o-siebie

Malujesz się i stroisz tylko do pracy lub na wieczorne wyjście? Najczęściej ona przestaje o siebie dbać, on zabiegać o jej względy. Jeśli w domu codziennie chodzisz, w związanych byle jak włosach, ubrana w stary, wygodny dres i wełniane skarpety, to robisz wielki błąd.

Mężczyźni są wzrokowcami…niestety!

Jeśli nie będzie miał na czym zawiesić oka w domu, poszuka piękna gdzie indziej. Przypomnij sobie jak staraliście się o siebie na początku związku. Czasami wystarczy zamienić wyciągnięty dres na obcisłe leginsy. Zaskocz swojego faceta i pokaż mu, że wciąż jesteś piękną kobietą. Pozwól mu cieszyć się widokiem Twojego ciała, nie daj mu powodu do oglądania się za innymi kobietami.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.