Jeśli do wyjścia, na obiad, kolację czy imprezę zostały Ci ostatnie minuty, a fryzura wciąż dobrze się nie układa, to z pomocą przyjdą Ci innowacyjne metody przedłużania włosów.

Artykuł szczególnie poświęcony kobietom z cienkimi i rzadkimi włosami, bo to właśnie z nich najtrudniej zrobić zadowalającą fryzurę! Szybkie przedłużanie i zagęszczanie włosów sprawią, że dosłownie w jeden moment będziesz świetnie uczesana i gotowa do wyjścia!

Koniecznie zobacz wczorajsze rankingi:

Sposób na długie włosy metodą Flip-in

wlosy-na-zylce
Włosy na żyłce

Jest to jeden z najnowszych pomysłów na szybkie przedłużanie włosów. Bardzo ciekawa i warta uwagi innowacyjność dla kobiet zapracowanych, którym wciąż brakuje czasu.

Metoda Flip-in nie wymaga od Ciebie żadnych specjalnych umiejętności. Aby błyskawicznie przedłużyć włosy, nałóż na głowę treski z włosów naturalnych bądź syntetycznych, które połączone są żyłką.

Następnym krokiem jest wyciąganie pasemek Twoich własnych włosów grzebieniem zakończonym szpikulcem (plastikowym lub metalowym). Ten zabieg zamaskuje linię Twoich włosów z włosami doczepianymi.

Włosy na żyłce nie uszkodzą Twoich naturalnych włosów, a sam proces ściągania treski zajmuje, powiedzmy około minuty. Doczepiane włosy należy umyć w szamponie co 4 sesje ich doczepiania, nie wymagają one dodatkowej pielęgnacji – wystarczy, że wyschną.

Doczepiany warkocz syntetyczny

warkocz-francuski
Warkocz francuski na gumkę

Jeśli kochasz warkocze, a Twoje włosy nie są w stanie im sprostać, bo za rzadkie, aby się spleść, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzyć się w doczepiany warkocz syntetyczny w formie dopinki.

Dopinka warkoczy jest tak skonstruowana, że do jej zakładania i ściągania niepotrzebna jest specjalna wizyta u Twojego fryzjera, sama sobie z nią poradzisz. Warkocz francuski, bo o nim mówimy, posiada gumkę, którą doczepiasz do swoich naturalnych włosów i tyle…

Sposób na długie włosy metodą TAPE-IN

doczepiane-wlosy-metoda-tape-in
Doczepianie włosów metodą Tape-in

Metoda Tape-in (włosy na taśmę) wydłuży Twoje włosy i doda im znaczącej objętości. Tape-in to syntetyczne lub naturalne włosy wszyte w specjalną taśmę, która pokryta jest klejem, taśmę tą mocujesz w swoich włosach. Do wyboru są dwa rodzaje taśm:

  • jedna szeroka taśma lub
  • kilka wąskich taśm

Najczęściej wybiera się opcję z wąskimi taśmami, jest to metoda doczepiania włosów niemal niezauważalna. Taśmy (około 20) rozmieszczamy na całej powierzchni Twoich naturalnych włosów w równomiernych odstępach, pasemka taśmy z włosami przykleją się do Twoich naturalnych włosów.

Konstrukcja taśm sprawi, że taśma nie oderwie się, będzie idealnie przylegać, a także będzie ledwo zauważalna.

Są to 3 podstawowe i najczęściej obecnie wykorzystywane metody przedłużania włosów. Prostota całego procesu doczepiania włosów jest tak prosta, że chyba prościej się nie da. Już w kilka minut zabawy doczepianymi włosami sprawi, że będziesz nimi świetnie operować…

Koniecznie sprawdź: jak przedłużyć włosy metodą Clip In !

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.