[PORADNIK] jak poderwać dziewczynę, powstał we współpracy ze stałymi czytelniczkami naszego portalu, znajdziesz tu porady dzięki którym uda Ci się zbliżyć do dziewczyny która wpadła Ci w oko, i z którą chciałbyś spędzać wieczory… aby przybliżyć Ci wagę i znaczenie tego poradnika, informujemy, że kobieta potrzebuje jedynie 30 sekund, aby zdecydować czy masz u niej szansę czy nie… Każda sekunda jest zatem na wagę złota! A więc, jak poderwać kobietę właściwie? koniecznie przeczytaj cały poradnik!

Spis treści

Podrywanie dziewczyn bądź kobiet, nie jest prostym zadaniem i należy się do niego odpowiednio przygotować!

Porady na temat podrywania dziewczyn które znajdziesz w internecie, są jedynie teorią opartą na niekompletnych przesłankach! a same poradniki często piszą faceci! (seek! co Oni mogą wiedzieć?:) po co więc tracić czas na te poradniki?

jak-poderwac-dziewczyne

Nasz poradnik podrywania, napisany jest przez kobiety, które jasno określiły, w jaki sposób chciałyby być podrywane! dostaniesz więc “na tacyinformacjez pierwszej ręki“.

Na początek, wiedz, że każda kobieta jest inna, składa się na to jej:

 • wiek
 • zainteresowania
 • wykształcenie
 • aspiracje
 • i doświadczenia życiowe

Postaraliśmy się, aby metody podrywania dziewczyn, opisane w dzisiejszym poradniku, trafiały jak najlepiej w szerokie grono dziewczyn i kobiet którymi możesz być zainteresowany!

Zobacz, które metody na podryw, najczęściej wykorzystują mężczyźni:

metody-flirtu
Metody flirtu

Flirtowanie z kobietą i sam podryw, ma być lekki i odbierany półżartem. Dlatego duża część mężczyzn, która stawia na poczucie humoru, jest lepiej odbierana przez kobiety, co zwiększa szansę powodzenia w ich staraniach!

Analogicznie, bycie romantykiem sprawia, że kobieta którą próbujesz poderwać, czuje się wyjątkowo i ważnie, zupełnie jak księżniczka! Dlatego koniecznie sprawdź: jak być romantycznym dla dziewczyny! bo to też jest bardzo dobry i sprawdzony sposób na podryw!

Ale do rzeczy…

Jakie błędy popełniają faceci starający się poderwać kobietę?

Mężczyźni! błędy w kontaktach z kobietami popełniacie nagminnie, doprowadzając swoje życie seksualne i uczuciowe na skraj przepaści… oto błędy których nie należy popełniać!

 • Paniczny strach przed nawiązaniem pierwszego kontaktu z kobietą! Pewnie już znasz to paraliżujące uczucie, kiedy próbujesz wykonać ten pierwszy ruch i nawiązać kontakt z kobietą?
 • Brak tematów do rozmowy?! Nie wiesz co powiedzieć i jakie poruszyć tematy do rozmowy, aby nie zanudzić partnerki? sprawdź poradnik!
 • Robienie z siebie “gamonia” w oczach kobiety. Niestosowne, nachalne i nieodpowiednie próby podrywu kobiety, sprawiają, że jesteś postrzegany bardzo źle i przekreślasz swoje szanse na skuteczny podryw!
 • Jestem Twoim najlepszym przyjacielem?! Zanim zaczniesz pogłębiać znajomość ze swoją wybranką, zastanów się, czy chcesz być jej najlepszym przyjacielem czy życiowym partnerem!? Pamiętaj: kobiety nie sypiają z przyjaciółmi…!
 • Nie czytanie sygnałów wysyłanych przez kobiety! Być może, a raczej na pewno, zdarzyło Ci się, że pewne sygnały wysyłane przez kobiety, które były zainteresowane Twoją osobą – umknęły Ci! nie rozpoznałeś ich… szansa na nową znajomość bezpowrotnie przepadła!
 • Rozmowa, rozmowa, sucha rozmowa… nuda! przecież kobiety także lubią komunikować się z mężczyznami za pomocą języka emocji i dotyku! Zamiast starać się wypaść na mądralę i eksperta w każdej dziedzinie, zadbaj o komfort rozmowy, swobodę i nawiązanie intymnego kontaktu!

A więc do działa…!

Jak poderwać dziewczynę? nabierz pewności siebie!

 

1. Czuj się dobrze sam ze sobą!

bycie-singlem

Nie staraj się na siłę być zbytnim luzakiem i za bardzo się nie spinaj – bądź sobą. Nie wyruszaj na miasto z nastawieniem, że musisz znaleźć dziewczynę, bo będziesz wyglądał na desperata.

Pewność siebie i niezależność to seksowne cechy, które przyciągają płeć piękną. Jeżeli będziesz błagał każdą napotkaną dziewczynę, aby się z Tobą umówiła, to na pewno nie będzie wyglądało to dobrze…

 • Szukaj nowych przyjaźni, a nie od razu związku. To oznacza, że powinieneś rozmawiać z jak największą ilością kobiet, a nie tylko z tymi, które pociągają Cię fizycznie. Przyjaźń damsko-męska nauczy Cię, jak rozmawiać z kobietami, ale także odkryje przed Tobą, w jaki sposób myślą i czują kobiety. Co więcej, takie podejście, pomoże Ci nie czuć się samotnie!

2. Jak poderwać dziewczynę dobrocią? bądź pomocny!

bezinteresowana-pomoc

To może być właśnie ona (Twoja upatrzona zdobycz), lub jakakolwiek inna napotkana osoba. Czy taszczy ciężkie torby? książki? Powiedz „Hej! może pomogę Ci z tym” i weź je, bądź dżentelmenem!

Przytrzymaj drzwi osobie wchodzącej po Tobie, nawet jeśli będziesz musiał chwilę poczekać. Po prostu bądź miły i uprzejmy. Zdobędziesz tym nie tylko jej uwagę, ale także poczujesz się dobrze sam ze sobą.

Nie bądź sztuczny i nie pozuj w jej obecności. Istnieją duże szanse, że to odkryje. Pomagaj ludziom w różnych sytuacjach. Ona to zauważy, ale także zauważą to osoby z jej otoczenia i będą mówić jakim cudownym jesteś chłopakiem!

3. Otwartość do kobiet

kobiety-w-zyciu-mezczyzny

Gdy spotkasz dziewczynę, która Ci się podoba – zagadaj do niej. Rób to regularnie. Jeśli idziesz na miasto i ciągle siedzisz sam, to coś jest nie tak i to zły znak! Wychodź regularnie i rozmawiaj z kobietami. W supermarkecie, bibliotece, na ulicy, w miejscach pełnych ludzi – wszędzie, gdzie możesz spotkać swoją miłość.

4. Nie bój się porażki

podryw-nie-boj-sie-porazki

Pamiętaj, że strach przed odrzuceniem jest bezpodstawny. Jeśli widzisz super dziewczynę, zagadaj do niej. Od razu daj jej poznać Twoje zamiary. Nie stresuj się i nie dygocz, nieważne co by się działo. Powiedz: „Cześć, jesteś piękna i przyszedłem, aby dowiedzieć się o Tobie coś więcej”.

Pamiętaj, szukasz dziewczyny, a nie przyjaciółki, więc nie ukrywaj tego faktu!

5. Nie pozwól sobie na wymówki

jak-poderwac-dziewczyne-wymowki

Jak widzisz piękną dziewczynę nie myśl, że na pewno kogoś ma albo że będziesz jej przeszkadzał, bo rozmawia przez telefon, czy właśnie biega. Nie wmawiaj sobie, że akurat teraz źle wyglądasz.

Uwierz, że nie ma żadnego pretekstu, który usprawiedliwiałby wycofanie się z próby nawiązania kontaktu z dziewczyną która Ci się podoba! W najgorszej opcji powie „nie” i odejdzie. Musisz ćwiczyć, aby być coraz lepszym…

6. Dobrze się baw

podryw-baw-sie-dobrze

To bardzo ważne. Jeśli zbytnio się stresujesz rozmawiając z dziewczyną lub patrząc na nią, pewnie za bardzo się tym wszystkim przejmujesz. Gdy będziesz miał z tego frajdę, nie będzie Cię zrażać możliwość odrzucenia i wyjdziesz na fajnego, wyluzowanego faceta!

7. Bądź całkowicie sobą

badz-soba-jak-podrywac-dziewczyny

Jeżeli to co ona mówi nie wydaje Ci się śmieszne, nie śmiej się tylko dlatego, że ona się śmieje. Nie staraj się być inny niż jesteś, zawsze bądź sobą!

8. Jak poderwać dziewczynę? uszyj sieć kontaktów!

poznawanie-innych-ludzi-podrywanie

To kolejny sposób na to, jak poderwać dziewczynę! Im więcej znasz osób, tym lepiej. Nie bądź zbyt wybredny co do nowo poznanych osób, albo do sposobu ich poznania – straszy mężczyzna spotkany na ulicy może mieć uroczą wnuczkę w Twoim wieku, a irytująca dziewczyna z wczorajszej imprezy, może mieć koleżankę, która jest Twoim ideałem i z którą chciałbyś się związać!

 • Wychodź do ludzi i uprawiaj swoje ulubione hobby. Jeśli nie wiesz jak poznać kogoś nowego, zapisz się na zajęcia, które wydają Ci się ciekawe. Śledź fora internetowe, ogłoszenia z lokalnymi wydarzeniami albo takie spotkania, gdzie są osoby z podobnymi zainteresowaniami do Twoich.
 • Próbuj także nowych rzeczy i form spędzania czasu. A może uda Ci się znaleźć i nowe hobby i dziewczynę? – dwa w jednym!? Nie polegaj tylko na internecie…

i bardzo ważna wskazówka…

9. Zadbaj o swój wygląd

pewnosc-siebie-podrywanie-dziewczyny

Niezależnie co mówią kobiety – wygląd jest ważny. Brzydki zapach, nieświeży oddech, otyłość, brudne włosy czy ubranie nikogo do Ciebie nie przyciągną. Bierz prysznic regularnie, myj zęby dwa razy dziennie i zawsze bądź w formie. Nie musisz być najprzystojniejszy, ale ważne, abyś miał świeży wygląd i zawsze robił dobre pierwsze wrażenie.

 • Zwróć uwagę na swoje ubrania. Nie musisz podążać za najnowszymi trendami w modzie, ale czyste i wyprasowane ubrania, to ważny element wyglądu. Unikaj noszenia tych samych rzeczy kilka dni z rzędu, zwłaszcza jeśli są to przepocone koszulki…
 • Co więcej, gdy wreszcie poczujesz się bardziej zadbany i atrakcyjny, wzrośnie Twoja pewność siebie, co uczyni Cię atrakcyjniejszym. Zarozumiałość nigdy nie jest mile widziana, ale dobre samopoczucie sprawi, że lepiej się „sprzedasz”.

10. Jak poderwać dziewczynę? już dziś zacznij ćwiczyć komplementy!

cwicz-prawienie-komplementow-dziewczynie

Daj sobie pewne wyzwanie, znajdź coś pozytywnego w każdej spotkanej dziewczynie. To nie musi być zawsze cecha fizyczna – może to być godna podziwu cecha charakteru, jakiś talent lub umiejętność.

Wynajdywanie wartościowych rzeczy w ludziach, pozwoli Ci odkryć wiele nowych, pociągających Cię cech, a do tego sprawi, że i Ty będziesz bardziej przyciągał do siebie innych!

Jak poderwać dziewczynę? zaprzyjaźnij się z nią!

1. Bądź rozmowny

jak-poderwac-dziewczyne-2

Nie używaj wyuczonych formułek. Najlepiej prowadzić rozmowę spontanicznie, mówiąc o tym na co masz akurat ochotę. To co opowiadasz nie ma takiego znaczenia, jak to w jaki sposób to mówisz!

Kontakty społeczne opierają się na wzajemnej wymianie energii, a nie na ocenie tego jakim kto jest mówcą. Kiedy masz wątpliwości jak zacząć, po prostu powiedz „cześć”.

 • W niekonwencjonalnych strategiach, aby nawiązać kontakt z dziewczyną, trzeba najpierw nie nawiązywać z nią kontaktu. To ona ma Cię dostrzec i jako pierwsza zagadać do Ciebie… jest to niezwykle trudna strategia, ale przynosi najlepsze efekty na podryw dziewczyny!

2. Rozśmieszaj ją

rozsmieszanie-dziewczyny

Jak poderwać kobietę? Kobiety uwielbiają facetów z poczuciem humoru (wspominałam o tym na początku artykułu), a kluczem do tego jest beztroska i nieco bezczelności. Dopóki nie naśmiewasz się w chamski sposób z innych, wszystko jest ok.

Czy Twoje poczucie humoru jest perwersyjne? Nieporadne? Sarkastyczne? Okaż je, dopóki nie będziesz sztuczny, wszystko będzie ok…

 • Nie przejmuj się czy ona uważa Cię za zabawnego, bo wiesz co? Jeśli nie śmieje się z Twoich żartów, to i tak nie jest dziewczyną dla Ciebie, pewnie nadaje na innych falach.
 • Może inna dziewczyna, której wcześniej nie dostrzegałeś, będzie się śmiała z Twoich tekstów aż do rozpuchu i odkryjesz, że to Ona jest Twoją bratnią duszą którą warto się zainteresować!

3. Flirtowanie z dziewczyną

przyjaciel-czy-chlopak

Wprowadź odrobinę flirtu w swoje znajomości z dziewczynami, aby na zawsze nie wpaść do „strefy przyjaźni”. To nie oznacza, że chcesz się umówić ze wszystkimi otaczającymi Cię dziewczynami, ale odrobina flirtu przypomni im, że jesteś materiałem na partnera, a nie tylko na przyjaciela.

Nawet jeśli same nie są Tobą zainteresowane, może przedstawią Cię swojej koleżance? nieustannie buduj sieć znajomości!

 • Przełam barierę dotyku. Spróbuj kilku niewinnych, przypadkowych dotknięć. Bądź zabawny, ale nie wystrasz jej. Weź ją pod rękę lub połóż dłonie na jej plecach, pomagając jej np. przejść przez tłum ludzi.
 • Jeśli jej się to nie spodoba, da Ci wyraźny sygnał. Dotyk partnerki to znak, że jesteś zainteresowany i pewny siebie. To może pomóc w wzbudzeniu w niej chęci poznania Cię bliżej!

….a teraz najważniejsze…

Podrywanie dziewczyny

1. Trzymaj ją na dystans…

jak-rozmawiac-z-dziewczynami

Jeśli kobieta, z którą rozmawiasz podoba Ci się, bądź tym, który pierwszy kończy rozmowę. To uchroni Cię przed wyczerpaniem tematów i niezręczną ciszą, ale też pokaże, że jesteś trochę zajęty (nie jesteś desperatem).

Poza tym, pozwoli skończyć rozmowę w miłej atmosferze. Powiedz: „Miło się rozmawiało, ale muszę już lecieć. Może dokończymy to kiedyś przy kawie?” Jeśli się zgodzi, weź od niej numer telefonu i odejdź. Koniecznie sprawdź: gdzie iść na randkę!

Jeśli odmówi, nie przejmuj się. Są jeszcze inne kobiety, które spotkasz na swojej drodze.

2. Bądź pewny siebie

asertywnosc-podrywanie

Większość kobiet lubi, jak mężczyzna przejmuje inicjatywę, zwłaszcza w pierwszym okresie randkowania. Jeśli dzwonisz, aby umówić się na randkę, miej przynajmniej dwie propozycje do wyboru.

Nie pytaj co ona by chciała robić, pomyśli wtedy, że za mało się starasz lub jesteś leniwy i mało kreatywny. Wyjdź z inicjatywą!

 • Na przykład, jeśli rozmowa schodzi na planowanie randki, powiedz: „Myślałem, aby wypróbować tą niesamowitą restaurację”, albo: “Mam ochotę wybrać się do tej nowej kręglarni w centrum handlowym – a Ty?

Jeśli spodoba jej się któraś opcja, powie Ci to, a jeśli nie, sama coś zaproponuje, a wtedy Ty możesz pokazać swoją pewność siebie. Jeśli powie, że nie ma to dla niej znaczenia, sam wybierz którąś z opcji.

3. Jak ją poderwać? po prostu bądź miły!

byc-milym-dla-kobiet

Tylko dlatego, że na coś nie zwróciłeś uwagi, nie oznacza, że nie wywołało to w niej żadnych emocji. Kobiety są bardziej wrażliwe i czasem jedno niegrzeczne zachowanie, może przekreślić całą Waszą znajomość. Dlatego doceniaj ją, gdy zrobi coś dobrego, bądź wyrozumiały jak popełni błąd. Ale uważaj, aby nie zabrzmieć sarkastycznie…

4. Idź na całość?

zaproszenie-na-randke-dziewczyny

Jeśli spotkasz dziewczynę, która wydaje się być Tobą zainteresowana – idź za ciosem. Jeśli też ją lubisz, zdobądź się na odwagę, aby zaprosić ją na randkę. Bądź subtelny.

Nowo poznana osoba, proponująca Ci od razu kolację przy świecach dla dwojga, może przerazić. Spróbuj zaprosić ją na kawę po szkole lub pracy. Jeśli się nie zgodzi, oznacza to, że jest za wcześnie, lub nie jest Tobą zainteresowana.

Nie naciskaj, to tylko ją odstraszy, bądź miły, aż ona znów okaże Tobą zainteresowanie i wtedy będziesz mógł powtórzyć propozycję wyjścia na randkę.

5. Jak zaprosić ją na randkę?

randka-z-dziewczyna

Jak już spotkałeś dziewczynę z którą czujesz chemię, musisz sprawić, aby Cię polubiła. Pozostaje tylko zaprosić ją na randkę lub po prostu na kawę.

Zaoferuj, że po nią podjedziesz, podejdziesz i przespacerujecie się razem lub pojedziecie komunikacją miejską. To nie tylko będzie miłe, ale też da Wam więcej czasu na rozmowę i bycie ze sobą sam na sam.

 • Nie zapraszaj jej przez internet lub SMS. Zadzwoń i zrób to osobiście. To niby mały gest, a wiele zmienia i pokazuje, że nie lekceważysz jej i nie szukasz przygody na jedną noc…
 • Zaproponuj, że Ty zapłacisz. To znów pokaże Twoje dobre maniery i to, że nie jesteś sknerą. Pewnie odmówi, ale póki nie zobaczysz, że to dla niej ważne, nalegaj…

6. Wyobraź sobie, że jesteś na rozmowie kwalifikacyjnej

jak-poderwac-dziewczyne-na-randce

Jest ogromna różnica między desperatem, który błaga o zatrudnienie, a osobą, która uważa, że może dużo dać firmie, tak jak firma może dać dużo jej. Na spotkaniu nie zachowuj się jakbyś był rekrutowany na partnera Twojej wybranki.

Zamiast tego pomyśl, że to Ty sprawdzasz czy ona nadaje się na partnerkę. Taka pewność siebie sprawi, że wydasz jej się bardziej atrakcyjny, ale też uchroni Cię przed rozpoczynaniem związku z kimś nieodpowiednim.

7. Pozostaw ją w niepewności

jak-zachowac-sie-po-randce

Od razu po randce – nie dzwoń i nie pisz. Niektórzy mówią o regule odczekania 48 godzin przed kolejnym kontaktem. Nie musisz sobie narzucać określonego czasu, ale nie możesz wyjść na desperata. Nie dzwoń i nie pisz od razu po randce – daj jej przynajmniej jeden wieczór niepewności.

 • Bądź tym, który kończy rozmowę. Nieważnie czy rozmawiacie, czy piszecie ze sobą – gdy widzisz, że kończą się tematy, zakończ rozmowę. To sprawi, że będziesz wyglądał na zajętego, a ona będzie czuła niedosyt.
 • Nie ma nic złego w zainicjowaniu rozmowy. To tylko pokaże, że jesteś zainteresowany i nie grasz w żadne gierki. Bądź wyluzowany. Jeśli dziewczyna zobaczy, że Ci zależy – przejmie inicjatywę. Jeśli nie, to raczej nie jest Tobą aż tak zainteresowana.
 • Nie odpowiadaj na SMSy od razu. Odpisywanie chwilę po tym jak dostałeś od niej wiadomość, sprawia, że wygląda jakbyś nic innego nie robił, tylko czekał, aż ona napisze. Poczekaj co najmniej od 5 do 20 minut. Tylko nie przesadź, bo rozmowa może zwyczajnie wygasnąć.

8. Druga randka?

rozsmieszanie-dziewczyny

Jeśli cały czas czujesz, że między wami jest chemia, pomyśl nad drugą randką. Może niech będzie odrobinę bardziej intymniejsza i romantyczniejsza od pierwszej – idźcie na kolację, już nie na kawę. Bądźcie sami, a nie razem ze znajomymi. To jeszcze nie czas na podwójną randkę!

 • Może już czas na pierwszy pocałunek?! Jeśli jest odpowiedni nastrój, skradnij jej całusa na do widzenia. Gdy wasz wzrok się spotka i będziecie się do siebie zbliżać, pocałuj ją.
 • Nie rób gwałtownych ruchów by dać jej czas na reakcję. Szukaj znaków, że ona tego chce. Jeśli to Wasz pierwszy pocałunek, na nim poprzestań, nawet jak ona zaprosi Cię na coś więcej. Odpowiedz: „Nie dzisiaj. Następnym razem!” To udowodni jej, że Ci na niej bardzo zależy.

9. Odczytuj sygnały

jak-poderwac-dziewczyne-na-randce-3

Każdy związek rozwija się w różny sposób. Często to Ty musisz inicjować randki, aż zostaniecie parą. Czasem to ona przejmie inicjatywę. Jeśli jednak to Ty często organizujesz randki, uważnie czytaj sygnały, czy na pewno jest Tobą zainteresowana, a może tylko jest nieśmiała? :)

 • Jeśli partnerka odpowiada na Twój flirt, śmieje się z Twoich żartów i czuje się z Tobą dobrze, pewnie jest Tobą zainteresowana. Jednak jeżeli trzyma się z daleka od Ciebie ze skrzyżowanymi rękami i unika patrzenia Ci w oczy, raczej nie wróży to nic dobrego. Spróbuj złapać ją za rękę podczas spaceru, lub połóż swoją dłoń na jej kolanie w trakcie oglądania filmu lub podczas kolacji. Jeśli ją odepchnie, nie czuje się jeszcze z Tobą dobrze i nie jest gotowa na kolejne kroki i kontakt fizyczny.
 • Czytaj sygnały w wiadomościach, które przesyła. Jeśli czujesz, że wkładasz dużo wysiłku w podtrzymanie rozmowy a ona odpowiada zawsze zdawkowo „świetnie”, „ok.”, „pewnie” itp. – to oznacza, że raczej nie jest Tobą zainteresowana.

Doskonale wie, że takie odpowiedzi nie prowadzą do podtrzymywania rozmowy i stara się spławić Cię w miły sposób. Na pewno łatwiej jest odczytywać znaki jakie wysyła partnerka, na spotkaniu twarzą w twarz.

Jeśli otrzymujesz sprzeczne sygnały zaufaj tym, które widzisz gdy jesteście razem. Jeżeli jednak nie jesteś w stanie jej zrozumieć, porozmawiaj ze wspólnym znajomym, aby lepiej odczytać jej zachowanie.

10. Poproś, by została Twoją dziewczyną

jak-zapytac-czy-zostanie-twoja-dziewczyna

Jak już jesteś pewny, że jest między Wami to coś, poproś, aby została Twoją dziewczyną. Możesz to zrobić wielkim gestem w kreatywny sposób lub możesz po prostu zapytać.

Nigdy nie rób tego poprzez SMS lub czat (pytanie przez telefon też zostanie źle odebrane). Nie zmieniaj statusu na Facebooku póki ona Ci nie odpowie!

11. Bądź cierpliwy

cierpliwosc-w-podrywaniu

Nic nie dzieje się dokładnie tak, jak sobie zaplanowałeś. Twoja przyszła dziewczyna może pojawić się jutro albo za dwa lata. Zdrowy związek wniesie dużo energii do Twojego życia, bez względu na to ile masz lat, więc nie śpiesz się, bo skończysz z niewłaściwą osobą w nieszczęśliwym związku…

Pytania i odpowiedzi

Dziewczyna najpierw mnie odrzuciła, a potem się do mnie uśmiechała. Co to oznacza?

To, że Cię odrzuciła nie oznacza, że Cię nie lubi jako kolegi. Nie śpiesz się z ponownym zaproszeniem jej na randkę, do czasu aż poczujesz, że coś się zmieniło…

Jak zaprosić ją na randkę? Publicznie, czy w rozmowie twarzą w twarz?

Uśmiechaj się, bądź przyjacielski i wysyłaj sygnały, że planujesz zaprosić ją na randkę. Zbytnie planowanie sprawi, że będziesz nerwowy. Wybierz miejsce publiczne, jeśli zbyt dobrze się nie znacie, ale zaproś ją w czasie rozmowy twarzą w twarz.

Co jeśli dziewczyna, która mi się podoba, spotyka się z innym chłopakiem?

To ciężka sytuacja, ale nie rób niczego impulsywnie. Pomyśl o tym, co jest dobre dla niej, nie tylko dla Ciebie. Jeśli jednak zdecydujesz się na pierwszy krok daj jej sygnał, że jesteś zainteresowany i pozostaw jej decyzję co dalej.

Jest pewna dziewczyna, która mi się podoba, ale nie wiem, czy kogoś ma? Co powinienem zrobić?

Po prostu zapytaj: „Spotykasz się z kimś? bo bardzo mi się podobasz…” – to najprostsza metoda, aby się dowiedzieć i pokazać jej, że jesteś zainteresowany. Możesz też skomplikować sobie życie i zrobić wywiad wśród jej znajomych…

Wskazówki

 • Miej swoje własne życie. Dziewczyny nie lubią facetów, którzy nie mają swojego życia i przyczepiają się do nich jak rzep. Są wyjątki, jednak u podstaw tego leżą jakieś konkretne powody – czują się niepewnie i potrzebują uwagi albo mają manię kontrolowania i dominacji. Jeśli nie interesują Cię takie kandydatki, upewnij się, że masz swoich znajomych, swoje zainteresowania i cele życiowe.
 • Stopniowo nawiązuj kontakt fizyczny. Dotknij jej ramienia, pleców lub zaoferuj, że weźmiesz ją pod ramię.
 • Jeśli ona jest w związku, nie próbuj tego zniszczyć.
 • Jeśli ona nie chce być Twoją dziewczyną nie wściekaj się. Może nie jest na to gotowa.
 • Zakochani patrzą sobie w oczy. Możesz tego spróbować jeśli jest między Wami duża chemia, ale zawsze istnieje ryzyko, że się pomyliłeś i odstraszysz ją. Patrz jej w oczy, gdy mówi, ale upewnij się, że nie gapisz się na nią cały czas. Upewnij się także, że nie pożerasz wzrokiem jej ciała. Taka nachalna obserwacja jest niemiła.
 • Zawsze, gdy jesteś w otoczeniu kobiet rozmawiaj z nimi i wybierz jedną, z którą chcesz spędzić więcej czasu. Uczyń swoim zwyczajem nawiązywanie kontaktu co najmniej z jedną dziewczyną, za każdym razem jak gdzieś wychodzisz. Jeśli nie będzie zainteresowana, to nic takiego, może kolejna okaże się ciekawsza. Jak poszedłeś już na kilka randek i nic z tego nie wyszło, nie przejmuj się. Im więcej randkujesz, tym masz większe szanse na spotkanie tej jedynej.
 • Jednym z najlepszych sposobów na znalezienie dziewczyny jest zastanowienie się dlaczego jej nie masz. Przyjrzyj się sobie dogłębnie i zobacz co robisz dobrze, a nad czym musisz jeszcze popracować.
 • Bądź miły. Nie tylko dla dziewczyny, która Ci się podoba, ale dla wszystkich.
 • Nie śpiesz się. To może potrwać tygodnie lub miesiące, zanim dziewczyna zdecyduje się okazać, że Cię lubi.
 • Jeśli jesteś nieśmiały, obecność najlepszego przyjaciela może Ci pomóc.

Na co musisz uważać?

 • Bądź pozytywny. Jeśli masz zły dzień i tak uśmiechaj się na przekór. Nie trać czasu narzekając dziewczynie na korki, szefa, czy pracę. Jeśli już naprawdę musisz ponarzekać, zrób to szybko i zakończ słowami: „Jak dobrze, że już jestem tutaj z Tobą”.
 •  Nie mów o poprzednich związkach. To jest zdecydowanie zakazany temat. Wywołasz tylko wrażenie, że nie umiesz odpuścić i ciągle czujesz coś do swojej eks. Jeśli jednak dziewczyna będzie o to pytać, odpowiedz, że w sumie przypominasz sobie dwa związki, które nie okazały się tak udane jak myślałeś, że będą, dlatego szukasz kogoś na nowo z nadzieją na wspólne, wzajemne szczęście. Weź oddech i nie pytaj o to samo.
 • Warto powtórzyć, abyś nie mówił ciągle o swoim hobby, jeśli dziewczyna go nie podziela i nie zadaje wielu pytań w tym temacie. Nawet, gdy zada jakieś pytanie nie odczytuj tego od razu, że podziela Twoje zainteresowania, może po prostu jest miła. Gdy poznajesz nową osobę ważne jest, aby uważnie jej słuchać, a potem dopiero opowiadać o sobie.
 • Coś, co odstrasza przed podjęciem działań, to strach przed byciem źle zrozumianym. Na przykład – nie pomożesz jej nieść czegoś, bo boisz się, że jeszcze pomyśli sobie, że robisz z siebie „macho” a ona sama nie da sobie rady.

Odsuń te myśli na bok i skup się na swoich prawdziwych intencjach. Pomagasz jej, bo chcesz – i co jest w tym złego? Bądź odważny. Jeśli robisz coś z głębi serca, ona to zauważy.

Mam nadzieję, że wiesz już jak poderwać dziewczynę! Za nic w świecie nie używaj kiepskich tekstów na podryw. Dziewczyny cenią szczerość, a nie teksty zaczerpnięte z internetu.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.

1 KOMENTARZ

 1. Nie ma jednej reguły, jak poderwać dziewczynę. Te porady są ok, jednak i tak nie można ich traktować jako pewnik. Każda kobieta jest inna, tak jak zostało tutaj napisane, więc nie ma jednej ogólnej zasady, jak można poderwać dziewczynę. Ja robię tak, że najpierw sprawdzam, jakie dziewczyny portal mydwoje, gdzie mam konto, sugeruje mi, jako te najbardziej dopasowane do mnie, później czytam ich profil, sprawdzam w których kwestiach jesteśmy faktycznie dopasowani, w których się różnimy. I jak już tak wstępnie się “zapoznam” z dziewczyną, to nawiązuję kontakt z tymi, które mnie interesują. Jednak nigdy nie mam utartej gadki, którą stosuję, podchodzę do dziewczyn całkowicie indywidualnie i to się sprawdza. Zarówno dla mnie jest to wygoda, bo wiem z kim rozmawiam, ale dziewczynom też to się podoba, więc to jest, można powiedzieć, moja “metoda”, którą chyba polecam innym :)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.