Słyszałeś o niani elektronicznej i zastanawiasz się, czy jest to odpowiedni dla Ciebie sprzęt? Zakup niani wiąże się wprawdzie z wydatkiem, ale może to być niezwykle przydatne urządzenie. Podpowiadamy, kiedy szczególnie warto się na nią zdecydować.

Nianie elektroniczne dla pracujących rodziców

Czasy, kiedy kobieta nie pracowała i zajmowała się tylko domem i dziećmi już dawno minęły. Wiele osób jednak ma możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej, dzięki czemu dużo czasu spędza w domu.

Oczywiście nawet praca zdalna wiąże się z koniecznością dużego skupienia i raczej niewskazane jest ciągłe bieganie do pokoju dziecka, aby sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku.

kiedy-nianie-elektroniczne-szczegolnie-sie-przydaja

Na szczęście istnieją nianie elektroniczne, które mogą znacznie pomóc w opiece nad dzieckiem w trakcie wykonywania przez Ciebie obowiązków zawodowych. Urządzenie poinformuje Cię, gdy Twoje dziecko się obudzi. Jeśli zdecydujesz się na nianię z kamerą, w każdej chwili będziesz mieć możliwość zerknięcia, czy wszystko jest w porządku.

Ponadto nianie wyposażone w dwa nadajniki umożliwiają mówienie do malucha i uspokajanie go. Poza tym wiele modeli niań ma wgranych sporo kołysanek i kojących szumów, dzięki którym maluch szybko ponownie zaśnie, a Ty będziesz dalej spokojnie pracować.

Niania elektroniczna dla komfortu psychicznego

Niektórzy rodzice bardzo martwią się o swoje dziecko i chcieliby mieć je cały czas pod kontrolą. Dzięki elektronicznej niani jest to możliwe. Nie musisz już obawiać się, czy z Twoją pociechą jest wszystko w porządku, bo zwyczajnie będziesz to słyszeć i widzieć.

Jeśli będzie działo się coś niepokojącego, niania na pewno Cię zaalarmuje. Urządzenie to stwarza duże bezpieczeństwo dla malucha, a Tobie daje ogromny komfort psychiczny. Najważniejsze, że zwalnia Cię ono z obsesyjnego ślęczenia nad łóżeczkiem. Szeroki wybór niań elektronicznych znajdziesz w ofercie sklepu internetowego vtech-polska.pl.

Kiedy jeszcze przydatne są nianie elektroniczne?

Zastanawiasz się, w jakich jeszcze sytuacjach przydają się nianie elektroniczne? Otóż na pewno będą one nieocenioną pomocą, jeśli masz więcej niż jedno dziecko. Niektóre modele umożliwiają zamontowanie aż kilku kamer. Poza tym warto kupić nianię, gdy często masz gości albo Twój dom jest bardzo duży.

Może się ona przydać, jeśli Twoja pociecha jest dość chorowita. Niektórzy decydują się na nianię, gdy mają dodatkowo zwierzęta domowe albo chcą mieć pewność, że osoba trzecia dobrze opiekuje się ich dzieckiem.

Jak widać, nianie elektroniczne przydają się w naprawdę wielu sytuacjach. Jeśli zdecydujesz się na zakup takiego urządzenia, na pewno nie pożałujesz.

Podobne artykuły:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.