Wróżenie z ręki, czyli czytanie linii papilarnych na dłoni, potrafi bardzo wiele o Tobie powiedzieć, o Twoich cechach charakteru, umiejętnościach, uczuciach i predyspozycjach, o których nawet możesz nie mieć pojęcia. Linie papilarne dłoni stwarzają mapę linii o charakterystycznym i unikalnym dla każdej dłoni wyglądzie.

Koniecznie sprawdź: Najlepszy krem do rąk RANKING

Na wróżenie z ręki w każdym roku zapisuje się coraz więcej osób, zadziwiające potrafi być to jak czasem trafnie wróżbita potrafi określić nasze cechy charakteru i do tego wykreować jasny obraz naszej dalszej przyszłości.

Dlatego właśnie czytanie z dłoni znajduje tak wielu chętnych chcących poznać swoją przyszłość na najbliższe kilka ładnych lat!

Już teraz poddaj analizie swoje linie papilarne na dłoni! Sprawdź jak to właściwie zrobić…

jak-odczytac-linie-papilarne-dloni
Wróżenie z dłoni nie jest wcale trudne!

Jak odczytać linie papilarne dłoni?

Odczytywanie linii papilarnych dłoni nie należy do trudnych zadań wbrew pozorom. Linie papilarne dłoni składają się z trzech głównych linii biegnących przez dłoń. We wróżeniu z dłoni najważniejsze są:

 • długość linii papilarnych
 • głębokość linii papilarnych
 • kształt linii papilarnych

Posiadanie wiedzy jak odczytać linie na dłoni to bardzo fajna zdolność, która podczas rodzinnych lub towarzyskich spotkań potrafi wzniecić płomień zaciekawienia i sprawić, że staniesz się “gwoździem wieczoru”.

Zapraszam Cię zatem do nauki: jak odczytać linie na dłoni :)

 

linie-na-dłoni
Wróżenie z ręki – linie

Czytanie z dłoni – Linia serca

Znajduje się w prawej, górnej części dłoni i określa sferę uczuciową, a także pokazuje zależność w stosunkach międzyludzkich. Oto kilka najważniejszych wskazówek:

 • Jeżeli linia serca zaczyna się u Ciebie zaraz pod dużym palcem wskazującym, to oznacza to, że uczucia w Twojej osobie są umiarkowane i systematyczne. Życie uczuciowe układa się w harmonii i biegnie długą spokojną drogą
 • Jeżeli linia serca zaczyna się od palca środkowego, to oznacza to, że życie uczuciowe jest u Ciebie nie harmonijne, mówi także o tym, że nie potrafisz dostrzec potrzeb bliskich Ci osób i cechujesz się samolubstwem w uczuciach. Jesteś także materialistą.
 • Gdy linia serca zaczyna się u Ciebie między palcami wskazującym i środkowym, to oznacza to, że łatwa się zakochujesz i szybko obdarzasz drugiego człowieka uczuciami, zwłaszcza płci przeciwnej.

Ogromne znaczenie też  ma oczywiście długość linii serca, określa się następująco:

 • Jeśli linia serca jest krótka i prosta to jesteś osobą o stałym uczuciu, nie interesują Cię przelotne znajomości, a popęd seksualny jest u Ciebie na wysokim poziomie.
 • Jeśli linia serca łączy się z linią życia, to oznacza to, że jesteś bardzo kochliwą osobą i łatwo popadasz w zauroczenie, z którego bardzo ciężko Ci jest wyjść… SPRAWDŹ jak się odkochać się.
 • Linia serca długa oraz biegnie pod kątem, jest zakrzywiona – mówienie o uczuciach przychodzi Tobie łatwo, nie masz problemów z przebywaniem z innymi osobami sam na sam, nie należysz do osób wstydliwych.
 • Linia serca biegnie równolegle z linią głowy – opanowanie emocjonalne przychodzi Ci z łatwością, potrafisz zachować zimną krew.
 • Przerwy w linii serca – nie jesteś pewna co do swojej osobowości, czasem masz wątpliwości, potrzebujesz większej wiary w siebie
 • Gdy dochodzi do rozwidlenia na końcu linii dłoni – jesteś niczym robot, bardzo odporna na zmiany w Twoim życiu, ciężko Cię złamać psychicznie i uczuciowo!

Czytanie z dłoni – Linia głowy

Linia głowy określa Twoją mądrość oraz intelekt. Jest kluczowym wyznacznikiem stanu Twojej inteligencji.

 • Gdy linia głowy jest zakrzywiona, to oznacza, że jesteś osobą twórczą i kreatywną, lubisz wyzwania, kierowanie sobą oraz innymi ludźmi przychodzi Ci bardzo łatwo i nigdy nie będzie problemem, idealne stanowisko to stanowisko kierownicze!
 • Krótka linia głowy oznacza, że bardziej interesują Cię rzeczy namacalne niż duchowość i emocje. Wierzysz w to co widzisz i z humorem podchodzisz do rzeczy niewidzialnych.
 • Linia głowy oddzielona od linii życia – kochasz przygodę i działanie pod wpływem emocji i impulsu. Życie łapiesz wielkimi rękoma i czerpiesz z życia, ile się da!
 • Linia głowy falista – koncentracja w działaniu nie jest Twoją mocną stroną, skoncentrowanie i głębokie analityczne podejście do rzeczy sprawiają Ci problemy.
 • Linia głowy głęboka i długa – jesteś realistką, w życiu kierujesz się rozumem, emocje nigdy z nim nie wygrywają, wybierasz zawsze strategicznie najlepszą opcję.
 • Przerywana linia głowy mówi o tym, że masz trudność w podejmowaniu ważnych i kluczowych dla Twojego życia decyzji, zawsze rozglądasz się za reakcją bliskich, aby najlepiej podjąć decyzję, nie jesteś osobą samodzielną.

Czytanie z dłoni – Linia życia

Najbardziej mrożąca krew w żyłach część czytania linii papilarnych na dłoni. Linia życia określa, jak długo będziesz żyć i mówi o tym jak wyglądać będzie Twoje życie.

 • Wyraźna i bardzo głęboka linia życia mówi o tym, że jesteś bardzo aktywną osobą, żyjesz każdym dniem a dzień przespany to dzień stracony, nie masz problemu z wczesnym wstawianiem. Jesteś pełnym energii człowiekiem
 • Linia życia, którą ledwo widać – Jesteś cichą osobą, która żyje w cieniu innych, nie lubisz wychodzić na światło dzienne i być zauważoną.
 • Linia życia, która zaczyna się tuż przy kciuku – na pewno potrzebujesz odpoczynku, jesteś przemęczona i przepracowana, daj sobie chwilę wytchnienia.
 • Linia życia, która biegnie przez całą dłoń a do jej skraju – dystans do rzeczy oraz ludzi to Twoje motto życiowe. Ciężko i z dystansem angażujesz się w związki z ludźmi, jesteś bardzo ostrożną osobą.
 • Linia życia nie jedna a dwie lub trzy – kochasz swoje hobby i otaczasz się kochającymi ludźmi, jesteś bardzo wylewna i lubisz się przytulać.
 • Przerywana linia życia może oznaczać, że cierpisz na jakąś chorobę, warto w takim przypadku wybrać się na badania profilaktyczne i na bieżąco monitorować stan zdrowia.

Czytanie z dłoni – Linia kariery

Linia kariery pojawia się późniejszym wieku i nie wszyscy ją mają. Jeśli się u Ciebie pojawiła, to oznacza, że miłość dla Ciebie to lek na ukojenie jakiejkolwiek porażki, czerpiesz z życia to, co najlepsze i nie przejmujesz się niepowodzeniami.

Linia kariery jest wyraźna i głęboka – jesteś konsekwentną osobą o jaśnie sprecyzowanym celu na życie, posiadasz silną wolę i bardzo łatwo motywujesz się do działania!

Wróżenie z ręki jako hobby?

Wróżenie z ręki wydaje się na pierwszy rzut oka dość trudnym hobby, jednak opanowanie podstaw, które zamieszczam wyżej, jest kwestią kilku godzin ćwiczeń i już raz na zawsze opanujesz tę zdolność.

Warto poświęcić kilka godziny, aby niemalże za każdym razem – być duszą towarzystwa!

Czytaj linie papilarne jak książkę!

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.

2 KOMENTARZE

 1. Mam mało widoczne linie na dłoni. Jak mam sobie z nich powróżyć? Linie na dłoni widać wyraźnie dopiero pod światło pod pewnym kontem… Może pójdę po wróżbę do cyganki… jest u Nas w mieście taka Pani co przyjmuje. Oferuje wróżenie z dłoni oraz karty tarota. W karty nie wierzę ale wróżenie z linii na dłoni już bardziej…

 2. Myślałam, że czytanie z dłoni jest bardziej skomplikowane :/ dzięki za poradnik, na pewno opanuję tą sztukę hihih

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.