Gatta Be Free – pierwsze na polskim rynku rajstopy antystatyczne są już dostępne! Niezwykłe działanie, którego potrzebuje każda z nas! Sprawdź nowy produkt marki Gatta!

Rajstopy zmieniające życie

Ogromna rzesza kobiet zmaga się z problemem elektryzowania się rajstop, czego efektem jest “przyklejanie” się spódnic, sukienek do nóg. Niekomfortowa i niezbyt estetyczna przypadłość to, według badań, najczęściej wymieniany problem przez osoby noszące rajstopy i pończochy.

Gatta_Rajstopy_BE_FREE_rajstopy_o_działaniu_antystatycznym_1 (1)

Z rozwiązaniem tego problemu przychodzi marka Gatta. Ich nowy produkt – rajstopy o właściwościach antystatycznych Be Free – dają wolność i gwarancję dobrego wyglądu w każdej sytuacji.

Gatta Be Free to pierwsze na rynku polskim rajstopy, które są dostępne dla Pań w różnych rozmiarach – począwszy od S(2) aż do XL(5). Marka oferuje rajstopy w kilku kolorach: różnych odcieniach cielistego, głębokiej szarości oraz czerni.

Dlatego też ten produkt jest wybawieniem w wielu sytuacjach – jest doskonały do stylizacji formalnych, do wymaganego dress code’u w miejscu pracy – np obcisłych spódnic, na imprezy rodzinne bądź weekendowe, kiedy zakładasz zwiewne sukienki i rozkloszowane spódnice, słowem – wszędzie tam, gdzie chcesz dobrze wyglądać i czuć się niegorzej!

Rajstopy są dostępne w grubości 17 den, dlatego będą optymalne na każdą porę roku.

Rajstopy, prócz zastosowanej nowatorskiej przędzy, która nadaje im właściwości antystatyczne, zostały także wzbogacone o nowe rozwiązania w części majteczkowej – dzięki nim rajstopy są wygodniejsze, a noszenie ich, nawet przez długie godziny nie jest niekomfortowe. Nowa konstrukcja ściągacza oraz niewidoczny szew łańcuszkowy sprawia, że rajstopy nie odznaczają się nawet przy obcisłej odzieży.

Rajstopy antystatyczne Be Free – komfort w każdej sytuacji

Rajstopy Be Free przylegają do ciała jak druga skóra! Są wygodne, nie kleją się do ubrań, tworząc nieestetyczne wrażenia wizualne, doskonale wysmuklają nogi i tworzą optyczny lifting. Rajstopy o właściwościach antystatycznych to kolejny krok w walce o wygodę kobiet i spełnienie realnych potrzeb Polek.

Produkt marki Gatta Be Free warto mieć w swojej szufladzie, bo jest dodatkiem niezwykle przydatnym i zmieniającym życie! Skorzystaj z udogodnień, które podsuwa Ci Gatta, a odmienisz swoje życie i unikniesz stresu związanego z klejeniem się odzieży do nóg w rajstopach podczas ruchu.

Podobne tematy:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.