Przyjemność, jaką niesie za sobą stosunek, często zależna jest od właściwej stymulacji łechtaczki. Narząd ten jest bowiem elementem kobiecego ciała, który służy wyłącznie sprawianiu przyjemności.

Samo zbliżenie jednak może nie przynieść oczekiwanych emocji, dlatego też, wychodząc naprzeciw kobiecym oczekiwaniom, powstały wibratory łechtaczki. Zastanawiasz się, jak dokładnie działają te urządzenia?

Pragnę polecić Ci dwa największe sklepy z bardzo szeroką gamą wibratorów:

Sklep nr. 1

lub

Sklep nr. 2

Szukasz modelu, który warto nabyć i wypróbować? Zobacz, co możesz znaleźć w sprzedaży i wybierz najodpowiedniejszy do swoich potrzeb wibrator łechtaczkowy.

Stymulacja łechtaczki – czy warto?

Czasem sama penetracja w trakcie stosunku nie wystarcza, aby kobieta osiągnęła orgazm, dlatego stymulacja łechtaczki jest tak ważna w czasie zbliżenia. Jest także ciekawym bodźcowo doznaniem, jeśli decydujesz się na zabawę solo.

Ten kobiecy narząd, jakim jest łechtaczka, znajduje się w otoczeniu warg sromowych mniejszych i wyglądem przypomina odwróconą literę V, okalającą wejście do pochwy i kończącą się żołędzią, położoną nad ujściem cewki moczowej.

Łechtaczka, podobnie jak męskie prącie, zbudowana jest z ciał jamistych o bardzo dużym ukrwieniu oraz unerwieniu. W tym narządzie znajduje się ok. 8 tys. zakończeń nerwowych, co sprawia, że jest on najczulszym miejscem erogennym w ciele kobiety. A co za tym idzie – przynoszącym najwięcej przyjemności.

Odpowiednia stymulacja łechtaczki to nie tylko rozkosz, ale przede wszystkim pełna satysfakcja seksualna. Jeśli czujesz, że sama penetracja jest niewystarczająca do osiągnięcia całkowitej rozkoszy, zdecyduj się na grę wstępną i rozbudź swoją łechtaczkę przy użyciu wibratora.

Jaki wibrator łechtaczki wybrać?

masazer-lechtaczki-prezent
masazer-lechtaczki-prezent

Łechtaczka jest delikatnym narządem, dlatego też każda jej stymulacja powinna być przeprowadzana z dużym wyczuciem. Wibrator łechtaczkowy to urządzenie, które ukierunkowane jest na sprawianie przyjemności, lecz z zapewnieniem odpowiedniego bezpieczeństwa. Przed zakupem konkretnego modelu należy się zapoznać z kilkoma aspektami, które mogą mieć wpływ na jego użyteczność.

Pierwszym z nich jest sposób działania. Wibrator do stymulacji łechtaczki może być masażerem dotykowym lub stymulatorem bezdotykowym, działającym dzięki falom sonicznym.

Poszczególne urządzenia różnią się od siebie także kształtem – od klasycznych, poprzez smukłe, do nietypowych, np. w formie serduszka. Ważny jest także materiał, z jakiego został wykonany dany wibrator łechtaczkowy.

Najpopularniejszy i najbezpieczniejszy jest silikon medyczny, który wywołuje reakcji alergicznych ani nie uczula, a co najważniejsze – jest miły w dotyku. W sprzedaży znajdziesz także produkty np. z tworzywa ABS. Pamiętaj, że im mniej porowaty materiał, tym prościej jest utrzymać go w czystości, co jest niezmiernie ważne przy używaniu zabawek erotycznych.

Wibrator do stymulacji łechtaczki powinien cechować się wszelkimi niezbędnymi atestami, które zapewnią Ci bezpieczeństwo zarówno pod względem zdrowia, jak i komfortu użytkowania.

Jest to niezbędne szczególnie wtedy, gdy zdecydujesz się na gadżet do użytku w czasie kąpieli lub pod prysznicem. Sprawdź, czy jest on wodoszczelny, zanim wykorzystasz go pod strumieniem wody.

Gadżet do wspólnej zabawy

Jeśli zależy Ci na urządzeniu, które jeszcze lepiej niż zwykły wibrator podkręci atmosferę w sypialni, postaw na stymulator sterowany pilotem, aplikacją lub poprzez bluetooth. Taka zabawka erotyczna sprawi, że wasze wspólne chwile staną się jeszcze bardziej nieprzewidywalne, niż zwykle, a obopólne zadowolenie stanie się nieporównywalnie wysokie.

Koniecznie przeczytaj:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.