Zabawki erotyczne dla par to doskonały sposób na urozmaicenie zabaw w sypialni. Jedną z nich jest wibrator dla par. Jak działa takie urządzenie? Jak go używać? Podpowiadamy!

Jak działa wibrator dla par?

Wibrator dla par to urządzenie umożliwiające stymulowanie dwóch osób równocześnie. Z jego pomocą pieścić można zarówno łechtaczkę, jak i punkt G, odbyt czy penisa. Wiele zabawek tego typu jest obsługiwanych bezprzewodowo, za pośrednictwem specjalnego pilota.

Najczęściej wibratory dla dwojga mają kształt zbliżony do litery „U.” Ich mniejszą końcówkę umieszcza się w waginie tak, aby stymulowały przednią ściankę pochwy. Większą kładzie się natomiast na wzgórku łonowym, co pozwala na pieszczenie łechtaczki.

Pragnę polecić Ci dwa największe sklepy z bardzo szeroką gamą wibratorów:

Sklep nr. 1

lub

Sklep nr. 2

Z takich zabawek erotycznych korzystają pary zarówno hetero-, jak i homoseksualne. Wybierając je, pod uwagę wziąć należy nie tylko indywidualne preferencje co do kształtu czy kolorystyki, lecz również materiał wykonania. Wibratory dla par mogą być wyposażone w baterię lub mieć możliwość ładowania za pośrednictwem kabla USB.

Najbezpieczniejsze są modele pokryte hipoalergicznym silikonem. Po każdym użyciu oraz tuż przed nim taką zabawkę należy umyć przy pomocy wody z mydłem lub specjalnego preparatu antybakteryjnego.

Najlepszy wibrator dla par

W naszym sex-shopie online znaleźć można bogaty wybór wibratorów dla par. Godne polecenia są następujące modele:

Wibrator dla par Satisfyer Pro 4 Couples

Wysokiej jakości wibrator dla par o specjalnie zaprojektowanym kształcie, który doskonale dopasowuje się do ciała. Jego zewnętrzna część wyposażona jest w nowoczesną technologię fal ssących w 11 intensywnościach zapewniającą niesamowite doznania podczas stymulacji łechtaczki.

Część waginalna tego wibratora dla par posiada z kolei 10 rytmów wibracji masujących równocześnie pochwę oraz penisa. Zabawka dla par wykonana została z silikonu oraz tworzywa ABS.

satisfyer_pro_4_couples_wibrator_dla_par_z_bezdotykowym_masazerem-lechtaczki

 

Wibrator dla par Lelo Noa

Elegancki wibrator dla par o specjalnie wyprofilowanym kształcie, który przylega do łechtaczki i wnętrza pochwy, gwarantując doskonałą stymulację. Produkt wyposażony jest w 8 rytmów wibracji. Stosowany może być zarówno w parze, jak i solo. To w 100% hipoalergiczny wibrator dla dwojga, do produkcji którego wykorzystano wysokiej jakości tworzywo ABS oraz silikon.

lelo-noa-wibrator-dla-par-rozowy

 

Wibrator dla par Lelo Ida

Wibrator podwójny dla par o kształcie pozwalającym na równoczesną stymulację pochwy, punktu G, łechtaczki oraz penisa. Zabawka posiada 8 rytmów wibracji o regulowanej mocy, których ustawienie zmieniać można z odległości nawet 12 metrów przy pomocy pilota Sense Motion. Wibrator wykonano z jedwabistego silikonu, a elementy ozdobne — z polerowanego tworzywa ABS.

Wibrator dla par Pico Bong Mahana 2

Najlepszy wibrator dla par lubiących innowacyjne zabawki. Składa się on z dwóch połączonych ze sobą jajeczek wibrujących, które zaprogramować można na 12 różnych sposobów, dopasowując moc wibracji do indywidualnych preferencji.

Ta zabawka dla dwojga, wykonana została z jedwabistego, przyjemnego w dotyku silikonu. Jest to wodoodporny wibrator dla par, co sprawia, że wykorzystywać można go również podczas zmysłowej kąpieli.

Wibrator dla par Partner Multifun 1

Wibrator dla par o oryginalnym kształcie, który wyposażony jest w aż 14 różnych programów stymulacji. Wykorzystać można go na 100 różnych sposobów, między innymi w charakterze pierścienia erekcyjnego.

partner-multifun-1-wibrator-rozowy

 

Wibrator dla par We — Vibe Sync

Wibrator podwójny dla par, które są miłośnikami nowinek technologicznych. Produkt ten oferuje 10 trybów wibracji, podwójną stymulację punktu G i łechtaczki oraz możliwość synchronizacji wibrowania z muzyką. Ta najlepsza erotyczna zabawka dla par jest kompatybilna z aplikacją We — Connect dysponującą szeregiem intrygujących opcji.

we-vibe-sync-wibrator-dla-par

Chcesz urozmaicić swoje życie erotyczne? Już teraz zaopatrz się w jeden z wibratorów dla par z naszego asortymentu! Niezapomniane przeżycia — gwarantowane!

Wybrane artykuły warte przeczytania:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.