Hit wśród wizażystów, czyli draping, który polega na konturowaniu twarzy. Dzięki palecie różu możesz całkowicie zmienić wygląd twarzy i nadać jej nowy niepowtarzalny styl, który z pewnością pokochasz!

Koniecznie sprawdź wczorajsze nowe zestawienie: Tusz do rzęs wodoodporny – RANKING

Trendy w makijażu zmieniają się dość często i nie sposób nad nimi nadążyć – ale bez obaw, czytając nasz portal, będziesz wiedzieć, co jest na czasie! Konturowanie twarzy, potrafi ukryć niemal wszelkie niedoskonałości Twojej twarzy.

Stosując draping, podkreślisz kontury oraz rysy swojej twarzy uwydatniając jednocześnie największe jej atuty.

draping
draping

Draping – zabawa różem

Spis treści

Technikę drapingu promuje Marc Jacobs, draping jest hitem tego roku i nie zanosi się, aby jakakolwiek inna technika konturowania zbiła go ze stropu w 2017 roku.

Technika drapingu polega na grze kolorem różowym, który może twarz wysmuklić, wyrzeźbić lub poddać zupełnemu liftingowi optycznemu.

Ciekawe efekty uzyskasz dzięki głębokiemu odcieniu rumieńca lub delikatnej tonacji różu w górnej części kości policzkowej. Zaledwie kilka pociągnięć pędzlem i jesteś w stanie odmłodzić i odświeżyć swoją twarz.

draping zmienia wygląd oraz kontur twarzy uwydatniając kości policzkowe

draping-jak-zrobic

Korektor oraz fluid niech idą w odstawkę! Zabaw się różnymi odcieniami różu i weź pod lupę swoje kości policzkowe. Metodą prób i błędów znajdziesz look, który idealnie wpasuje się w taką Ciebie, jaką chcesz siebie widzieć…

Konturowanie krok po kroku

  1. UNIESIENIE – połącz dwa odcienie różu na nadgarstku. Użyj pędzla do zaaplikowania go na kościach policzkowych, pociągnięcia pędzla wykonaj aż do linii oka.
  2. MODELOWANIE – następnie nakładamy odcień różu ciemniejszy, nakładamy go na przodzie policzków ruchem owalnym. Następnie użyć należy rozświetlacza.
  3. WYKOŃCZENIE – połącz odcień różu jasny i ciemny, podczas uśmiechu zaaplikuj go pędzlem na policzkach na przodzie twarzy. Ostatnim krokiem jest nałożenie rozświetlacza na nosie i górnej wardze.

Warto przeczytać:

0 Udostępnień
Uwielbiam wykorzystywać naturalne oleje. Obserwuję i zgłębiam styl kobiet z całego świata. Przygotowuję kosmetyki z domowych, lokalnych składników. Kocham buty i torebki. Telefon: +48789345456. e-mail: Joanna.F@wp.pl