Sposób na zawsze trafiony prezent, za którym nie musimy się nachodzić, by go kupić? To  karta podarunkowa! Okazuje się, że większość ludzi właśnie taki prezent chciałaby dostać. Dzięki temu obdarowana osoba sama decyduje, co chce sobie kupić.

To pomysł na prezent doskonały! Dowiedz się, czym jest karta podarunkowa i jakie są jej zalety.

Czym jest karta podarunkowa?

Czy znana jest Ci karta prezentowa i związane z nią udogodnienia? To tradycyjna plastikowa karta, podobna do tej, jaką dostajemy w banku. Karta jest doładowana jakąś kwotą. To właśnie od Ciebie zależy, jaką. Zazwyczaj wręcza się ją jako prezent urodzinowy, imieninowy lub inne święto związane z upominkami.

Karta zastępuje tradycyjny, materialny prezent. Karta najczęściej jest przypisana do konkretnego sklepu, w którym możesz nią płacić, ale istnieją też specjalne multi-karty: uniwersalne, które można wykorzystać w kilku różnych sklepach.

Popularne są także karty z dostępem do serwisów związanych z rozrywką: Spotify, Netlix, Empik ( w tym także Empik go i premium), a nawet do multikina! Okazuje się, że nawet tak ogromny marketplace jak Allegro ma swoje karty podarunkowe.

Warto też wspomnieć, że karty podarunkowej nie można wymienić na gotówkę – należy nią jedynie płacić. Jeżeli  cena danego produktu jest wyższa niż środki na karcie wówczas mamy możliwość dopłaty różnicy gotówką lub kartą płatniczą

prezent

Dla kogo będzie odpowiednia elektroniczna karta prezentowa?

Okazuje się, że karty podarunkowe mają tak wiele rodzajów i wersji, że są odpowiednie dla każdej osoby, niezależnie od wieku, a nawet od miejsca zamieszkania (wiele kart można realizować nawet będąc za granicą).

Dzieci z pewnością ucieszą się z kart do popularnych gier (Roblox lub Minecraft), paniom dużo radości sprawią karty do drogerii, sklepu z biżuterią, a nawet fryzjera! Wiele osób doceni karty do restauracji, panom przypadną do gustu te, które są przypisane do sklepów z modą męską, sklepów sportowych, z elektroniką.

Są one zawsze trafionym upominkiem, dlatego jeśli szukasz pomysłu na modny, stylowi i przede wszystkim trafiony prezent – kup kartę podarunkową.

Karta podarunkowa – zalety

  • jest trendy, pomysłowa i z klasą,
  • zawsze trafia w gust odbiorcy,
  • obdarowany osobiście wybiera to, czego pragnie,
  • karta daje 100% zadowolenia z zakupów,
  • ma długi termin realizacji,
  • nie trzeba wydawać całej kwoty od razu,
  • jest bardzo praktyczna,
  • można łączyć ze sobą karty podarunkowe, z różnych sklepów,
  • nigdy więcej  nietrafionych prezentów!

Gdzie kupić kartę podarunkową?

2-gift

Możesz pofatygować się do sklepu osobiście i kupić kartę prezentową stacjonarnie, ale możesz też oszczędzić sobie czasu:  w dobie cyfryzacji nie musisz nawet wychodzić z domu, aby ją zamówić! Istnieją doskonałe serwisy takie jak Giftmall, które oferują dziesiątki najrozmaitszych kart prezentowych.

Jeśli chcesz, możesz nabyć na prezent karty do kilku różnych sklepów, albo podarować w prezencie uniwersalną kartę Giftmall. Jest wyjątkowa, ponieważ uprawnia do zakupów w kilku różnych sklepach, wybranych przez obdarowanego.

Dzięki temu część kwoty można przeznaczyć na wykwintny obiad w restauracji, inną na zakup dobrej książki, a kolejną na przykład na wizytę w kinie. Czyż  nie brzmi to, jak w 100% udany prezent?

Podobne:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.