Wybór prezentu na 18. urodziny może sprawiać wiele trudności. W końcu nie tak łatwo kupić coś dla młodej osoby, która właśnie wkracza w dorosły świat. Świetnym rozwiązaniem jest zakup vouchera na atrakcję, która na długo zapadnie nastolatkowi w pamięć.

Voucher – świetny wybór na osiemnastkę

Prezent na 18 urodziny
Prezent na 18 urodziny

Voucher to prezent bardzo oryginalny, a jednocześnie spersonalizowany i dopasowany do konkretnych potrzeb osoby obdarowanej. Taki podarunek świetnie sprawdza się na różne okazje, zwłaszcza wtedy, gdy nie znamy danej osoby bardzo dobrze, a chcemy sprawić jej przyjemność. Voucher to dobry prezent na 18. urodziny. Przedstawiamy kilka konkretnych propozycji voucherów.

Lot motolotnią lub przejazd wyścigowym samochodem

Lot motolotnią to bardzo intrygujący podarunek na osiemnastkę. W końcu młode osoby często chcą poznać nowe atrakcje i przeżyć coś absolutnie wyjątkowego. Latanie motolotnią jest prostsze niż samolotem i paralotnią.

Okazuje się, że to właśnie motolotnia daje sporo niezależności i przyjemności w powietrzu. Można podziwiać z góry okolicę, a także rozkoszować się swobodą.

Kurs na urodziny

Bardzo dobrym pomysłem na 18. urodziny jest wykupienie młodej osobie kursu lub indywidualnych lekcji. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w sytuacji, gdy wiemy, że nastolatek chce wykonywać konkretny zawód lub podjąć w najbliższym czasie pracę wakacyjną.

Można wybrać kurs stacjonarny lub w formie online. Doskonałym rozwiązaniem są kursy związane z zainteresowaniami młodej osoby, na przykład z zakresu psychologii, dietetyki, sportu, kryminalistyki.

Innym rozwiązaniem jest bardziej praktyczny kurs w formie indywidualnych lekcji, na przykład z fotografii, malarstwa, jogi czy też pomocy dentystycznej. Szkolenia to naprawdę ciekawy pomysł na podarunek, zwłaszcza że niektóre młode osoby już niedługo po swoich 18. urodzinach chcą rozpocząć pracę lub wybrać się na staż.

Kursy pomagają w rozwijaniu różnych umiejętności i kompetencji potrzebnych w pracy zawodowej. Szkolenia mogą także sprawić dużo radości młodej osobie, a zwłaszcza takiej, która marzy o zupełnie nowych doświadczeniach i karierze zawodowej oraz poszerzeniu swoich kompetencji.

Stwórz własne trampki

Stworzenie własnych trampek może być spełnieniem marzeń dla wielu młodych osób. Taka atrakcja na pewno sprawi sporo radości i satysfakcji. Prezent obejmuje voucher na przygotowanie własnego projektu trampek, a następnie takie buty są wysyłane do osoby obdarowanej.

W ten sposób można nosić własne, samodzielnie zaprojektowane i spersonalizowane trampki. Tego typu podarunek jest idealny właśnie na 18. urodziny, gdy wciąż w młodej osobie drzemią spore pokłady kreatywności i innowacyjności, a stworzenie własnych trampek umożliwia posiadanie naprawdę ciekawych butów w swojej garderobie.

Podobne tematy:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.