Jak rozpoznać zdradę? Rutyna, przyzwyczajenie i stabilizacja, to nieodzowny towarzysz wielu związków. W wielu przypadkach w związkach, które wydają się niezwykle udane wkrada się niepostrzeżenie nuda.

A stąd droga krótka do zdrady. Choć z pewnością zarzekasz się, że Ciebie to nie dotyczy, bo przecież znacie się ze swoim partnerem / partnerką jak dwa łyse konie, ufacie, kochacie i jesteście sobie oddani, nie lekceważ ewidentnych symptomów, które mogą świadczyć, że niestety Twój partner Cię zdradza.

Nie jest to w żadnym wypadku tekst ku przestrodze, a jedynie po to, byś w porę mogła lub mógł zareagować.

Na co więc zwrócić uwagę i jak rozpoznać zdradę? Przeczytaj poniżej.

Odświeżanie garderoby i wzmożona troska o wygląd

Jak rozpoznać zdradę?
Jak rozpoznać zdradę?

Jedną z pierwszych i niepokojących oznak, że w związku zaczyna się coś dziać, może być nagłe zainteresowanie Twojego partnera, czy partnerki najnowszymi trendami mody, zwłaszcza w przypadku, gdy do tej pory zakupy nowych ciuchów, kosmetyków, biżuterii, czy innych bibelotów należały do rzadkości.

[irp]

Zwróć uwagę na częstsze niż zwykle odwiedziny u fryzjera, czy kosmetyczki oraz na nagłe przywiązywanie wagi do świetnego wyglądu. Jak podkreślają często psychologowie, nagłe nadmierne zainteresowanie swoim wyglądem oznaczać może albo rozwój fazy narcyzmu w Twoim partnerze, albo zainteresowanie innym partnerem / partnerką.

Jak rozpoznać zdradę? czas to nie zawsze pieniądz

Jeśli Twój partner poza zaskakującym zainteresowaniem samym sobą ogranicza też coraz bardziej czas, który ma dla Ciebie, a jednocześnie zmienia swoje zwyczaje, warto przyjrzeć mu się uważniej.

Zwykle niewierny partner poszukuje rozmaitych wymówek, by spotkać się ze swoim kochankiem, czy kochanką, wymyślając powody swoich wcześniejszych wyjść do pracy, czy też tłumacząc zawile powody późniejszych powrotów.

[irp]

Wszelkie niepokojące Cię objawy typu przedłużające się wyjścia na zajęcia dodatkowe, hobby, nie do końca zrozumiałe znikanie z domu, powinny dać Ci do myślenia. Nie lekceważ tego. Warto jednak najpierw porozmawiać szczerze z partnerem, nie zaś robić mu karczemną awanturę.

Przyjrzyj się też Waszym rachunkom. Jeśli z konta Twojego partnera lub partnerki nagle zaczynają znikać pieniądze, a on / ona nie jest w stanie wytłumaczyć gdzie się podziały, możliwe, że wydaje je na wspólnie spędzany czas z kochankiem / kochanką.

Gdy partner staje się tajemniczy i zmienia się

Jeśli do tej pory nie mieliście przed sobą tajemnic, a on nagle denerwuje się, gdy zerkasz do jego komputera, czy telefonu, możesz czuć niepokój.

Zwykle dochodzą do tego symptomy takie jak chowanie przed Tobą telefonu, tajemnicze rozmowy prowadzone szeptem w drugim pokoju, czy w łazience, a nawet wprowadzenie hasła do komputera, czy PIN-u do telefonu, zwłaszcza gdy do tej pory nie mieliście takiego zwyczaju.

Tego rodzaju działania powinny dać Ci powód do myślenia. KONIECZNIE PRZECZYTAJ czym jest zdrada emocjonalna!

[irp]

Jeśli przy okazji zauważysz, iż Twój partner / ka zaczął inaczej Cię traktować, zmieniając swój stosunek do Ciebie o 180 stopni, bądź czujna.

Pamiętaj, że nie zawsze zmiana stosunku do Ciebie musi oznaczać zmianę na gorsze

Być może właśnie teraz usłyszysz najwięcej komplementów pod swoim adresem, czy otrzymasz mnóstwo prezentów. Wszystko po to, by Twój partner mógł zagłuszyć w ten sposób swoje wyrzuty sumienia, a jednocześnie by mógł choć trochę zmniejszyć Twoje podejrzenia co do jego wątpliwej wierności.

Seksualny galimatias

Na koniec – ostatni, ale z pewnością wcale nie najmniej istotny symptom. Zwykle ewidentnym dowodem zdrady jest zmiana nastroju w Waszej sypialni. Tu zdrada może przejawiać się dwojako:

Twój partner / ka nie wykazuje zainteresowania Twoją osobą i Twoją seksualnością lub wręcz przeciwnie – ma ochotę na zupełnie nowe łóżkowe eksperymenty. WIESZ JUŻ jak żyć po zdradzie?

Podobne:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.