Wągry, zaskórniki i włoski na twarzy możesz usunąć, używając jedynie jednej tajemniczej maseczki. Nie musisz się już zastanawiać jak usunąć wągry, właśnie znalazłaś domowy sposób! Nie ma chyba bardziej psującego wygląd diabelstwa jak wągry na twarzy. Kluczowym składnikiem maseczki ratującej wygląd Twojej buzi jest: JAJKO!

Koniecznie sprawdź wczorajszy ranking: Najlepsze plastry na wągry

Maseczka z jajka nie tylko służy do usuwania wągrów, ale także do minimalizowania owłosienia na twarzy, małych włosków na policzkach, wokół warg i pięknie wykonturowanych brwi!

Na wągry polecam też czarną maseczkę z węgla, obie maseczki mają świetny wpływ na walkę z wągrami i naprawdę dają radę, zobacz jak usunąć wągry przez zastosowanie maseczki z jajka!

Jak usunąć wągry?

Do przygotowania maseczki z jajka, potrzebujesz jedynie głównego składnika, czyli jajka oraz chusteczki bawełnianej, oto kolejność kroków, jakie wykonaj:

  1. oddzielenie żółtka od białka jaja
  2. Ubij białko
  3. ubite białko rozetrzyj na twarzy palcami
  4. przyłóż bawełnianą chusteczkę do skóry twarzy
  5. nałożoną maseczkę zostaw na 45-60 min.

maseczka-z-jaj-na-wagry

Po tym czasie możesz usunąć chusteczki z buzi. Mam nadzieję, że efekt maseczki z jajka Ci się spodobał i widzisz dużą poprawę. Maseczkę z jajka możesz stosować dowolną ilość razy, nie ma żadnych przeciwwskazań.

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

0 Udostępnień
Hej, mam na imię Magda, będę prowadzić testy produktów spożywczych. Myślę, że jest zapotrzebowanie na takie treści, powstają codziennie nowe produkty i marki spożywcze, ciężko się połapać w tym szumie medialnym które z produktów są godne uwagi a które po prostu stratą czasu i zdrowia. Czytając mój dział będziesz wiedzieć jakich produktów się wystrzegać. Będę na bieżąco testować produkty żywnościowe aby odkryć to co często jest ukrywane przez producentów żywności. Zapraszam do lektury! Kom. 0048 505-677-663, e-mail: Wojowicz.M@o2.pl

1 KOMENTARZ

  1. zamiast tego wolę stosować błyskawiczny korektor Acne stop 24, naprawdę działa i pięknie tuszuje

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.