Znany z kamerek erotycznych Lovense Lush doczekał się swojej 3 odsłony. Co nowego oferuje bestsellerowy gadżet erotyczny sterowany zdalnie?

Lovense Lush zasłynął jako wibrator, którym można sterować z dowolnej odległości na Ziemi, oczywiście z dostępem do internetu. Nic dziwnego zatem, że wibrujące jajko zdobyło ogromną popularność na kamerkach live, gdzie umożliwiało wyjątkowy kontakt odbiorcy z modelką na ekranie.

Nie dość, że prowadzisz prywatny czat z piękną dziewczyną, to jeszcze możesz sterować jej gadżetem erotycznym, doprowadzając do rozkoszy. Ciekawie, prawda? Zobaczmy, co takiego tkwi w Lovense Lush 3, że jeszcze przed premierą o gadżecie było głośno!

Lovense Lush, w czym tkwi sekret jego popularności?

Lovense Lush 3 to niejedyna wibrująca kulka sterowana zdalnie. Wibratory sterowane smartfonem zrobiły się ostatnio bardzo popularne. Co ciekawe, bum na zabawki erotyczne sterowane zdalnie rozpoczął się jeszcze przed pandemią koronawirusa.

Lovense Lush od początku zdawał się wyróżniać na tle innych gadżetów tego typu. Dlaczego? Kamerki erotyczne!

lush-2-app

Nie wszyscy śledzą nowinki ze świata erotycznego, a co za tym idzie, przeciętny Kowalski nie jest ekspertem od gadżetów erotycznych. Wiele osób nadal nie wie, jak bardzo rozwinęła się ta branża w ciągu ostatnich 10 lat.

Modne zabawki erotyczne dzisiaj, to powiew luksusu, elegancji i prawdziwej skuteczności. Ale jak ktoś nie interesuje się gadżetami, może o tym nie wiedzieć. Natomiast z kamerkami erotycznymi to inna sprawa. Milionowa publiczność każdego dnia przewija się przez erotyczne czaty na żywo.

Właśnie tam coraz częściej można było zauważyć Lusha. W ten sposób szerokie grono usłyszało o zabawce, którą można sterować z innego miasta lub kraju. I większość chciała ten gadżet mieć.

Lovense Lush 3 i nowe udogodnienia

satisfyerdoublejoysterowanyzdalnie

Popularność Lovense Lush nie jest zasługą jedynie dobrej promocji. Wibrujące jajko obroniło się samo, dzięki doskonałym wibracjom, aplikacji i budowie, która podobno jak nic innego, doskonale sięga punktu G kobiety, umożliwiając jej szczytowanie.

Jakie nowości przynosi ze sobą Lovense Lush 3?

  • Producent zdecydował się ulepszyć zasięg zabawki. W tej chwili wynosi on aż do 13 m (wyłączając sterowanie z dalekiej odległości), przy czym maksimum dla innych zabawek tego typu to 5 m.
  • Lovense Lush 3 jest wygodnie magnetycznie ładowany. Taki sposób zapewnia mu długotrwałą wodoodporność.
  • Wibrator Lovense Lush 3 ma sztywniejszy ogonek, który dopasowuje się do ciała, dodatkowo stymulując zewnętrzną część pochwy.

Warto zwrócić uwagę, że cena Lush 3 nie będzie znacząco większa, więc za nowe udogodnienia nie przyjdzie nam zapłacić o wiele więcej.

Gadżety erotyczne sterowane zdalnie, dlaczego są tak popularne?

lovense_lush_3_co_nowego

Jeśli nie jesteście na bieżąco z gadżetami dla dorosłych, musicie wiedzieć, że są to produkty, które naprawdę mogą zapewnić przyjemność godną zapamiętania.

Wbrew pozorom to nie osoby samotne, ale właśnie pary sięgają po zabawki erotyczne, by móc czerpać jeszcze więcej przyjemności ze wspólnej bliskości. Gadżety erotyczne sterowane zdalnie dodatkowo:

  • Umożliwiają seks na odległość, czyli prawdziwie intymną sesję z ukochaną osobą.
  • Ponoć mężczyznom sprawia przyjemność, kiedy doprowadzają ukochaną do orgazmu. Sterowanie gadżetami erotycznymi to dla facetów prawdziwa frajda.
  • Aplikacja do sterowania zdalnego umożliwia spersonalizowanie przyjemności, jaką może oferować wybrany gadżet erotyczny.

Gdzie kupić Lovense Lush 3?

Wibrujące jajko Lovense Lush 3 już można zamawiać w dobrych sklepach erotycznych. W momencie pisania tego artykułu jesteśmy kilka dni po oficjalnej premierze wibratora, który, zaraz po Lovense Lush 2, już jest kolejnym hitem sprzedażowym. I tutaj uwaga na ceny.

Lusha trójkę można dostać już za 599 zł, ale w większości sklepów cena ta będzie znacznie wyższa. Jeśli zależy Wam na okazjach i nie lubicie przepłacać, uważnie przejrzyjcie oferty.

lovense-lush-3-wibrujace-jajko-sterowane-aplikacja-na-telefon-rozowe-11

Jeśli uważacie, że Lovense Lush 3 jest za drogi, możecie postawić na wibratory zdalne innych marek. Wiele z nich ma porównywalną moc i równie wysoką zdolność zapewniania przyjemności.

Warto przeczytać:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.