Dziś poznasz składniki i miksturę oczyszczającą płuca dla palących papierosy każdego dnia. Palenie papierosów szkodzi – wiadomo. Palacze mają problemy z oddychaniem oraz narzekają na zanieczyszczone płuca.

Specjalnie dla Was prezentujemy uznaną w świecie miksturę na oczyszczenie płuc z toksyn utrudniających życie palaczom…

WHO badając populację ludności, dowiodła, że co 5 sek. umiera jedna osoba z powodu palenia papierosów. Papierosy zbierają olbrzymie, na skalę światową żniwo umarłych.

mikstura-na-oczyszczenie-pluc

Dowiedziono naukowo, że palacze najczęściej miewają problemy z kaszlem i oskrzelami. Bierni palacze niestety też wpisują się w tę statystykę i stanowią obok palaczy czynnych główny obiekt zachorowań.

Jak naturalnymi produktami oczyścić płuca palacza?

Przygotuj następujące składniki:

Sposób przygotowania mikstury na oczyszczenie płuc jest bardzo łatwy i przebiega następująco:

  1. Wlej do garnka 1 litr wody i ją zagotuj
  2. Dodaj 400 g. białego cukru, mieszając, rozpuść cukier.
  3. Imbir oraz cebulę pokrój na małe kawałeczki
  4. Pokrojony imbir i cebulę umieść w garnku
  5. Do wywaru dodajemy kurkumę i nieco startego imbiru
  6. Całość zagotuj, a następnie ostudź w temp. pokojowej.
  7. Miksturę na oczyszczanie płuc następnie umieść w lodówce

Miksturę możesz zażywać przez maksymalnie 3 dni. Podziel teraz przygotowany ekstrakt na 3 równe części, aby w każdym dniu spożywać taką samą jego ilość.

Jak spożywać miksturę oczyszczającą płuca?

oczyszczenie-pluc-palacza
Oczyszczenie płuc palacza

W każdym z trzech dni wypijaj 1/2 dziennej dawki mikstury. Pierwszą dawkę wypij na czczo. Drugą dawkę wypij 2 godziny po ostatnim Twoim posiłku, czyli na noc.

Możesz spotęgować działanie eliksiru, wykonując ćwiczenia fizyczne, które poprawią oczyszczanie płuc. Możesz także zastosować wdychanie eukaliptusa, które także spotęguje leczniczy wpływ na schorowane płuca.

A może rzucić palenie?

Nie ma lepszej metody na oczyszczenie płuc jak rzucenie palenia! Staraj się mimo wszystko jak najlepiej dbać o płuca, ponieważ są one na tyle ważne, że powinno Ci się udać rzucić palenie.

Podobne:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.