Już zaraz Walentynki a Ty nadal nie masz wybranego romantycznego filmu, który mogłabyś obejrzeć po uroczystej kolacji z twoją drugą połówką? Przedstawiamy spis najbardziej popularnych i wzruszających komedii romantycznych ostatnich czasów. Gwarantujemy niesamowite emocje!

„Wygrać miłość”

najlepsze-komedie-romantyczne-na-walentynki

Film opowiada o doświadczonej terapeutce, która pomaga swemu pacjentowi w leczeniu kontuzji. Mężczyzna jest popularnym zawodnikiem ligi NBA.

Kobieta po pewnym czasie zakochuje się w nim, jednak on niczemu nie świadomy, walczy o względy swojej przyjaciółki z dzieciństwa. Ona z kolei marzy o małżeństwie z popularnym koszykarzem.

„Narzeczony mimo woli”

Margaret jest współczesną kobietą sukcesu, robiącą wielką karierę zawodową i mającą władzę i pieniądze. Jednak spotykają ją kłopoty spowodowane tym, że nie dopilnowała spraw dotyczących swojej wizy.

Jedynym wyjściem z sytuacji jest poślubienie swojego zapracowanego asystenta i sprawienie aby wszyscy uwierzyli, że połączyła ich wielka miłość. Czy rzeczywiście tak się stanie?

„Listy do Julii”

Film o cudownym, romantycznym klimacie. Opowiada o parze wyruszającej w wakacyjną podróż do gorących Włoch. Zatrzymują się w Veronie- mieście zakochanych Romeo i Julii. Victor-partner Sophie i przyszły kucharz, pochłonięty poznawaniem tajników włoskiej kuchni, zaniedbuje wybrankę.

Ona zaś zachwycona romantycznym klimatem Verony, postanawia wstąpić do grona wolontariuszek, które odpowiadają na listy miłosne zranionych kobiet, piszących na dawny adres Julii Kapuletti.

Dziewczyna znajduje bardzo stary list z 1957 roku i postanawia odpowiedzieć na niego. Czy pomoże kobiecie, która utraciła swą miłość? A może znajdzie ją sama?

„Bezsenność w Seattle”

Opowiada o wdowcu Samie, który nie może pogodzić się ze śmiercią swojej wielkiej miłości. W dniu Wigilii, jego syn Jonah dzwoni do radia i wypowiada życzenie, aby jego ojciec znalazł nową towarzyszkę życiową.

Audycji akurat słucha pewna kobieta, która poruszona telefonem chłopaka, postanawia odnaleźć tajemniczego wdowca.

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

0 Udostępnień
Witam, mam na imię Maria i jestem nowym autorem na portalu Kobieco.pl. Mam nadzieję, że moje artykuły będą rzeczowe oraz na temat, na pewno Wam się spodobają. Zapraszam do lektury! e-mail: emka@op.pl