Istnieje przeświadczenie, że Święto Zakochanych wzbudza w naszym kraju kontrowersje. Jednak badania pokazują, że aż 74% Polaków odnosi się pozytywnie do pomysłu obdarowania bliskiej osoby, a zdecydowani przeciwnicy Walentynek stanowią zaledwie 8% badanych [1].

Jedno jest pewne – każdy zasługuje na otrzymanie w tym dniu czegoś wyjątkowego. Naprzeciw poszukiwaczom oryginalnych i praktycznych prezentów wychodzą markety Media Markt i Saturn, z szerokim wyborem produktów doskonale dostosowanych do potrzeb nowoczesnego mężczyzny.

Zakupowe dylematy

Co kupić i czy dana rzecz spodoba się ukochanej osobie? To dylemat wielu z nas przed Walentynkami. Mężczyźni z pewnością docenią nowoczesny, praktyczny i użyteczny sprzęt.

Doskonałą propozycją takiego prezentu będzie urządzenie, które pomoże im w jeszcze lepszy sposób zadbać o siebie. Ogromy ich wybór znaleźć można między innymi w sklepach Media Markt i Saturn.

Zakupy w tych marketach to dokonała opcja dla wszystkich zabieganych, i tych, którzy odkładają zakup walentynkowych podarunków na ostatnią chwilę.

Dzięki dobrze rozwiniętej sieci sklepów i bardzo bogatej ofercie, kupno upominku nawet tuż przed Świętem Zakochanych nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Nowoczesne i użyteczne BaByliss For MEN– idealne upominki dla facetów

Co polecają fachowi doradcy Media Markt i Saturn na tę okazję? Sprzęt, który powinien znaleźć się w domu prawdziwego mężczyzny to z pewnością maszynka do strzyżenia BaByliss For MEN E791E.

Jej wielofunkcyjność oraz komfort obsługi sprawiają, że stylizacja włosów i zarostu jest wyjątkowo prosta. Dzięki możliwości mycia ostrzy pod bieżącą wodą, łatwo utrzymać ją w higienicznej czystości, a wskaźnik ładowania wyklucza problem rozładowania maszynki w trakcie stylizacji.

 

E791E LR

Inną propozycją jest maszynka do strzyżenia BaByliss For MEN E951E z linii profesjonalnej PRO45.

Dzięki niej każdy mężczyzna ma gwarancję dostosowania maszynki do swoich potrzeb, a 39 ustawień długości strzyżenia daje możliwość wprowadzenia różnorodności w wyglądzie zarostu, co pozwoli pozbyć się rutyny i monotonii w codziennym wyglądzie.

Maszynka ma najszersze ostrza XL 45 mm na rynku.

E951E LR

Miłośników idealnego zarostu z pewnością ucieszy Trymer BaByliss For MEN E846E. Jego innowacyjna geometria sprawia, że przycinanie zarostu jest o 25% szybsze w stosunku do tradycyjnych ostrzy, a ruchoma głowica – dzięki idealnemu dostosowaniu do konturu twarzy – zapewnia komfort i precyzję stylizacji.

E846E 001 BD

To nie jedyne pomysły na walentynkowe prezenty, które znaleźć można w sklepach Media Markt i Saturn.

Doskonałym wyborem będą także urządzenia i akcesoria związane z rozszerzającym się trendem zdrowego trybu życia – na przykład elektronika sportowa (kamery akcji, pulsometry, zegarki GPS, czy słuchawki sportowe).

W przypadku mniejszego budżetu możemy kupić płyty z muzyką, książki lub modne akcesoria.

Wszystkim niezdecydowanym z pomocą przyjdą fachowi doradcy Media Markt i Saturn. Objaśnią wszystkie parametry techniczne sprzętu i pomogą wybrać ten, który najlepiej będzie odpowiadał potrzebom naszej drugiej połowy.

[1] Sondaż CBOS / Badanie przeprowadzono w dniach 31 stycznia – 6 lutego 2013 r. na liczącej 1111 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.