Natłok obowiązków sprawia, że nie masz zbyt wiele czasu dla siebie, ale jednocześnie chcesz wyglądać pięknie?

Produkty z kolekcji One Step Hybrid dotrzymają Ci kroku i pomogą zaoszczędzić czas, zwłaszcza wtedy, kiedy przygotowujesz się do ważnego wyjścia i każda chwila jest dla Ciebie na wagę złota. Wybierz odpowiedni produkt i ciesz się z pięknego manicure, gdy masz na to ochotę!

Top, baza i lakier hybrydowy zamknięty w jednym produkcie

one-step-hybrid

Produkty z serii One Step Hybrid to ciekawa propozycja dla Ciebie, jeżeli cenisz praktyczne akcesoria w nowoczesnym stylu. W jednym markerze do hybrydy znajdują się aż trzy substancje, które są niezbędne do wykonywania stylizacji paznokci tą metodą.

W ten sposób możesz zaoszczędzić do minimum ilość posiadanego wyposażenia, a efekt i tak niejednokrotnie przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Jeżeli wybierzesz One Step Hybrid możesz być całkowicie pewna, że korzystanie z lakieru zamkniętego w pisaku jest wygodne.

Nie musisz przechodzić przez specjalistyczne szkolenia, żeby się nim prawidłowo posługiwać. Wystarczy jedynie kilka pociągnięć, żeby nabrać wprawy i przekonać się, że gama hybrydowych lakierów z kolekcji One Step Hybrid świetnie sprawdzi się za każdym razem.

Produkty all in one – oszczędność, którą zobaczysz gołym okiem

Nie jesteś pewna, czy sobie poradzisz z samodzielnym wykonywaniem manicure i z tego powodu chcesz uniknąć dużych inwestycji? Lakiery 3 w 1 spełnią Twoje oczekiwania także pod tym względem.

Zawartość pisaków sprawia, że nie musisz dodatkowo dokupować bazy i topu, bo wszystko znajdziesz w jednym produkcie. Wygoda stosowania sprawia, że jak już raz spróbujesz swoich sił w hybrydzie, nie zechcesz wrócić do salonów kosmetycznych, tylko wykonasz wszystko w swoich czterech ścianach.

Samodzielne robienie stylizacji paznokci pozwala Ci na ograniczenie kosztów, które mniej lub bardziej regularnie ponosisz, jeśli korzystasz z usług manikiurzystki, a dodatkowo nie tracisz czasu na stanie w korku lub czekanie na swoją kolej.

Lakiery hybrydowe 3 w 1 One Step Hybrid są po prostu rewelacyjne pod niemal każdym względem, a Ty możesz przeznaczać zaoszczędzony czas na inne swoje potrzeby.

Lakiery do manicure – bogactwo odcieni!

Zastanawiasz się, czy w ofercie produktów 3 w 1 znajdziesz kolor, który Cię zauroczy? Koniecznie sprawdź, ile różnorodnych barw masz do swojej dyspozycji. Możesz je dowolnie zestawiać i tworzyć wielokolorową stylizację paznokci.

Różnorodność doskonale prezentuje się nie tylko w sezonie letnim, ale także podczas pozostałych pór roku. Wszystko zależy od Twojej inwencji i aktualnych potrzeb.

Lakiery hybrydowe all in one zaskoczą Cię pięknymi kolorami, które są żywe i głębokie, przez co zwrócą uwagę wszystkich Twoich znajomych, a szczególnie najlepszych koleżanek.

Wystarczą dwie warstwy, żeby manicure utrzymywał się na płytce paznokcia przez wiele dni. Pamiętaj o tym, żeby prawidłowo ją przygotować, bo dzięki temu efekt jest trwalszy.

Warto przeczytać:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.