Sposób na jesienną słotę i szary koloryt naskórka? Dermokapsułki Clinic Way Dr Irena Eris. To pielęgnacja specjalistyczna, która nie ma ograniczeń wiekowych, ale może być zbawienna w okresie gorszej kondycji cery. Jak je stosować i czego oczekiwać?

Cera jesienią i zimą z uwagi na bardziej ubogą w witaminy i świeże produkty diety, więcej czasu spędzanego w zamkniętych ogrzewanych pomieszczeniach, mniej ruchu na świeżym powietrzu – może nabrać szarego kolorytu.

Rewitalizacja skóry w 30 dni. Kapsułki Clinic Way

Niezależnie od wieku, gorsza kondycja skóry jest momentalnie odczytywana przez inne osoby jako zmęczenie lub gorszy stan zdrowia. A jeśli dodatkowo narażona jest na stosowanie używek, poddawana miejskim zanieczyszczeniom, nie tylko koloryt cery staje się niejednorodny, ale mogą się także pojawić nierówności i zmarszczki.

Z myślą o takim stanie stworzono Dr Irena Eris Clinic Way Dermokapsułki Rewitalizujące.

Miesięczna kuracja dla skóry

Dermokapsułki Clinic Way to przyjemny w aplikacji produkt, po który warto sięgać podczas okresowo gorszej kondycji cery. W jakich sytuacjach? Kiedy skóra wygląda na zmęczoną, jest odwodniona lub przesuszona, szorstka i pozbawiona blasku.

Przydają się także w sytuacji, kiedy chce się postawić na profilaktykę przeciw procesom starzenia. Mają bowiem na nie wpływ takie czynniki zewnętrzne jak: smog, zanieczyszczone powietrze, stres oksydacyjny, promieniowanie UV, IR, HEV oraz wewnętrzne: stres, używki, przewlekłe choroby, brak odpowiedniej ilości snu i wypoczynku, niezbilansowana dieta.

Razem działają na procesy związane z regeneracją naskórka opresyjnie, na co skóra reaguje objawami tzw. zmęczenia (szary, nierównomierny  koloryt, nierówności w dotyku, szorstkość, pogłębione zmarszczki).

Jak można zaradzić czynnikom zewnętrznym i wewnętrznym, które wpływają na kondycję skóry? Oczywiście nad niektórymi jak dieta czy używki, można popracować, natomiast na inne ciężko mieć wpływ.

I wówczas z pomocą „przychodzą” Dermokapsułki Clinic Way, które należy każdego wieczora wmasowywać przez okres 30 dni przed pójściem spać. Jedna kapsułka wystarcza na położenie na skórze twarzy i szyi.

Warto podczas jej aplikacji wykonać relaksujący masaż, który dodatkowo zadziała dotleniająco na skórę i poprawi mikrocyrkulację. A dotleniona skóra wygląda zdrowiej i bardziej świeżo.

Moc składników aktywnych

Co takiego zawierają Dr Irena Eris Clinic Way Dermokapsułki Rewitalizujące? To preparat złożony z koncentratu witaminowo-rewitalizującego. Każda kapsułka działa jak mikroimpuls na skórę i ją energetyzuje. A także regeneruje i hamuje procesy starzenia. Jak to możliwe?

Kapsułki odżywiają, przywracają w skórze optymalne nawilżenie, uelastyczniają i wzmacniają barierę ochronną skóry.

Koncentrat witaminowy zawarty w każdej czerwonej mikrokapsułce złożony jest z witamin A + C + E, czyli trzech nazywanych witaminami młodości. Jak działają? Poprawiają koloryt naskórka, zwiększają syntezę kolagenu, wymiatają wolne rodniki tlenowe odpowiedzialne, m.in. za szary odcień cery.

Kiedy nakłada się je na skórę przez miesiąc widać wyraźny powrót blasku, mniejsze zmęczenie i optyczne wygładzenie skóry. Oprócz koncentratu witaminowego w Dermokapsułkach znajduje się także Brassica +Pyrus Malus Oil czyli biomimetyczny koncentrat lipidowy.

Działa wygładzająco, odżywczo i odbudowująco na skórę. Co widać po większej gładkości twarzy i szyi. Głębokość i ilość zmarszczek wyraźnie maleje. Koncentrat lipidowy podobnie jak witaminowy zapobiega negatywnemu wpływowi wolnych rodników na skórę. Jest więc inwestycją w dłuższą młodość. Nie bez znaczenia jest też zmniejszanie podatności skóry na podrażnienia.

A trzecim elementem dermokapsułek jest Promatrix Complex. Stymuluje regenerację komórek i poprawia jakość włókien elastyny. Skóra dzięki temu staje się bardziej jędrna i elastyczna.

Podobne tematy:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.